מסיבות רחוב

• פותח הנושא NNT1
  • פורסם בתאריך

NNT1

New member
מסיבות רחוב

שלום לכולם אני כתבת של העיתון 24 דקות ואני עורכת כתבה על מסיבות רחוב. אשמח אם תספרו לי על מסיבות רחוב שהיו (פרטים כמו דיג'יי, רחוב בו נערכה המסיבה וכו') או שמתוכננות במגדל העמק והסביבה. אני אודה לכם מאוד, זה ממש חשוב לי. תודה רבה!

dafgol

New member
סורי אבל לא ממש יכולה לעזור לך

המסיבות היחידות אצלינו עכשיו זה מסיבות פיג'מה של שני טנזימים צעירים.....הם הדי.ג'י, הברמנים (מקפיצים שוקו\חלב) וידם עוד נטוייה
למסיבות אחרות אפחד לא מזמין אותי יותר....אוף...חבל.... אהבתי מאוד את מה שכתבת בחתימה.

LANIT1

New member
דפנוש העלת חיוך בשפתי איזה מסיבות רחוב

בקושי פעילויות יש......... מסעדות?........... ובכלל באמת צחקתי .......................... מסיבת פיג'מות של הקטנים ....... אולי נעשה מסיבת פיגמות לילדי הפורום ככה סתם בחופש נו מה את אומרת וכל אחד יביא משהו......... רעיון מקסים

dafgol

New member
מדוגם...

אולי נעשה מפגש לפנות ערב מתישהו בפארק ? כשכבר לא ממש נחנקים מחום? איזה חמישי לפנות ערב.... כל אחת תביא כיבוד קל ואת הילדים גם
אני בעד

frige

New member
מסיבת רחוב במתחם פרץ סנטר ../images/Emo26.gif

מוזמנים: כל באי המתחם. בראש: אמא אחת ותינוק מתוק בעגלת הקניות. מאחור: 3 ילדים שצועקים: "אני רוצה, אני רוצה, אני רוצה" ובוכים. אמא מתעלמת וממשיכה ללכת לכיוון הרכב והשלושה מאחור ממשיכים לבכות, לילל ולצעוק. על הדי.ג'י ממונה: הראלון האלילון. עוזרי די.ג'י: אלעד ואיתי המקסימים. מזל שינון עוד לא יודע לדרוש ככה. היתה אחלה מסיבה. אמא הגיעה מיוזעת הביתה, אבל הכל בסדר, הילדים חזרו למסלולם הרגיל.
.
בחיפושים.

למעלה