מספר תמונות של הכרמלית בחיפה

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
תמונות יפות, אוהד

בסוף השבוע הצפנתי לחיפה. בדרכי צפונה ראיתי ליד נתניה את מפרקית 499 נוסעת דרומה עם שלט "במבחן", והיא מצטרפת ל- 501 שתמונות שלה העלה ג'קי. להלן מספר תמונות של הכרמלית בחיפה. תמונה 1 - תחנת גן האם
תמונות יפות, אוהד

Golf Bravo

New member
יופי של תמונות!

בסוף השבוע הצפנתי לחיפה. בדרכי צפונה ראיתי ליד נתניה את מפרקית 499 נוסעת דרומה עם שלט "במבחן", והיא מצטרפת ל- 501 שתמונות שלה העלה ג'קי. להלן מספר תמונות של הכרמלית בחיפה. תמונה 1 - תחנת גן האם
יופי של תמונות!
אני שמח שצילמת בחופשיות. בכל פעם שאני נוסע בה עם מצלמה איש הביטחון מזהיר אותי שלא לצלם.

אוהד11

New member
אף אחד לא טרח לשאול מדוע אני מצלם

יופי של תמונות!
אני שמח שצילמת בחופשיות. בכל פעם שאני נוסע בה עם מצלמה איש הביטחון מזהיר אותי שלא לצלם.
אף אחד לא טרח לשאול מדוע אני מצלם
לא בתחנה ולא בתוך הקרון.

barak67

New member
איזה יופי לראות תמונות שלך ../images/Emo51.gif

איזה יופי לראות תמונות שלך

אז למה הקטנת כל כך הרבה?

התמונות המקוריות הרבה יותר גדולות
אז למה הקטנת כל כך הרבה?
יש אפשרות להקטין את משקל התמונות (בקילו-בייטים) מבלי להקין בהרבה אתגודלה. יש מדריך בנושא (שמופיע בטאגליינס) שארז S כתב.

../images/Emo45.gif בהחלט תמונות מדהימות...

בהחלט תמונות מדהימות...
וגם מדהים לראות איך היא שמורה

מצב
הנושא נעול.
למעלה