מסיבות / הופעות

• פותח הנושא sg4e
  • פורסם בתאריך

sg4e

New member
הופעות רגאיי ביום עצמאות

מישהו יודע אם יש הופעות רגאיי ביום העצמאות? אם כן איפה וכמה כניסה?

LiorMTR

New member
פאנסט &פאנקנשטיין P פאנק

חגיגת ענק עם 14 איש על במה אחת ! 27.4 ברבי ת"א 28.4 מעבדה ירושלים

REL YESAYA

New member
שימו לב מה מתבשל לקראת יום העצמאות

ting calld!! kombination!!!! על העמדה yesaya CREW נציגינו בחו"ל- אריאל כלבתא והצוות המנצח של אינפיוז!! בערב של ראגע-דאנסהול-ודראם אנד ביים והכל בניחוח ג'מייקני!!!

REL YESAYA

New member
עוד קצת אינפו על המסיבה בברזילי

יום שלישי 2.5.06 - ערב יום העצמאות לכבוד יום העצמאות אינפיוז וקפה ברזילי מביאים לכם הפקה באסית ראשונה מסוגה בארץ – מסיבת Bass Culture לפנים! בערב ייפגשו סגנונות מוזיקליים כביכול שונים, שהם בעצם כל כך קרובים – רגאיי, דאנסהול ודראם אנ'בייס. הדראם אנ'בייס בכללותו, ותת הז'אנר הקרוי Dubwise מתוכו בפרט, נולד בעצם מתוך התרבות המוזיקלית הג'מייקנית. אם זה בתרבות הסאונדסיסטמים בכללותה, ובחשיבותו של אלמנט הבאס כמרכיב מהותי בתפיסת הקצב (לצידו של התוף, ולכן "דראם אנד בייס", מושג שבעצם טבעו מפיקי הרגאיי סליי ורובי, שכנגנים היוו חטיבת הקצב של מתופף ובאסיסט), באם.סיז שמתבלים בקולם את המוזיקה ומשלהבים את הקהל, וכלה בנורמות התנהגות ומניירות כ-Rewind (או Pull Up כמו שאומרים החברה של הרגאיי) – כולם נולדו מתרבות הרגאיי והדאנסהול. הדבר בא לידי ביטוי כבר בתחילת עד אמצע שנות ה-90, אז פרח סגנון הראגא-ג'אנגל עם הרכבים ולייבלים כ – Congo Natty ו-Ganja Kru, ואפילו רוב להיטי הרייב-ג'אנגל של התקופה חבו חוב גדול לעולם הרגאיי והדאנסהול: Incredible של M Beat ו-General Levy, Original Nuttah של Shy FX, ו-On a Ragga Tip של SL2 (בדאיי, בדאיי, באוונדה בא-דיי!). גם כיום ישנם מפיקים רבים שממשיכים לשלב אלמנטים מעולם הרגאיי בדראם אנ'בייס, בראשם Calibre המעולה וכל תנועת הדאבוויז שפורחת בשנים האחרונות. את הערב יפתחו הסאונד הצעיר והאנרגטי Yesaya Sound (מאור ואריאל), שינגנו מרגאיי ועד דאנסהול. אחריהם יעלה אריאל "Kalbata" תגר שמגיע ארצה לביקור, שבין שלל הסגנונות בהם הוא מתמחה עובר חוט המקשר את כולם לתרבות הג'מייקנית והבאס הדומיננטי שלה, עם סט מיוחד של דאנסהול כמו שרק הוא יודע. אחריו יתקלטו בייסיק וסקראף מאינפיוז סט של Dubwise, שזה תת הז'אנר המתאפיין באלמנטים מעולם הרגאיי והדאנסהול, אם זה בדפוסי הבאס הדומיננטים שלו, בזמרי הראגא שמעטרים אותו ובכלל, כאשר כל הערב ילווה על-ידי מיטב האם.סיז, כמובן. פתיחת דלתות משעה 24:00, 50-60 ש"ח בכניסה לפרטים נוספים והנחות שלחו מייל עם שם מלא ופלאפון ל- list@

noa08128

New member
קומונה לקרולינה

כולכם מוזמנים להכנס לקומונה של MC קרולינה ולהעיר את המקום

פסטיבל בוב מארלי- 25 שנה למותו!!

