מספר שאלות ווליום ערד 2009 !

ANTON111

New member
מספר שאלות ווליום ערד 2009 !

אני בן 17 אני בא עם 4 חברים ... לא הבנתי המקום יהיה בתוך העיר ערד ? איך סוגרים את המקום לא ממש הבנתי ... כניסה עולה כסף ? בכללי לווליום עצמו ... ? זה יהיה כמו ווליום כנרת שהיה ? היה אש שנה שעברה ! ומה עם מסיבות לנוער כמו שהיה בכנרת ? חוץ מזה אם אני מזמין כרטיסים למופע סטנדאפ איך אני מקבל אותם ועד מתי אפשר להזמין ?

תשובות לאנטון

הפסטיבל ייערך בתוך העיר ערד בכמה אזורים שונים הכניסה לפסטיבל אינה כרוכה בתשלום למעט כניסה להופעות (עדיין יש הרבה הופעות שהן חינם) כן כמו יהיה מתחם מיוחד של מסיבות עם מיטב הדיג'יי בישראל אנו ממליצים להיכנס לאתר הפסטיבל ולקבל אינפורמציה מפורטת לגבי הופעות, מסיבות , מיקומים וכו'... www.volume-arad.cellcom.co.il לגבי רכישת כרטיסים לסטנדאפ, מספר הכרטיסים מוגבל ולכן רצוי להזמין מראש, האיסוף יתקיים ב 17.9 במשרדי קסטל בת"א

potter6

New member
איסוף הכרטיסים

תהיה חלוקת כרטיסים באירוע וכן ניתן יהיה לקחת את הכרטיסים החל מה- 17.9 גם ממשרדי קסטל בתל אביב

ANTON111

New member
עוד שאלה :D חפרתי חח

רגע ומה עם הלינה במקום ? אני מביא אוהל משאיר אותו במתחם ונוסע למופעים וכ'ו ? -_- אממ

3גלוש3

New member
שאלה :)

רציתי לדעת עד מתי אפשר לקנות כרטיסים ואם אפשר לקבל אותם בערד או שחייבים לבוא למשרדי קסטל ? רציתי לדעת אם יש הגבלת גיל ? ואם יש פרטים על ההסעות למופעים ? גל

3גלוש3

New member
וואי חפרתי אבל -

יש הגבלה של מס' האנשים במופעי המוזיקה ? ואם אני רוצה למשל לקנות כרטיסים לרוק בנדס או לרוק ישראלי אני צריכה לקנות כרטיס אחד לכל הערב או למשל כרטיס לאביב גפן בנפרד ולעברי לידר בנפרד ? ושאלה אחרונה , הפסטיבל עצמו דורש תשלום , כלומר מקום הלינה או הכניסה אליו ? אם כן זה דורש להשאר את כל שלושת הימים ?

תשובה לגלוש3

בעקרון מספר המקומות במופעים מוגבל, בעיקר למופעים המתרחשים במקומות קטנים. ככל שתקדים לרכוש כרטיס כך תבטיח את מקומך. ניתן יהיה לאסוף את הכרטיסים בקופה בערד, לצורך כךחשוב להצטייד בכרטיס האשראי בו בוצעה הרכישה או צילום של כרטיס האשראי עם יפוי כוח של בעל הכרטיס (במידה והכרטיס לא שלך). כמו כן ניתן יהיה לאסוף את הכרטיסים במשרדי קסטל בת"אץ פרטים על הסעות באתר אגד ובאתר מטרופולין. ממליצים לך להיכנס לאתר ווליום ערד בו מופיעה כל האינפורמציה הנדרשת www.volume-arad.cellcom.co.il

למעלה