מסלול קק"ל k20

voodoochild

New member
מסלול קק"ל k20 ../images/Emo45.gif

המלצה וטיפ !! המסלול בין 20 הק"מ מתחיל במגרש החנייה של מועדון הספורט בנווה אילן, המסלול משלב גם שבילים רחבים וגם סינגלים. מסלול מעגלי ויפה בחלקים מסוימים שלו אפילו אתגרי, והופך לאתגרי הרבה יותר עם עושים אותו מהכוון ההפוך (כמונו). למרות השילוט ממגרש החנייה, רצוי מאד לעשות את המסלול בכוון ההפוך ולפנות ימינה בתחילת המסלול ולא להמשיך ישר לפי השילוט. פשוט מרגע שמתחיל קטע הסינגל הטיפוס חזק מדי וטכני מדי בשביל לטפס בו (גם בירידה ישנם קטעים, שנראים לא פשוטים). את רוב קטע הסינגל לצערי הרב נאלצנו לטפס ברגל עם האופניים לצידנו. הגשמים האחרונים (או הראשונים בעצם), רק הידקו את הקרקע והפכו אותה כיפית לרכיבה, שווה לצאת לאזור עכשיו לפני שהופך להיות בוצי יותר, רכיבה מהנה ממני voodoochild. >>רפי אני עוד חייב לך את מסלול הר איתן, פשוט החלטנו לשנות מסלול ברגע האחרון..... אבל לא לדאוג, גם משם אדווח<<

יאאאא..... איך בא לי.....אוף!!!

אין לי זמן ונדפקו לי הGT ואין לי כסף לתקן אותם.... אוווף אני אתגבר

voodoochild

New member
יש את המפה של

שבילי ארץ ישראל 1:50000 של אזור פרוזדור ירושלים, היא מכסה את השטח. מפות של מסלולי רכיבה עצמם יש לצערינו המדינות אחרות..... אבל המסלול משולט כל כמה מאות מטרים לא צריך מפה שם. בעקרון המסלול הוא ליד הר הרוח, (שמופיע במפה).

יש אתר המתאר את המסלול

עם צילומים יפים ותיאורים מפורטים. מומלץ. http://www.wisdom.weizmann.ac.il/~udi/personal/20k/20K.htm

למעלה