מסכמים עונה.

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
מסכמים עונה.

העונה נגמרה, סוף סוף, אחרי שמרחו לנו אותה על 5 חודשים, כמעט, ובמהלכה היו דברים טובים, אבל בעיקר דברים רעים(לדעתי) והגיע הזמן לעשות קצת סיכומים, נראה לי, אז... איך הייתם מסכמים את העונה השנייה? מי היו החנונים האהובים עליכם, היפות האהובות עליכם? מה לגבי החנונים והיפות השנואות? אם זה היה תלוי בכם - את מי מהזוגות הייתם מכתירים למנצח שלכם של העונה? וכדו'... מה אתם חושבים על פיני? צריך להחליף אותו? בכלל מה אתם חשבתם על ההפקה כולה? אני חושב שזה מקום מצויין להתחיל להעביר היקורת על כל ההתנהלות של העניינים במהלך התוכנית ואולי לתת כמה טיפים להפקה, כדי להפוך את התוכנית ליותר טובה ולשמור את העניין של הצופה בתוכנית. מעבר לזה... מה המשימה/ות שהכי אהבתם העונה? מה המשימה(ות) הכי גרועות לטעמכם שהיו העונה? ולסיום... איך אפשר לדעתכם לשפר את התוכנית לקראת העונה הבאה? איזה שינויים הייתם רוצים לראות בעונה הבאה(אם בכלל)? והכי חשוב - איזה שם חלופי לדעתכם היה מתאים לתוכנית מהתוכן שלה שראינו? הסיכום שלי... העונה היתה ארוכה מדי ומכורה מדי, וחבל! הגיע הזמן להחליף את המנחה למישהו יותר... זורם וטבעי מפיני(משמע... לא שחקן! מה שטקס האוסקר השנה והתוכנית הוכיחו זה ששחקנים הם לא מנחים טובים!). בעונה הבאה הייתי רוצה יותר פיקוח על ההפקה מצד ערוץ 10 שיימנע מההפקה למכור את המשחק כמו שהיא עשתה העונה לטובת אלכס וליטל. אין שום דבר מעניין בגמר שהתוצאה שלו ידועה מראש. אני מקווה לראות בעונה הבאה חנונית אחת או שתיים(מעניין אם יהיו ניצוצות בין חנוניות לחנונים, במקרה זה). ואם מביאים חנוניות, משמע שיביאו כמה יפים/ערסים(יהיו מכות!
) ואם יביאו יפים אני מקווה שיביאו לפחות אמזונה אחת או שתיים לקבוצת היפות, כדי לתת ליפים "פייט" במשימות הפיזיות שיהיו בתוכנית. מבחינת המשימות... אפרופו משימות... ההפקה צריכה להפסיק לנסות להפוך את החנונים לערסים עם המשימות שהם נותנים לבנים! אני לא מבין מה ההתלהבות של ההפקה מ"אורח החיים הערסי". ולסיום... שם חלופי לתוכנית צריך להיות "הערס שבחנון" כי נראה שזה מה שההפקה מנסה לעשות לחנונים - להפוך אותם לערסים.

דעתי הלא פופולרית -

לדעתי בכלל לא צריך להיות ניפוי בתוכנית הזאת. אפשר לתת ניקוד מצטבר על משימות. יהיה לי הרבה יותר מעניין לראות איך זוגות נשארים שם לאורך זמן, בלי שיעופו אחרי שלוש וחצי תוכניות. ואני חושבת שהעריכה גרועה. אבל ממש גרועה. אני לא יודעת מה עבר להם בראש ולמה הם היו כל כך נואשים לספר את הסיפור שהם סיפרו. קשה לי להאמין שמשהות כל כך ארוכה וכל כך צמודה של אנשים יחד לא יהיה משהו אותנטי להביא, משהו שקורה כמו שהוא ושיהיה מספיק מעניין. למה סתם לגרום לדברים להראות אחרת? עוד משהו שהיה חסר לי הוא לראות את היפות לומדות. נכון, זה לא מצטלם טוב כמו משימות הרפתקניות בגובה שני קילומטר, אבל עכשיו רוב הצופים נשארו עם הרושם שרק הבנים הם אלו שעשו משהו, כשאני בטוחה שזה לא נכון. היו להן קלסרים, זה היווה עבורן אתגר (אני בטוחה שלא כולן חרשניות גדולות ולא לכולן החומר הזה בא בקלות) והיה אפשר, לדעתי, לנסות למצוא שם כמה סצינות יפות. פשוט התעלמו מהחלק הזה לחלוטין. ופיני מעצבן. בכלל, כל הגישה הזאת של "מי עבר את השינוי הכי גדול" היא דבילית למדי.

Marie Curie

New member
גם לדעתי

ההדחות הורסות את החוויה לגמרי. זה נהיה משעמם לצפות כל הזמן באותם אנשים אומרים את אותם דברים, הפרקים הראשונים היו הרבה יותר מעניינים. ניקוד מצטבר יקפיץ את התוכנית בכמה רמות עניין, לא לכל דבר צריך לדחוף פסוודו-אקשן בדמות ניפויים.

Marie Curie

New member
מה גם

שהסצנה בחדר הניפוי עצמו תמיד משעממת טילים. (בלי קשר לעובדה שתמיד יודעים מי יעזוב).

Black Star

New member
סמויה פה בדר"כ

מה שהכי הפריע לי בתכנית זה שכל רוח הדברים היא שהחנונים צריכים להשתנות, וה"יפות" (תסלחו לי, כן?) תופסות את זה כאילו הן שם אך ורק כדי לשנות אותם. נכון, עם הזמן ובזוגות שנשארו עד שלבים מתקדמים יותר התפיסה הזו לפעמים טיפה השתנתה, ועדיין, כל ההתייחסות היא כאילו אורח החיים הנכון הוא של הבנות, והבנים המסכנים אולי ילמדו מהן משהו. מי שלקחה את זה לקיצון היא נועה גבות השחצנית והטיפשה שגם בגמר אמרה לרוברט משהו כמו 'הלוואי והייתי מתגברת על עצמי ומצליחה להוביל אותך לשינוי שמגיע לך' - כאילו, את אמיתית? אולי קודם כדאי שתלמדי מי זה חוזה המדינה (רמז: זה לא מסמך). ההפקה לא עושה שום דבר כדי לגרום לבנות האלה להבין שגם הן לא בדיוק מושלמות וגם להן כדאי להשתנות, לפחות במובנים מסוימים. נותנים תחושה כאילו הן נזר הבריאה והבנים הם מוכי גורל שאולי מזלם ישתנה בעקבות התכנית. סורי, אבל בתור מישהי שבחייה הפרטיים 'טועמת' משני העולמות גם יחד - אני חושבת שהגישה של ההפקה צריכה להשתנות...

HouseAtreides

New member
נועה גבות ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אהבתי....

מעבר לזה, הבעיה היא שגם במציאות היומיומית "חנונים" נוטים יותר לסבול מדימוי עצמי נמוך מאשר "יפות". אני מניח שזה מגיע כתוצאה ממשוב פחות חיובי שהם מקבלים בדרך כלל מהסביבה, בהשוואה ל"יפות" שמוחמאות רוב הזמן.

Thumpers

New member
בהחלט.

כבר אמרתי את זה, לא פעם ולא פעמיים. בחיי שהייתי מעדיפה לבלות זמן עם הבנים *גם לפני* המהפך, מאשר לבלות אפילו 5 דקות עם הבנות.

למעלה