מסתבר שלא כל החובבים נחמדים

• פותח הנושא kdr
  • פורסם בתאריך

kdr

New member
מסתבר שלא כל החובבים נחמדים

חובבי רדיו

kdr

New member
אופס, הלינק האובד

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-201063-00.html?tag=00-31-05

4Z7DHD

New member
חובבים לא נחמדים

הנה המקרה הקלאסי של מעשה אסור לפי החוק, אבל לא ממש מזיק או פלילי.................. הלווינים האלו שם ומתפקדים, והשימוש שהחובבים עושים בהם לא מזיק להם בשום צורה וגם לא מפריעים למשתמשים חוקיים לעבוד. כל האמור לעיל בתנאי שאכן משתמשים בהם לקשר בין חובבי רדיו, בלי שום צל וזכר לשימוש מסחרי של קווי טלפון וכאלה. לא קראתי את כתבת המקור - אבל מרמזים במה שכן תורגם אני רואה התייחסות לאיזורים ללא תשתית טלפון. עברית קלה - חובבים מנצלים ידע טכני שלהם להעברת תקשורת לאיזורים נידחים, אולי עבוקר תשלום. במקרה הזה, רק על טיפשותם הייתי שולל להם את הרשיון. זו אגב גם דוגמה טובה לאמרה "לא שועל גנב, אלא חורא גנב" ........אני מניח שניתן די בקלות לחסום את המאפשרות החופשית באמצעים טכניים - אבל זה לא נעשה. אני גם מאמין שבמידה ןחיל הים האמריקאי יחליט לחזור ולהשתמש בהם כמערך חירום - החובבים ירדו משם מיידית כמתחייב מהרשיון שלהם.

CableGuy

New member
הבעיה היא מחלקת גריאטריה על ממסר תל אביב

האם מישהו ניסה לשדר בממסר תל אביב מבלי שה-OLD KAKERS יגידו שהוא לא שילם מיסי אגודה ? מה הם לחוצים מהמיסי אגודה ? זה הולך לכיס שלהם ? או לתרופות שלהם ? או לחיתולים למבוגרים ? מוגש כחומר למחשבה

4Z7DHD

New member
גריאטריה

אתה בור, גס רוח וטיפוס לא נחמד בעליל - אבל גם לך מגיע קצת מידע 1. הממסרים של האגודה הם רכוש האגודה, ומתוחזקים בהתנדבות על ידי אנשי האגודה. אני רחוק מלהסכים עם כל מה שעושים עם המיסים שלנו , אבל במקרה הזה - זו הוצאה ברוכה ומוצדקת. 2. התדרים שאנמנו משתמשים לממסרים הם תדרים של כל חובבי הרדיו. יש לך גם את הזכות המלאה לשדר בתדרים האלה אבל מבלי להפעיל את הממסר. מה שקורין אותו SIMPLEX. ההתעקשות שלך להפעיל את הממסר מבלי שתתרום את חלקך מתאימה להתנהלות ולצורת ההתבטאות שלך. לא כל מי שצועק כמו בבון צודק............... אם זה כל ה"חומר למחשבה" שאתה מסוגל לתרום - תעשה לכולנו טובה ותפטור אותנו מהגיגיך המלומדים. נתגעגע - אבל מנהלי הפורום ידאגו שנתגבר.......

CableGuy

New member
4z7dhd

כמו שאומרים במקרה שלך סייג לחוכמה שתיקה. התדרים הם של כל חובבי הרדיו, זכותי להשתמש בממסר כמו שגם זכותך. יש גם דרך להתבטא, מה קורים לזה יחסי אנוש. אם תהיה במקומי ותדבר בממסר, תגלה שאיזה פלוץ צר עין צפונבון דוחף אנטנות לאנוס יגיד לך תעוף מהממסר. דבר זה גורם להיות אנטי וכמובן לא לשם לאגודה!!! מה קוראים לזה "שיווק" בימינו. האגודה צריכה לשווק את עצמה, לתת שירותים לחברים, בזמנו כשהייתי חבר אגודה אפילו עיתון עלוב לא קיבלתי שלא נידבר על תיבת דואר. במידה ולא נראה לכל מיני "כלבי שמירה" שחובבים ישתמשו בממסרים ישנן מספר אפשרויות: 1. smarttrunk 2. mpt 3. smartzone 4. apco 5. tetra 6. p25 7. edacs 8. לשנות את התדר של ממסר תל אביב (ככה תאלץ אותי לפרק את המכשיר מהאוטו שלי ולגרור אותו לקומה רביעית על מנת לצרוב אותו מחדש) תבחר מה שאתה רוצה, אם האגודה תחליט אני הראשון שמצטרף! יש מבין מר ברוך ?

4Z7DHD

New member
ממסר

כנראה שגם הבנת הנקרא אינה הצד החזק שלך................ בזה אני מסיים את השחתת הביטים הטובים על מטרה לא ממש מוצלחת.

CableGuy

New member
WTF

הייתי אומר לך לאן ללכת אבל אתה בא משם. עד כמה שזה עצוב

למעלה