מעבודה ליציאה

D I N 2

New member
מעבודה ליציאה

מה אתם עושים כשאתם עובדים ביום עם בגדים יומיומיים ויוצאים ישר אחרי המסיבה? איך אפשר לשדרג את הלבוש כדי שהוא יראה פחות יומיומי?

no nick7

New member
אממ...

אם אתה עובד תשתדל לא להתאמץ מידי כדי לא להזיע. אחרי זה אתה יכול ללכת למספרה להסתפר או לעשות פן, לסדר את השיער..

no nick7

New member
לשדרג את הלבוש

אני אישית יש לי טעם אישי. אני לא יודע אם יש לך טעם טוב בבגדים אבל אני ממליץ לך להכנס לחנות שאתה אוהב את הבגדים שלהם ולקנות רק את הבגדים שלדעתך הם ממש ממש יפים ועם הבגדים האלו תצא למסיבות..

Shy Guy

New member
אני לא רואה משהו רע בלהתלבש קצת פחות יום-יומי

גם לעבודה. :) אבל תמיד אפשר ביום ללבוש איזו חולצה מכופתרת ולשדרג אותה בערב בעזרת בלייזר או ווסט. אם החלטת לוותר על המכופתרת, אפשר גם איזו חולצת בייסיק שכזו, להוסיף בערב שרשרת חביבה, בלייזר ו..אתה מוכן, פחות או יותר. :)

אני חושב

שכבר עברנו תתקופה שצריכים להפריד בין בגדי יומיום לבגדי יציאה..... אפשר לבוא לעבודה עם חולצה וי לבנה חלקה,מעיל עור שחור, ג'ינס יפה ונעליים מתאימות וזה לדעתי יכול להיות סבבה לגמרי גם למסיבה זה מראה קולי ולא נראה מתאמץ מדיי... למרות שתמיד אפשר לבוא עם שקית לעבודה או להשאיר באוטו חולצה מכופתרת ופשוט להחליף את החולצה הלבנה/כל חולצה אחרת שלובשים במכופתרת ואז אתה משודרג למסיבה/יציאה

למעלה