מסיבות רגאיי

מסיבות רגאיי

אהלן חבר'ה, אני קצת סמוייה פה, לא הצגתי את עצמי אפעם.. רציתי לשאול, היכן יש מסיבות רגאיי טובות, לגילאי 21+? לא רציתי להטריח ועשיתי חיפוש לבד, אבל בשום מקום לא היה מדובר על גילאים.. מישהו, תשובה?

kacha

New member
yaa

pub69 ב"ש. ימי חמישי עד 12 חינם. האוכ' מבוגרת(סטודנטים) שמייח ונחמד.... שבת שלום :)

SaBaGMaN

New member
קאצ'ה

יסטלן,אתה לא מעודכן...הליין ב69 הופסק ליפניי 3 חודשים בערך..והמקום שומם! אבל עובדים קשה על ליין חדש במקום אחר,ליקראת החורף.. bless

DuBsYs

New member
מה ההבדל הגדול בין 21+ ל18+?

ממרומי גיל 26 אני ממש לא רואה את ההבדל הגדול. ובכלל כל הנושא של הגבלות גיל נראה לי מטומטם לחלוטין. הקטע הוא שאין שום מניעה להכניס חבר’ה צעירים לדאנסים. יש פתרון פשוט לנושא איסור מכירת האלכהול לקטינים שעובד מצויין בכל העולם והוא שתי חותמות למי שמתחת ל18, פשוט כשמגיעים לבר מראים לברמן את היד ואם יש עליה שתי חותמות אז מוכרים לו\לה קולה. חשוב מאוד שחבר’ה צעירים ששמעוניינים לצרוך תרבות איכותית יגיעו לדאנסים ולהופעות ולא ישארו בחוץ. נראה למישהו הגיוני לא להכניס חבר'ה צעירים לקונצרט של הפילהרמונית? או להצגה בהבימה? למה רק שזה נוגע למוסיקה "קלה" משאירים את הצעירים בחוץ? כל מי שחי בפוזה שילדים במסיבות זה לא מגניב כדאי שירגע ויזכר בתקופה שהוא הייה קצת יותר צעיר ויבין שזה ממש לא לעניין להשאיר מישהו מחוץ למסיבה כי הוא בן 16 אז אם אנחנו מעוניינים בתרבות עשירה יותר ומעמיקה יותר אנחנו צריכים להכניס את החבר'ה הצעירים לעניינים עכשיו וכך לפתח את התרבות בטווח הארוך. כי מה שאנחנו עושים נקרא roots & culture, ואיך אמר count ossie, י'the youth of today is the man of tomorrow".

SaBaGMaN

New member
לגביי הגילאים

בליין הספציפי הזה,זה לא היה כולכך תלוי במארגנים,אלה בבעל המקום חוץ מיזה אני יכול להגיד לך שלא פעם הגיעו חבר'ה בגילאים יותר קטנים והם ניכנסו! המון מבעליי המועדונים,בארים וכו' ממש מקפידים על עיניין הגילאים,ובכל זאת בליין הספציפי הזה בבירת הנגב ניכנסו לפעמים חבר'ה שהם לא ממש בניי 22 בכל מיקרה אני אישית נגד הגבלה כזאת או אחרת

xXx Shiraz xXx

New member
ואם אין לי 16 ../images/Emo3.gif ?

אני למשל בכיתה י', אז בקיבוץ שלי עושים דבר חכם מותר לנו להכנס לכל המסיבות וזה... אבל יעני בלי לשתות [למרות שהשתייה חינם לחבר'ה מהקיבוץ] אם ממש בא לנו לשתות אז לרובם פה יש אחים בגיל חוקי אז הם מביאים לנו חחח בלי לעשות יותר מדי בלגן סביב זה... ובטח אתם חושבים מסיבות בקיבוץ, משו ריקבון, טה טה טה... אז לא! יש פה מסיבת רגאיי איכותית עם הופעות וזה פעם בשנה בערך, וכל חג יש מסיבה כאילו בלי סגנון מסוים...משהו מעולה! למשל בחופש הגדול הופיעו אצלנו התקווה 6 וכוח ראסטה, ואחר כך המשכנו במסיבת רגאיי עד הבוקר... בראש השנה להקת שליחי הבלוז הופיעו אצלנו ואחר כך הייתה מסיבה עד הבוקר.. אחחח חיי הלילה בקיבוץ...:)

xXx Shiraz xXx

New member
לא זה ולא זה... חחח

מממ בואי נגיד שאני גרה במקום המסתורי ההוא, שאפילו בלוח האירועים באתר הרשמי של התקווה 6 היה כתוב "אירוע פרטי בצפון"..חחח

שירז!@

אני חדש כאן, ואני ממש אוהב רגאיי אבל, יש מסיבות בכלל לחבר'ה בגיל שלנו (16)? כי חוץ מבראשית, עוד בחיים לא רקדתי או חלמתי שיהיה רגאיי באיזשהי רחבת ריקודים.

xXx Shiraz xXx

New member
תשמע

ככה זה כשחיים בקיבוץ :) ודאי שיש מסיבות רגאיי.. תברר בקיבוצים מסביבך, אל תעשה יותר מדי בלגן, ויכניסו אותך אל תדאג לא יודעת איך זה בקיבוצים אחרים אבל פה לא באמת בודקים גיל, רק אל תעשה צרות ותהנה מכל רגעעע :p BLESS

למעלה