מ'ס שאלות לספיר דרמון בבקשה תעני!

lilo the sexit

New member
מ'ס שאלות לספיר דרמון בבקשה תעני!

ככה קודם כל את שחקנית ממש חמודה ואת גם נורא דומה לחברה של אחותי שהיא ממש יפה!!! והנה כמה שאלות: 1.האם זה נכון שאת שרת ברקע את השיר ברעם(בהופ?) 2.האם שיקחת בעוד סדרות? 3.איך זה לדעת שספיר דרמון זאתי שכולם פה אוהבים זאת את בעצם ולהרגיש שיש פה גם הרבה חיבה אליך? וזהו אין לי יותר מה לשאול אהה ו...חיפשתי אותך באיסיקיו למזלי את היית מחוברת...ו...מצאתי מישהי מהמשפחה שלך קוראים לה נופר דרמון ביקשתי מימנה והיא אמרה שאת מסרת שהיא לא נותנת ויש לי ברשימה ילד אחד שאמר לי שהוא ידיד שלך אז בבקשה תתני לי ת'מיספר ICQ שלך אני מתחננת ואני נשבעת לך שאני לא אגלה לאף אחד!אני שומרת סודות! אה ממש מותק תצרפי אותי פליזזזזזז רק תדעי שאת יכולה לסמוך עליי אז בבקשה תתני לי ת'איסיקיו שלך ל-276075572

עוד פעםםם?!?!

כאילו מה נסגר איתך!??!!? בואנה את סתומה במוח?!?!?!?!? כאילו פתחת שירשור על יהונתן..כדי להודיע לנו על החרטוןת שלך.. ועכשיו פתחת עוד שירשור לשאלות..כאילו את לא מביהנ שמנהלי הפורום מבקשים לכתוב לשחקנים בשירשור אחד?!?! נו מה את סתומה!?!? מחפשת צומי?!!? מה את רוצה?!?!מה!?!?!?!?!?!?! איזה מציקה...כול שנייה פותחת שירשור..טוב שלא התלהבת!!

אהלן לילו!!../images/Emo140.gif

חח תודה רבה רבה רבה לך!!! והנה התשובות: 1. כן.. אני שרתי את שיר הסיום לבראם 2. אממ לא שיחקתי בעוד סדרות.. זאת הסדרה הראשונה... 3. וואיי.. חח זה נשמע כ"כ גדול בצורה שאת אומרת את זה... זה נהדר... זה גורם לי כ"כ הרבה אושר והתרגשות שאי אפשר לתאר...חח אני בכלל לא מעכלת את כל העניין עדיין.. עד כמה שזה נשמע מוזר.. אבל גם לא נראה לי שאני אעכל את זה אי פעם... שוב.. זאת הרגשה נפלאה... הכי טובה שיכולה להיות...

ט ו פ י 2

New member
ספיר, רק לי את לא עונה להודעות!!

שלחתי לך כבר מליון!!! רק פעם אחת כתבת לי הודעה ועניתי לך כמובן ואחרי זה כלום!!!!

shanti girl

New member
אנשים תכנסו

טוב תקלטו הם רק בני אדםםםםם הם לא יכולים להגיב לכל הודעה קטנה של ספיראני אוהבת אותך אז בסוף השירשור היא אומרת תודה והכל אבל הם לא יכולים להגיב על הכל וגם לא בכזאת מהירות הם לא ישנים בפורום הזה 24 שעות יש להם עוד חיים אז תתבגרו עם התגובות שלכם .. דבר שני מה לא קלטתם שביקשו ממכם לא לבקש יותר איי סי קיו מסנגר וכל השאר וזאת גם בגלל שהם בני אדםםם ורוצים חיים פרטים עם החברים שלהם ולמה שלא יהיה להם את זה הם אותו דבר כמוני וכמוכם..אז דברו איתם פה זה לא מספיק יש מסרים.. אבל אנשים באמת תתבגרו עם התגובות שלכם זה לא מתאים ככה שכל דבר למה לי לא ענית ??למה לי לא הגבת?? אז תראו להם שאתם יכולים להוציא מהפורום הזה דברים יותר טובים חוץ מזה שכל השירשורים יהיו על אני אוהבת אותך תביא לי איי סי קיו מסנגר.. מקווה שהפעם תפנימווווו!! באהבה דנדי..!

גם לי לא... ושלחתי לפני שבוע ../images/Emo70.gif

ובקושי התלוננתי, אבל זה כבר מתחיל להפריע לי... שלחתי לה מסר לפני שבועצ והיא לא ענתה לי... היא ענתה לי לפני שבוע על מסר ששלחתי לה 4 ימים לפני...

די........!!!!!!!!!!!!!!!!!

תפסיקו להתלונן....! גם אני רוצה שיענו לי...! אבל יש להם גם דברים אחרים לעשות!!! אני לא אומרת להפסיק לשלוח הודעות או משהו אבל..... אל תתלוננו על זה שהם לא עונים הם יענו מתישהו אז.... חכו בסבלנות!!! love you ממני......אני!!!!!!!!!!!

