מספר תמונות של הכרמלית בחיפה

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member

בסוף השבוע הצפנתי לחיפה. בדרכי צפונה ראיתי ליד נתניה את מפרקית 499 נוסעת דרומה עם שלט "במבחן", והיא מצטרפת ל- 501 שתמונות שלה העלה ג'קי. להלן מספר תמונות של הכרמלית בחיפה. תמונה 1 - תחנת גן האם

אוהד11

New member
תחנת גן האם

בסוף השבוע הצפנתי לחיפה. בדרכי צפונה ראיתי ליד נתניה את מפרקית 499 נוסעת דרומה עם שלט "במבחן", והיא מצטרפת ל- 501 שתמונות שלה העלה ג'קי. להלן מספר תמונות של הכרמלית בחיפה. תמונה 1 - תחנת גן האם
תחנת גן האם

mucool2

New member
הכרמלית בנויה רק לשיפוע מסויים

זה אפשרי.
אבל עם השקעה יותר מידי גדולה שלא שווה את הכסף.
בדרך לאוניברסיטה השיפוע משתנה יותר מדי. אפשר כמובן להמשיך בדרך אחרת (אני הצעתי מונורייל פעם).

levikon

New member
זו הייתה הכוונה שלי.

בדרך לאוניברסיטה השיפוע משתנה יותר מדי. אפשר כמובן להמשיך בדרך אחרת (אני הצעתי מונורייל פעם).
זו הייתה הכוונה שלי.
אולי אפשר היה לעשות את הכרמלית עם רצפה ג'ירוסקופית שמשנה את הזווית שלה כלפי האדמה בשיעור מסויים, וכך אפשר היה להמשיך את הרכבת באותו הפיר. סתם רעיון מטורף, מעניין אם מישהו חשב עליו פעם. זה הרי לא אמור להיות יקר מידי, לא?

Azazel

New member
יותר נבון יהיה לבנות קו ללא שיפוע

זו הייתה הכוונה שלי.
אולי אפשר היה לעשות את הכרמלית עם רצפה ג'ירוסקופית שמשנה את הזווית שלה כלפי האדמה בשיעור מסויים, וכך אפשר היה להמשיך את הרכבת באותו הפיר. סתם רעיון מטורף, מעניין אם מישהו חשב עליו פעם. זה הרי לא אמור להיות יקר מידי, לא?
שילך לאורך רכס הכרמל, ושתחנת גן-האם תהיה תחנה מקשרת בין 2 הקוים ( זוכרים את המפה שלי?
)

Shark Alarm

New member
הבעיה היא ש... ../images/Emo26.gif

שילך לאורך רכס הכרמל, ושתחנת גן-האם תהיה תחנה מקשרת בין 2 הקוים ( זוכרים את המפה שלי?
)
הבעיה היא ש...

גם הקרונות של הכרמלית בנוים בשיפוע,

david80

Member
יותר זול ויותר כדאי להמשיך את הקו

חבל שלא ממשיכים את הקו
אל האוניברסיטה ואז הרבה יותר אנשים היו נוסעים בה
יותר זול ויותר כדאי להמשיך את הקו
אל תחנת הרכבת העתידית בבית המכס - לא צריך להזיז את חדר המנועים!

אחלה תמונות אוהד! , תודה

אחלה תמונות אוהד! , תודה
כאחד שלא היה המון זמן בכרמלית באמת נחמד להתרענן עם תמונות פנים וחוץ של הרכבת התחתית היחידה בארצנו. רק דבר קטן,להבא אנא שרשר את כל תמונותיך להודעה הראשונה, בצורה זו כל תגובה נמצאת במקומה ולא נזרקת למתה, ואז כמו שערן מגדיר את זה יפה מאוד, "צריך לשחק במשחק הניחושים בכדי לדעת לאיזה תמונה הגיבו". איל

אוהד11

New member
../images/Emo45.gif

אחלה תמונות אוהד! , תודה
כאחד שלא היה המון זמן בכרמלית באמת נחמד להתרענן עם תמונות פנים וחוץ של הרכבת התחתית היחידה בארצנו. רק דבר קטן,להבא אנא שרשר את כל תמונותיך להודעה הראשונה, בצורה זו כל תגובה נמצאת במקומה ולא נזרקת למתה, ואז כמו שערן מגדיר את זה יפה מאוד, "צריך לשחק במשחק הניחושים בכדי לדעת לאיזה תמונה הגיבו". איל

אורי404

New member
תודה רבה על התמונות היפות.

תודה רבה על התמונות היפות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה