מסר יום הולדת

נננ21

New member
הי רחל - אשמח לעזרתך
יום הולדתי חל ב 30/8 והוצאתי קלף מסר הכוכב

נננ21

New member
הי רחל - אשמח לעזרתך
יום הולדתי חל ב 30/8 והוצאתי קלף מסר הכוכב
הפירושים לקלף שאותם מצאתי באינטרנט הם רבים ומנוגדים. לי הציור נראה נחמד. שמיים ומים כחולים. כוכבים לבנים מעל ואחד צהוב גדול. הכל נראה זורם. הפירושים שמצאתי לקלף הם תקווה. התחדשות. צריך לזרום עם מצבים. תמימות וניצול. סכנה. אבל זה קלף יום הולדת ואני אשמח ואודה לפרשנות שלך😘

הפורום פעיל ? !
הפירושים לקלף שאותם מצאתי באינטרנט הם רבים ומנוגדים. לי הציור נראה נחמד. שמיים ומים כחולים. כוכבים לבנים מעל ואחד צהוב גדול. הכל נראה זורם. הפירושים שמצאתי לקלף הם תקווה. התחדשות. צריך לזרום עם מצבים. תמימות וניצול. סכנה. אבל זה קלף יום הולדת ואני אשמח ואודה לפרשנות שלך😘

ברכות ליום ההולדת נננ21 יקירה, |יין| |יין| |יין|

אכן, כפי שציינת , לכל קלף מגוון עצום לפרשנויות.

הנה המסר שעלה עבורך - פיית המשאלות ממתינה לפקודתך

הקלף מדבר על הצלחה מרובה. זו עבורך גם מצוינת להעמיק את יכולותייך לתקשר - אף עם כוחות מבחוץ או בעזרת חלומות. לכי בעקבות הלב. את בעלת גישה אוהבת ועדינה. מומלץ להמנע מללחוץ על אחרים בסביבתך בנוגע למאוויי ליבך. היי פתוחה לקבל הצעות. צניעות , ענווה והיותך נוחה לבריות מובילים אותך להנות מפירות מעשיך. כדאי גם להמנע מביטוי בקול רם של תכניותייך אם הן בניגוד לזרם.

לציין כי עלייך להזהר בדברייך בתקופה זו כי את פגיעה. האמת לא תמיד ניתנת להאמר. עדיף לפעמים לשתוק מאשר לומר אמת שעלולה להזיק.

אחת מפרשנויות הקלף היא: תועלת, הצלחה, החלמה, תקשור, חלימה, ארגון, שיתוף פעולה, אהבה, יופי, שלום, תאום, הרמוניה וכו'.
כשהקלף הפוך הוא יכול להיות בעל משמעות של: עצלות, חיבוק ידיים, נרפות, מנוחה, חולשה, מחלה, חשיפת יתר, פגיעות.

מגע מלאכים עלייך, מותק.

מצרפת לך גם את דברי יואב בן דב ע"ה:cry:בנוגע לקלף.

|מזלט|

רחל

קבצים מצורפים

• הכוכב - מגע של מלאך.jpg
    הכוכב - מגע של מלאך.jpg
    KB 110.5 · צפיות: 3
  • קלף 17.docx
    KB 15.6 · צפיות: 3

נננ21

New member
רחל, אפשר לקבל מסר ממך? מסר ליום הולדת ולשנה החדשה
תודה רבה

נננ21

New member
ראיתי את המסר ליום הולדת - אני אוהבת את הפירושים שאת נותנת, הם כנים וחכמים לדעתי
ממתינה למסר לשנה החדשה |4U|

הקלף שעלה עבורך נננ21 יקרה:

אביר המטבעות - האם הוא פיית המשאלות מהמסר הקודם? ;-)

הפרשנויות המסורתיות של קלף אביר המטבעות אינן גרועות אך רחוקות משלמות. לרוב מתייחסים לקלף זה כקלף של כסף ששייך לאנשים אחרים בכלל ושל מתים בפרט. לכן השנה מסתמנת עבורך הכנסה או שאת עשויה להרוויח כסף גדול מתביעה משפטית או מירושה. כתוצאה ההשפעה החיובית על נקודת – התורפה על תנאי המחיה הכלכליים/החומריים שלנו יכולה להתפרש כ: יתרון, ריבית וכו'. אבל האביר הוא לעולם גם האנשה (personification), וזה לא נאמר בפרשנויות המסורתיות. עלינו לראותו כאדם המחייב, מבצע צוואה, בא לעזרתך– אולי בסתר או בחשאי או לכל הפחות לא באופן ציבורי/ גלוי , אולי מבקר בביתך, מושיע/מחלץ מצרות חומריות או כלכליות. זו יכולה להיות הלוואה נטולת ריבית, ירושה או מקדמה נטולת תנאים מחמירים, לכן היא יכולה להיות מתנה או הענקה מיידית. מצד שני נולדת בליבך נטייה לפרישה מהעולם החיצוני, כגון: חוסר פעילות, רפיון, ייאוש וכו'...
יש לומר, שפירושו של קלף זה טומן בחובו גם הנאה רבה מעניינים שבלב - בתוך הבית או המעגל המשפחתי, ברגיעה, עם סוג של נסיגה בחשאי.

עם זאת, שימי לב שעלולה להתעורר סכנת התנוונות עמוק לתוך בטלה או חיבוק ידיים וכו'.

בהקשר לניהול ענייני הבית/המשפחה והעבר, הבית והמחסן/המאגר (של זיכרונות למשל); הקלף חייב להיות קשור לזיכרונות נעימים, זכר של אנשים שהכרת בעבר; איסוף ואוסף/אוספים.

לסיכום: השנה מסתמנת עבורך עזרה מבורכת, סיוע חשאי בקשיים כלכליים, תשלום חובות; יתרון, עניין, ריבית אפסית על הלוואה וכו'. ואדם שמביא את כל אלו לפתחך. ייתכנו השנה עבורך: הלוואה נוחה, ירושה, קידום, מתנה, חילוץ עכשווי. זיכרונות מאושרים, אוספים, אוסף ואיסוף, זכרם של אנשים אהובים המעצים אותך; צבירת חסכונות. אנשים שהכרת בעבר ועומדים בקשר קרוב אלייך יותר .כדאי להמנע מ: חיבוק ידיים, תענוג חשאי, בטלה, קיפאון, וכו'.

שנה טובה ומבורכת,

רחל |חגשמח|

למעלה