מסיבת יומהולדת למלך

zio marley

New member
מסיבת יומהולדת למלך

מישהוא יכול להגיד לי(אני חדש פה)איפה יש מסיבות לכבוד היומהולדת של בוב מארלי בתל אביב???

ngtu

New member
61st birthday celebration

ג'ה פן [קומפורט 13 פלורנטין ת"א] חמישי 9.2.06

מחיר כרטיס--->>>

65 ש"ח כרגע, אני מוכרת כרטיסים ואני באזור נתניה והמושבים מסביב- עשה טלפון אם בא לך- 054-4945522 -כשף!

kacha

New member
יש גם מחוץ לתל אביב!

בב"ש קלאב69, ביום חמישי הקרוב. ויש גם באילת בפאב ה-JAMMIN איפשהו...:)

SaBaGMaN

New member
כבוד על המידע kacha !

יום חמישי הבא חוגגים לבוב בקלאב 69 הבאר שבעי.. שווה להגיע! אתמול התארחו שם דוקטור רגאיי וסולג'ה.. היה נייס..! רק חבל שחלק מהאנשים הלכו מוקדם.. קצת תמונות מהערב..

SaBaGMaN

New member
dr reggae

חלק מהקהל לא ממש התחבר לסלקשן שלו.. וחלק אהב.. בכל אופן המון כבוד!

kacha

New member
וזה אני מאותה מסיבה

http://www.shakel.co.il/pic/69pub/02-02-2006/115_alon.jpg :)

SaBaGMaN

New member
walla

טוב לדעת,ראיתי אותך ועוד בחור בפנים.. וליפניי שהלכתי ישבתם בחוץ..שאלתי אותכם אם אתם באר שבעים,כי לא ראיתי אותכם באף דאנס ליפניי.. שבוע הבא תגיד שלום מאן שבת שלום לכולם.!

kacha

New member
כן כן

החלפנו כמה מילים בחוץ :) ואני זוכר גם שחשבתי שאתה אחד מאותם סטודנטים זרים כי זרקת מילים בפטוואה עם מבטא מצחיק... בכל מקרה, הגיוני שנתראה שבוע הבא. בינתיים שבת שלום לך ולכל עם ישראל:) אמן.

SaBaGMaN

New member
"פטוואה עם מבטא מצחיק" :)

אני לא מאלה שמפליצים כמה מילים בישביל להרגיש "מגניב" נולדתי לתוך זה עוד מגיל צעיר.. רגאיי זה חלק בילתי ניפרד מהחיים שלי ושל רוב החבר'ה פה..(כול הראסטות שראית שם) אז כבר רגילים לדבר את השפה ועם הזמן גם בא המבטא.. אתה לא הראשון ששומע אותי מדבר ולא שואל אותי אם אני אמריקאי או אם הייתי בג'מייקה ועוד שאלות בסיגנון.. בקיצור ולעיניין ראסטה שבוע הבא נתראה ואם אתה יכול תביא איתך עוד חבר'ה,זה יהיה על הכיפאק bless זאוסמאן תעבור דף או שתיים אחורה אתה תיראה את ההודעה שלי על הארוע המדובר.. אתה די הרבה פה אז מוזר שהפסדת את זה.בכל מיקרה זה עבר עכשיו אתה יודע איפה אז תגיע מאן שבת שלום

kacha

New member
בכבוד :)

לא הייתה שום נימה של ביקורת במקרה והרגשת משו כזה מההודעה. בכל מקרה שתהיה לך שבת שלום, ומי יתן ונתראה ביום חמישי :)

ZeusMan

New member
יש רגאיי בב"ש ולא סיפרתם לי ?

בנאדם, פאשלה שלכם
מתי, איפה, למה, איך, יש עתיד ? פרטים בבקשה !!!

למעלה