מסעדה טובה וכשרה (מי היה מאמין...)

giri

New member
מסעדה טובה וכשרה (מי היה מאמין...)

מאמין תרתי משמע. העניין הוא כזה : אלו מכם שמבלים באזור המרכז וודאי יודעים שקשה למצוא מסעדות כשרות בשריות איכותיות (רוב המסעדות לא כשרות). לרובנו זה גם לא מפריע (א. כי הבשר עדיין במיטבו ו-ב. כי תמיד מתאים להוסיף לתפריט פרה נמוכה/כבש נוער/ג´וק שוחה) אבל לפעמים, מה לעשות, יוצאים לאכול בחבורה ומישהו דתי רחמנא ליצלן, ומה לעשות וכל אוכלי השרצים לא רוצים לשבת איתו ושהוא לא יאכל, בקיצור - צריך לאכול במקום דתי (מי שאומר אל גאוצ´ו שירד מזה במיידי. אל גאוצ´ו כשר לא שווה את הכסף). ובכן. יצאתי לי לארוחת צהריים חגיגית עם הצוות שלי, ומה לעשות ויש לנו דוס בצוות, ועוד אחד מהמחמירים (הייתם מאמינים שהוא בדק את התווית למרות שהמסעדה גלאט??) ומצאנו פינת חמד מדהימה : למקום קוראים אלהמברה, והוא ממוקם ביפו בשדרות ירושלים מס´ 30. הסיבה שהאוכל כל כך טוב למרות הכשרות, הסביר לי הממליץ החרדי, הוא שהמסעדה לא היתה כשרה עד שהבן של הבעלים חזר בתשובה - ורק עבורו הכשירו את המקום. מסעדה צרפתית מצוינת עם אוירה מלכותית ואוכל פשוט מעולה במחיר סביר ביותר. אנחנו אכלנו כולנו עסקיות, והמנה הפופולרית ביותר היתה סטייק אנטריקוט בפטריות - אנשים, מסעדה גלאט והסטייק מדמם עם הצלחת!!! בשר מעולה, ברמת צליה מצוינת. אני ממליצה בחום על שוק האווז, ובקיצור - מקום מצויין, עם ובלי שותפים אוכלי כשר לארוחה. אחד מאוכלי הכשר בצוות שהוא פחות מקפיד, אמר כסיכום : "אני פתאום מבין מה הפסדתי בצרפת". המלצה חמה - גם בלי קשר לכשר. אלהמברה - שדרות י-ם 30 יפו טל´ 03-6834453 ואפילו יש להם אתר אינטרנט! (לא הייתי בו, לא לוקחת אחריות)

למעלה