מסכמים שבוע

ady18

Well-known member
שיר השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו בשבוע הבא

ady18

Well-known member
כול יום כמו נס אמיר דדון
לא היה כזה טוב: ניקיתי הרבה את הבית. במיוחד את הסלון בדירה גם מעייף לא כזה כייף מצד שהגעתי להישג הזה. לא מובן שהגענו להפעלת חג בחוג שהיא לא בזום.
פחות טוב: קבלתי הערה שאני צריכה ללמוד ממנה. רבתי ועצבן אותי חברה לא חשוב לחגוג איתי. ולא ידוע אם נוכל. היה גם שעמום קצת לא נוראי.
מאכל: עוגת שוקולד של אימא לכבוד יום ההולדת.
תוכנית: החדשה של רוני קובן
מחכה :לחגוג פסח נורמלי לא מאמינה עדין .ויהיה לי חופש בחול מועד ואני לא אהיה בדירה שבוע פעם ראשונה של חופש.

feldman89

Well-known member
כול יום כמו נס אמיר דדון
לא היה כזה טוב: ניקיתי הרבה את הבית. במיוחד את הסלון בדירה גם מעייף לא כזה כייף מצד שהגעתי להישג הזה. לא מובן שהגענו להפעלת חג בחוג שהיא לא בזום.
פחות טוב: קבלתי הערה שאני צריכה ללמוד ממנה. רבתי ועצבן אותי חברה לא חשוב לחגוג איתי. ולא ידוע אם נוכל. היה גם שעמום קצת לא נוראי.
מחכה :לחגוג פסח נורמלי לא מאמינה עדין .ויהיה לי חופש בחול מועד ואני לא אהיה בדירה שבוע פעם ראשונה של חופש.
שיר שבוע יפהפה. אני מקווה שלא עבדת קשה מדי בנקיון של הבית. מצטער לשמוע שרבת עם חברה. בטח זה מעצבן. מזל טוב לאמא.
שיהיה לך ולמשפחתך חג שמח ותהני, תשמחי ותחגגי כמה שתרצי. אני גם יוצא לחופש כל שבוע הבא. והעיקר בריאות. אנחנו נעשה על האש ביום ראשון ואחותי וגיסי ושקד יבואו אלינו ביום ראשון.

feldman89

Well-known member
כול יום כמו נס אמיר דדון
איפה את תהיי בליל הסדר? עם ההורים? אמא שלך גם מארחת את כל המשפחה או רק את המשפחה הגרעינית?

feldman89

Well-known member
מסכם שבוע
שירי שבוע: השיר שהוא שר לי בגשם- נורית גלרון
אוהבת- זהבה בן
דבר אליי- דנה ברגר
ככה בלי שלום- שרית חדד

משהו טוב השבוע: קיבלתי מתנה יפה לחג מהצוות בעבודה אתמול והיתה הרמת כוסית נחמדה. נהנה ממוסיקה ישראלית. בעבודה הכל תקין וטוב

משהו פחות טוב השבוע: המזג האוויר אתמול, מאוכזב מתוצאות הבחירות מאד.

מאכל שבוע: פיצה

מה מחכה לו בחג: חג יותר שמח וכיפי מזה שהיה בשנה שעברה. על האש ביום ראשון וזהו חופש ולהקשיב לשירים חדשים שיצאו וטרם בדקתי
חג שמח

feldman89

Well-known member
היו שירים מענינים השבוע
איזו שאלה יפה יעל, מת עלייך |לב|
היו כמה שירים מסקרנים השבוע: 2 שירים חדשים לאיתי לוי, השיר של שרית חדד, עדי אברהמי, אדווה עומר(שהיתה בכוכב הבא), עומר קורן עם טל גורדון, גיא מר, אחינועם ניני והשירים החדשים מהאלבום החדש של אייל גולן- בעיקר הדואט המסקרן שלו עם אריק סיני "מלחמה ושלום"

feldman89

Well-known member
מה דעתך על הדואט של אריק ואיל?
אני מודה שעוד לא שמעתי אותו. ואת מה דעתך? מה שכן, זה נראה לי השיר הכי מסקרן לשמוע מהאלבום החדש
טוב, הלכתי לשמוע וזה יפה מאד, שילוב טוב. נראה אם אשמע את יתר השירים שלו באלבום החדש

נערך לאחרונה ב:

ady18

Well-known member
סטטיק גם לא כול כך איל בינוני השאר שווים... או שלא תאזין גם

feldman89

Well-known member
ושאלה יעל, איך תדרגי את השירים של מירי מסיקה שיצאו השנה?
אצלי:
1. קרקע יציבה
2. מרק צח
3. יש לך אותך- עם מיקה משה
4. אמא

למעלה