מסכן

Yakir4179

Well-known member

אישון34

Well-known member
במקום לסבול שיתחיל לצאת איתה ויתחתן וזהו.

באם זה היה הפוך והוא היה מטריד - תוך דקותיים הוא היה עצור ואז אסיר.

אישוניאיש.
הגיע הזמן לשיוויון.

טכנולוג

Active member
הטימטום הרב שלי הטעות המרה שלי....מחזור הבגידות שלי התחיל ככה בבחירה שגויה של מאהבת....כתבתי על הנושא בשנת 2000 בפורום כאשר הפורום היה גליק גדול ובפורום סטוצים, אז ככה, אחרי הפרידה המאהבת הייתה מתקשרת לאישתי ומספרת איך זיינתי אותה ואיפה, והייתה מגיעה לדלת הבית ומשפריצה את הבושם שלה על הדלת....מחלקה סגורה זה בעדינות....

Yakir4179

Well-known member
הטימטום הרב שלי הטעות המרה שלי....מחזור הבגידות שלי התחיל ככה בבחירה שגויה של מאהבת....כתבתי על הנושא בשנת 2000 בפורום כאשר הפורום היה גליק גדול ובפורום סטוצים, אז ככה, אחרי הפרידה המאהבת הייתה מתקשרת לאישתי ומספרת איך זיינתי אותה ואיפה, והייתה מגיעה לדלת הבית ומשפריצה את הבושם שלה על הדלת....מחלקה סגורה זה בעדינות....
מפחיד ואך אשתך קיבלה את זה אז? אך הגיבה?

Yakir4179

Well-known member
אצילות נפש? עלה לי כ-1.5 מיליון ש"ח אצילות אלק :)
השאלה היא במקרה של אישה שנבגדת אם היא כבר משחררת אצלה עכבות ובוגדת כנקמה?

דודתי נבגדה בהיותה נשואה צעירה עם 3 ילדים, נעלם לחודש,כולם נמליצו להתגרש,והיא החליטה להשאר ,והיום יש לנם מפעל מצליח ופנטהוז לכל ילד וכו היא הרואת חשבון של העסק😊

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מה עשית לה טכנולוג? :-D

Yakir4179

Well-known member
:devilish::alien: החיים עשו לה, אני כבר לא הייתי צריך....מלבד צו הרחקה
נראה שהתאהבה בך קשות עד כדי כך לעשות לך סרט כזה? אך אמרו לי שהייתי בסדיר נכנסה פנימה לחור האהבה עם נורמטיבית ושפויה נכנסת לנשמה היטב גם , מכות מהאישה לא עזרו לה?
בפייסבוק השארתי רק בעל 1, כל השאר של החברות נפש נחסמו לגמרי!
בגלל זה אני בגישה של עד 5 -7 מפגשים ולהעלם

למעלה