מסיבות ליום העצמאות

DuBsYs

New member
מסיבת ROOTS & CULTURE בערב יום העצמאות

דבר כזה עוד לא הייה!!! בערב יום העצמאות (מחר, יום רביעי) מסיבת רוטס עם MY LORD SOUND, יגאל GANJAH VIBES SKUNKRIDE ו Z-DUB HI-FI (פאפא ג'יבלי וסמילן בסט מיוחד עם חומרים של ZVULOON DUB SYSTEM). המסיבה תהייה על גג עצום בשכונת פלורנטין עם מערכת סאונד מושקעת, שתחובר לפרהאמפ של JTS לחווית סאונד מושלמת. בר במחירי תחתית וכניסה ב10ש"ח עד 01:00 ו20 ש"ח אחרי. אז עזבו אותכם משטויות ובואו למסיבת רוטס מטורפת. פרטים נוספים בהמשך היום או מחר בטלפון 050-9323851

S t o l a

New member
פשש סופסוף מיי לורד... הרבה זמן

לא שמעתי אותם.. אגיע. :)

balaganjah

New member
../images/Emo166.gif../images/Emo166.gif../images/Emo166.gif../images/Emo59.gif../images/Emo59.gif../images/Emo59.gif

Ras Or

New member
../images/Emo164.gif../images/Emo164.gif../images/Emo177.gif../images/Emo177.gif../images/Emo176.gif../images/Emo175.gif

mylordsound

New member
long time- we don't have no nice time!!!

מסיבה שאי אפשר להפסיד!!! Ska, Rock steady, Roots, Steppers, Uk Style, Rub A dub, Dub כל מה שטוב במוזיקה הג'מייקנית (בלי כל ה-&^%$^%$#%$#%$@%!!) No Clash vibes, No Badness Strictly vibes מסיבה המוקדשת לכל מי שבאמת התגעגע לדאנס שכולו Roots + Culture , וגם למי שאף פעם לא היה בדאנס כזה ורוצה לראות. Mash down Babylon with independence http://myspace.com/mylordstation

DuBsYs

New member
רחוב פלורנטין 50

הכניסה דרך החניון מאחורי הבניין עצמרוטס!

Ras Or

New member
יש לי רעיון ענק! ../images/Emo198.gif

למישהו בא מסיבה עם מלאה ראב א דאב , קולצ'ה, סאונד נקי בירות וגאנג'ה מתוקה?? , גם לי בא...... אני לא מאמין!! יש אחת כזו בפלורנטין!!! אל תהיו חננות ותגיעו

למעלה