מסתבר שיש לנו שני פקחיות בעיר

מסתבר שיש לנו שני פקחיות בעיר

אחת רוסיה , ואחת מרוקאית (מקווה שאני לא פוגע אני אומר את זה ) איזה מצחיקה ומעצבנת הפקחית המרוקאית אומרים שהיא גם יותר גרועה מהרוסיה והיא רע אז מעשה שהיה כך היה אני ואב שלי עצרנו ליד הבנק כדי לזרוק ציק אני יצאתי מהרכב כדי לזרוק את הציק ואז בא הפקחית ואבא שלי סימן שאני בדיוק בא ,נכנסתי לרכב והיא סימנה לנו להתקדם אני אמרתי לאבא שלי שהוא יסע אבל הוא התקדם לעברה ושאל אותה מה קרה והיא ברוב חוצפתה אמרה שאנחנו מפריעים לתנועה (דבר שלא היה נכון כי הם עשו שגיאה שהם נתנו לא לחנות שם אבל זה פשלה של העיירה ), אז נסענו לנו לדרכנו אבל ראינו שהרכב שלה לא חונה במקום טוב והרכב שלה הוא זה שמפריע לתנועה (ואני שואל היא מבצעת בעצמה עיברות ועוד מתלוננת על אזרחים ) זאת לא חוצפה אתם חושבים או שאני טועה ,אני חושב שהיא רשמה את המספר של אבא שלי אבל דוח היא לא נתנה לו כי אני באתי בקיצור לפני שהן מנסות לחנך את הנהגים לעשות דברים חוקים אני מצפה מהן לעשות אותו דבר אני מקווה שמשהו יצלם אותה עושה עבירת תנועה ושתחטוף מהממונים עלי בברכת סוף שבוע נעים ושקט

ל א ק י

New member
אם מלול עדין שוטר

גם לה לא יקרה כלום.. [עלק מנסה לחנות במקום מותר כדי לא לחסום נתיב, אבל חוסם בעצמו את הנתיב השמאלי, ועוצר מכוניות בנתיב הימני, כך שכל הכביש נחסם.]

למעלה