מסלולים חריגים בדן

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
מסלולים חריגים בדן

מסלולים חריגים בדן
להלן קטע מתוך הודעה באתר דן: "כחלק משיפור השרות, החל מיום ד' 1/6/05 יופעל קו 292 כקו עצמאי ולא כמסלול חריג בקו 92." מה ההודעה הזאת אומרת בעצם? למה השינוי הארגוני הזה אמור לעניין את הנוסע?

oshri5917

New member
צריך לא להפעיל את קו 292

מסלולים חריגים בדן
להלן קטע מתוך הודעה באתר דן: "כחלק משיפור השרות, החל מיום ד' 1/6/05 יופעל קו 292 כקו עצמאי ולא כמסלול חריג בקו 92." מה ההודעה הזאת אומרת בעצם? למה השינוי הארגוני הזה אמור לעניין את הנוסע?
צריך לא להפעיל את קו 292
בשעות הערב בשעות היום אני בעד כי קו 92 צפוף

hai001

New member
אני לא יודע מה רוצה להגיד דן בזה

צריך לא להפעיל את קו 292
בשעות הערב בשעות היום אני בעד כי קו 92 צפוף
לפני 4 שנים קו 292 התחיל לפעול כחלופה לקו 92. כנראה שדן בוחנת את הקו לראות מהי התפוסה שלו.

Cell313

New member
קו מעולה

לפני 4 שנים קו 292 התחיל לפעול כחלופה לקו 92. כנראה שדן בוחנת את הקו לראות מהי התפוסה שלו.
קו מעולה
מפחית את העומס מקו 92 (שגם ככה עמוס)

oshri5917

New member
שדן תוסיף תחנות לקו 292 בפ''ת

שדן תוסיף תחנות לקו 292 בפ''ת
בפתח תקוה ויקצרו אותו בבני ברק במקום שמאהרוניביץ ימשיך לרבי עקיבה ויחזור למסלול רגיל ושיסיפו לקו 292 תחנות ב (1)רחוב עין גנים 73 (2)קפלן 37 (3) קפלן 13 (4) צומת גהה ולקו 192 (1)

הכוונה היא שכעת 292 יפעל כל היום

מסלולים חריגים בדן
הכוונה היא שכעת 292 יפעל כל היום
ולא יהיה תלוי בכלל בקו 92. בד"כ ההודעות המועברות באתר דן מועתקות כמעט באותו ניסוח מהודעות פנימיות של אגף התנועה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה