מסכה כעזרה למערכת החיסונית, מחשבה מעניינת

diday

Member
תקציר בשתי שורות.
כיוון שהמסכה לא מגנה לחלוטין נגד הוירוס, יכולה להיות זליגה של וירוסים שיחדרו לגופינו.
כיוון שהם מועטים, יתכן שהגוף יכול להתמודד אתם וליצור חיסון טבעי.

דיברגנט חדש

Well-known member
עוד חירטוט.
ממש לא חירטוט ואני כבר הסברתי לך זה עוד בתקופת הקומונה.
הכל עניין של מינון ובדיוק כמו חיסון חי "מלאכותי", שבו מכניסים לך כמות קטנה של המחלה, כך גם כאן ולהבדיל מחיסון "מלאכותי", כאן אתה מתחסן באופן טיבעי וגם מקבל כל הזמן בוסטים.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
תקציר בשתי שורות.
כיוון שהמסכה לא מגנה לחלוטין נגד הוירוס, יכולה להיות זליגה של וירוסים שיחדרו לגופינו.
כיוון שהם מועטים, יתכן שהגוף יכול להתמודד אתם וליצור חיסון טבעי.
|כן| אני מקבל את התיזה הזאת כדבר הגיוני שבהחלט יכול לקרות.
השאלה היא, האם זה קורה בפועל?

SupermanZW

Well-known member
|כן| אני מקבל את התיזה הזאת כדבר הגיוני שבהחלט יכול לקרות.
השאלה היא, האם זה קורה בפועל?
העניין אינו כמות הוירוסים, אלא מצבם אל מול חוזקה של מערכת החיסון של האדם לגופו הם חודרים. מי שהמערכת החיסונית שלו חזקה - יתחסן מפני הוירוסים כשאלה יכנסו לגופו ולא יהיו לו סימפטומים, אלה שמערכת החיסון שלהם לא כל כך חזקה יחלו עם סימפטומים, יחלימו ויהיו מחוסנים, אלה שהמערכת החיסונית שלהם יותר חלשה, יחלו עם סימפטומים וגם אחרי החלמתם יתכנו סימפטומים מהם יסבלו זמן ממושך יותר ויש ספקות לגבי מידת החיסון שלהם, אלה שמערכת החיסון שלהם חלשה מאוד ימותו. בשביל לחסן אנשים שמערכת החיסון שלהם לא חזקה צריך וירוסים מוחלשים או מתים, לא "פחות וירוסים", כי וירוסים מתרבים בקלות רבה מאוד. מהרגע שוירוס חודר לתא הוא מתחיל להתרבות במהירות והדבר היחיד שיכול לחסל אותו בקצב גבוה יותר מקצב התרבותו הוא מערכת החיסון. מי שחושב שכמות קטנה יותר של וירוסים שאינם מוחלשים או מתים יגרמו לו להתחסן או ימנעו ממנו לחלות רק משלה את עצמו.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
העניין אינו כמות הוירוסים, אלא מצבם אל מול חוזקה של מערכת החיסון של האדם לגופו הם חודרים. מי שהמערכת החיסונית שלו חזקה - יתחסן מפני הוירוסים כשאלה יכנסו לגופו ולא יהיו לו סימפטומים, אלה שמערכת החיסון שלהם לא כל כך חזקה יחלו עם סימפטומים, יחלימו ויהיו מחוסנים, אלה שהמערכת החיסונית שלהם יותר חלשה, יחלו עם סימפטומים וגם אחרי החלמתם יתכנו סימפטומים מהם יסבלו זמן ממושך יותר ויש ספקות לגבי מידת החיסון שלהם, אלה שמערכת החיסון שלהם חלשה מאוד ימותו. בשביל לחסן אנשים שמערכת החיסון שלהם לא חזקה צריך וירוסים מוחלשים או מתים, לא "פחות וירוסים", כי וירוסים מתרבים בקלות רבה מאוד. מהרגע שוירוס חודר לתא הוא מתחיל להתרבות במהירות והדבר היחיד שיכול לחסל אותו בקצב גבוה יותר מקצב התרבותו הוא מערכת החיסון. מי שחושב שכמות קטנה יותר של וירוסים שאינם מוחלשים או מתים יגרמו לו להתחסן או ימנעו ממנו לחלות רק משלה את עצמו.
|כן| מה אני אגיד לך סופרמן,?
גם אתה צודק.
אני נוטה לקבל את הסברה שלך.
מהטעם הפשוט שאני לא אפדימיולוג.
אני לא מבין כל כך בדברים האלה למעט המידע שאני מקבל מאמצעי התשקורת.

למעלה