ביום חמישי ה- 11.5 ובמוצאי שבת ה- 13.5 ב'ראסטה'-- במקום של טוני ריי ברח' הרכבת 36 בתל אביב.. תהייה הופעה של טוני כמובן עם להקתו עמג'ה- התקווה 6 שלנו יהיו שם!! Roy Young (מלהקת הקוקטלים) אנג'י המדהימה!!!! שרה תמיד את NO NO NO, ושהיא אוהבת את ג'מייקה חהחה תהייה גם הפתעה מאתיופיה והקרנת קליפים של בוב יאללה מקווה לראותכם שם -כשף!

כמו שכתבתי ליער...

פעם אחרונה שאני משרשרת לכם הודעות לשרשור הופעות / מסיבות פעם הבאה ימחק!

טוב יש לי שאלה!!

היום יום שני, אני כותבת עכשיו הודעה למסיבה ביום שישי, השירשור הזה לא ישאר בעמ' הזה עד שישי נכון?!!?!?אז מה הקטע?! יום -יומיים הוא ישאר כאן ואז יעבור אחורה?!?! גם כשהוא מגיע לתחתיח הדף וירשמו הודעה השירשור לא יעלה לתחילת הדף.. יום נעים -כשף!

אין מה לעשות מותק...

ממילא לא צריכים להיות בפורום פרסומים בשביל זה יש לוח אירועים. בכל זאת הרשנו שיפרסמו כאן. וד"א יש מצב טוב שהשרשור לא יעלם מיום שני ליום שישי, הפורום לא עד כדי כך פעיל, זה שהוא לא יקפוץ זה נכון אבל מי שיחפש מסיבות בהחלט ימצא את זה שוב... אני חוזרת, בפורום לא צריכים להיות פרסומים אנחנו מאפשרים רק בגלל שאתם חברי פורום קבועים

yaarasta

New member
שנטיפי 2006

מתקיים השנה בבננה ביץ' אכזיב זו השנה ה-10 לפסטיבל בתאריכים 1-3 ביוני (שבועות) מי שרוצה לייחצן את הפסטיבל מוזמן להתקשר: תל אביב: 054-58825519 שירה אזור השרון: 052-3614953 מוסמן דרום:054-7278395 אלירן חיפה והקריות:052-6655898 צפון: 054-7449494 רפאל

יש שרשור הופעות /מסיבות

למה לא לשרשר לשם? פעם הבאה ימחק. ולגבי שנטיפי, אין לי בעיה שאתה יער תשים פה הודעות (כמובן תשרשר אותם) אבל הודעות של אחרים ימחקו אם הם לא יבקשו אישור.

yaarasta

New member
צודקת, פייר לחלוטין,

ההודעה הזאת ספציפית לא נכתבה על ידי. נתתי את ה user-name שלי לחבר שיפרסם הודעה. להבא אשים לב. BLESS UP

K C

New member
ערב שכולו רוטס?? יש מצב?

מה קורה אצל משה בשישי הקרוב? כשף ספרי

אכן ערב שכולו רוטס!!! 28.4--

יום שישי הקרוב בסלואו משה.. כניסה 35 ש"ח החל מחצות.. -כשף!

סאטלה על הבוקר- שכחתי לרשום מי--

מתקלט.. אז השבוע בנוסף לגימ"ל סאונד- זה שעושה לנו כאלה מסיבות - ינגנו גם: יוסי עובדג'ה מיי לורד ואבו דאבי קיצר רוטס סאטלה באטלה תביאו דברים טובים
-כשף!

למעלה