מסיבות / הופעות

yaarasta

New member
שריפה טוטאלית בסלואו-משה ב-14/7!!!!

חגיגת דאנסהול עצבנית ביותר בסלואו-משה!!! למה? ובכן, בשנתיים האחרונות מבין כל המסיבות והפסטיבלים שהייתי קשור אליהם יותר, או פחות, התמקדתי במוזיקה הזאת, בתחום הזה, בוויב הזה, שפשוט עשה לי כל-כך טוב על הנשמה, ואני יודע שעושה להרבה אנשים טוב. אז לכבוד התאריך הזה, ה- 14.7, שבדיוק בתאריך הזה לפני שנתיים עשיתי ביחד עם יהונתן שגב, חגי ומני ראסטה-ליון את מסיבת הרגאיי הראשונה שלי, אני מביא לכם את הפצצה הבאה!! על הפטיפונים, הדקים, ה- CD-Jים, המיקסרים, והמיקרופונים: הסלקטה הכי הכי ג'ינג'י במדינה, a true SOULja a true BREDA a ture RASTA
עפרי פז RPG!!!!
האיש והכובע, התקליטים והקרמבו, המנענע הרשמי של הרגאיי בזירה המקומית:
AFFICOMAN!!!!
Last but DEFINETLY not the least: הסאונד הבינלאומי הראשון לישראל, הסאונד שלא מפסיק להפתיע עם ספיישלים הכי הכי חמים היישר מהיארד, הסאונד שמפציץ ללא פשרות, ללא סליחות, ללא מעצורים, הסאונד שעוד יביא לנו את הגביע הראשון ב WORLD CLASH מתישהו בשנים הקרובות, the CHAMPION sound:
A-MAR SOUND
וגם אני אתן סט משותף עם RPG במהלך הערב, conscience & Dancehall vibez תהיו בטוחים שיהיה חם, תהיו בטוחים שיהיה שורף, תהיו בטוחים שיהיו הפתעות, תהיו בטוחים שיהיו עוד הרבה הפתעות, תהיו בטוחים שתהיו שם!!!!!!! כולם לרשום ביומנים: 14/7/2006 יום שישי החל משעה 23:00
פרטים נוספים (ועוד יהיו פרטים נוספים) בהמשך!

afficoman

New member
יום חמישי - איק א מאוס הענק בארץ!!!

לכל מי שכבר מכיר אין צורך להציג ולמי שלא מכיר שיכיר אותו מהר!!! תורידו-תקנו-תצרבו לא יודע מה תהשו אבל אתם חייבים לראות את ההופעה של הבנאדם הזה!!! פרפורמר ענק (2 מטר) מצחיק , בעל קול מתוק ביותר, פלואו אדיר פשוט חוויה שאסור להחמיץ ואפשר לומר גם טסט מסוים לכל קהילת הרגאיי האם שווה להשקיע בזמרים יותר איכותיים או פשוט להמשיך אם סאונדים!!! הכל תלוי בכם אנשים! בכל אחד ואחד ממכם ! אתם הם אלו שצריכים לבוא לאירוע כזה ולהוציא סכום קטן כדי להכנס כי ככה אתם מראים שאכפת לכם ושאתם רוצים עוד הופעות כאלו. שכל אחד ידבר אם חבר/שתיים/שלוש ויביא איתו חברים שלאו דווקא ברגאיי שיראו מה זה וייבז של דאנס ויתאהבו בזה כמוני וכמוכם . אז יאללה צאו מהסטלה הגיע הזמן לתמוך חזרה וזה אומר ללכת להופעות לשלם כרטיס לקפוץ ולשמוח!!!! שבוע מעולה לכל הראסטהמאנים! אפיקו

DuBsYs

New member
MY LORD SOUND, RAS KULCHA & ZVULOON

ערב roots & culture מיוחד עם live session של zVuLoOn DuB sYsTeM הרכב חדש של חמישה נגנים שעבד יחד עם ras kulcha מדאב פלאוורס שעושה את ה- dub wise ב live + תגבורת של Rankink Levy ב live DJ style. חוץ מההופעה יהייו גם סטים של תקלוט משובחים של RAS KULCHA ושל MY LORD SOUND. לעמוד של zVuLoOn DuB sYsTeM ב myspace: http://myspace.com/dubsys כל זה קורה ב30.6 בסלאו משה, רח' המחוגה 4 פלורנטין. 20 ש"ח בין 23:00-24:30 35 ש"ח אחרי.

shukiman

New member
control save rave! 7-07-06 ../images/Emo59.gif

control save rave! 7-07-06 רייב באוויר הפתוח !!! שלוש רחבות חמות::: רגאיי**** רודבוי סאונד אפיקומן דאבא - די ג'יי סט ספנסר סאונד טכנו**** אננא יאוב גולדשטיין אורי ליכטיק + אפריקנה בונקרז עמית פוסי אלקטרו**** דוד טור עומר ברנע נועם לנדר מישל לה היסטריק שימי טרוניק יום שישי - 7-7-06 דרך מנחם בגין 62

Ohadiiii

New member
מי מוכר לאיק א מאוס!?

מי מוכר כרטיסים לאיק א מאוס באזור השרון/ מרכז? תודה

johnnypsy

New member
כנראה...

כנראה שיש שני כרטיסים מיותרים אחי... תפנה אליי בפרטי

למעלה