די........!!!!!!!!!!!!!!!!!

תפסיקו להתלונן....! גם אני רוצה שיענו לי...! אבל יש להם גם דברים אחרים לעשות!!! אני לא אומרת להפסיק לשלוח הודעות או משהו אבל..... אל תתלוננו על זה שהם לא עונים הם יענו מתישהו אז.... חכו בסבלנות!!! love you ממני......אני!!!!!!!!!!!

ירדדי

New member
לספירר המדהימהההה

ספיר.. רציתי להגיד לך מספר דברים: 1.את ממש יפהה ומדהימה. 2.אני ממש אוהבת את המשחק שלך לדעתי את יכולה להגיע רחוק איתו.. ויש לי שאלה.. אני לומדת משחק בעיר שלי בתאטרון העירוני עכשיו רציתי לשאול אייך את הגעת לאודישנים של הסידרה? אשמח אם תעני לי :):)

שלגייה17

New member
ספיר באמת אין עלייך...

אין אין ספיר את גדולה וגם את ממש ממש ממש יפה אמ...גם לי יש שאלות אם איזה מהשחקנים את הכי בקשר?? ואיך אלמה בן זאב ואדם הירש במציאות?? יכול להיות שתהיה עונה שניה יש סיכוי כזה שתהיה?? ואהה אני לא בת 17 פשוט אחותי מתכתבת פה בגלל זה זה השם חולה עלייכם אלמה בן זאב-את שחקנית חבל על הזמן ספיר דרמון-את גם שחקנית מעולה ויפה מאוווווד אדם הירש-אין עלייך אתה הכי מדהים בעולם אייייייין אתה מהמם ושחקן מעולה טוב הקיצר בבקשה תעני לי ספיר מתה עלייך את פשוט מהממת ויפה אז זהו..מקווה שתהני לי ו

שלגייה17

New member
ספיר באמת אין עלייך...

אין אין ספיר את גדולה וגם את ממש ממש ממש יפה אמ...גם לי יש שאלות 1)אם איזה מהשחקנים את הכי בקשר?? 2)ואיך אלמה בן זאב ואדם הירש במציאות?? 3)יכול להיות שתהיה עונה שניה יש סיכוי כזה שתהיה?? ואהה אני לא בת 17 פשוט אחותי מתכתבת פה בגלל זה זה השם חולה עלייכם אלמה בן זאב-את שחקנית חבל על הזמן ספיר דרמון-את גם שחקנית מעולה ויפה מאוווווד אדם הירש-אין עלייך אתה הכי מדהים בעולם אייייייין אתה מהמם ושחקן מעולה טוב הקיצר בבקשה תעני לי ספיר מתה עלייך את פשוט מהממת ויפה אז זהו..מקווה שתהני לי ו

אמממ אוקיי.....

קודם כל תודה רבה רבה רבה לכוולם!!! ובקשר למסרים הפרטיים... אני יודעת שלוקח לי המון זמן לענות..ואני מתנצלת... אבל אתם מכירים אותי.. בסוף אני עונה לכולם .. אז קצת סבלנות והכל יסתדר..:) אממ והשאלות: 1. אני בקשר טוב עם כל השחקנים במידה שווה...:) 2. אלמה ואדם פשוט מקסימים במציאות.. אלמה מדהימה בעיני.. מוכשרת.. יפה..וחברה טובה.. היא פשוט בנאדם טוב..! ואדם גם כן.. חבר טוב.. הוא חכם מאוד.. גם מדהים ביופיו ומוכשר בטירוף...אני פשוט א-ו-ה-ב-ת את שניהם!! 3. אני מקווה מאד מאוד שתהיה עונה שניה... אבל עדיין לא יודעים.. זהו.. מקווה שעניתי על כל השאלות..:))

הילה 13

New member
ספירוש'

בבקשה אני נואשת אני חייבת שתעני לי..זה קשנ כי אני חושבת שלך אני שלחתי ראשונה וזה פשוט לא מסתדר שדווקא לכולם ענית ולי לא..את בטוח שזה הגיע אלייך?

שלגייה17

New member
ספיר את מדהימהההההההההה

איןןןןן עלייך פשוט אין את גדולה ואת באמת שחקנית מעולה פשוט מעולה אין לי כל כך מה לכתוב אבל תודה שענית לי ו..אמ..זהו חחח חולה עלייכם אלמה בן זאב-את שחקנית חבל על הזמן ספיר דרמון-את גם שחקנית מעולה ויפה מאוווווד אדם הירש-אין עלייך אתה הכי מדהים בעולם אייייייין אתה מהמם ושחקן מעולה

לספיר פליז תפתחי...

קודם כול רציתי להגיד לך שאני חולה עלייך (ועל הדמות שלך)...!!!! את שחקנית נפלא את מצחיקה אותי כול פעם מחדש עם הרעיונת שלך. עם את ראוה אתהועדה זו אז בבקשה שלחי לי משהו אני חדש ואף אחד לא מתכתב איתי... בהצלחה במשך.. תותית פרוטית היחדה 1(בת-אל)

למעלה