מעביר הודעה של גיא בן גל.

אריה גל

New member
מעביר הודעה של גיא בן גל.

גיא בן גל Guest הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003 משתמש: אונליין הודעות: 45689 נשלח בתאריך: 20 November 2010 בשעה 12:01pm ביום שלישי 23.11.10 בשעה 18:00 ברחבה מול הכניסה למשרדי העירייה יתקיים כנס מחאה של תושבי העיר. על מה אנו מוחים: · על ההעלאה הרטרואקטיבית של הארנונה בגובה 4.63% לשנת 2010. · העברת מסר ברור להנהלת העירייה לבל יעלו שוב את הארנונה לשנת 2011. דרישה להחזרת כספי אגרת השמירה לתושבים על רקע ביטול האגרה · קריאה לבכירי העירייה ובראשם ראש העיר לקצץ בשכרם · די לגביות המיסים המיותרות , נא להתייעל ולא לעשוק את התושבים. הציבור מוזמן בשם הירוקים ותושבי העיר .

אריה גל

New member
הנה כבוד ראש העיר גילה קשב לרחשי לב הציבור,

כבוד ראש העיר הוכיח קשב אמיתי לרחשי לב התושבים והודיע, יום לפני מועד ההפגנה המתוכננת, שלא תהיה העלאת מיסי עירייה נוספת לזו שהייתה לאחרונה. שאפו !!! . נדל''ן מחריף המאבק: חניכי הנוער העובד ערערו לוועדה המחוזית אירית מרק 16.01.2008 בן חמו: "התוכניות נעשו בקדנציה הקודמת". ראש העירייה לשעבר יצחק ולד: "מי שמייחס לי את הדברים אני מרחם עליו" חניכי הנוער העובד מצטרפים למאבק נגד הריסת מתחם הקן: חניכי ומדריכי קן הנוער העובד והלומד ברחוב נחשון, פנו השבוע לוועדה המחוזית בערעור על תוכניות הבנייה המתוכננות באזור ולהכריז על הקן כמבנה לשימור. כזכור, לפני שבועיים חשף קול הכפר את ההתנגדות שהגיש עו''ד רן מרקוביץ כנגד הגדלת אחוזי הבנייה במתחם בעשרות יחידות דיור אשר תגרום לטענתו לצפיפות ועומסי תנועה כבדים. לטענת מרקוביץ, לתושבי האזור כולו צפויה פגיעה באיכות החיים שתורגש בשנים הקרובות. לאחר הפרסום, הגיבו עשרות בני נוער, חניכים ומדריכים בקן הוותיק ומחו נגד הריסת המתחם לטובת בנייה. ראש העירייה יהודה בן חמו הודיע לנוכח גל המחאה הגדול כי ייפגש עם בני הנוער בשבוע הבא:'' לצערי, ישנם גורמים אשר מעבירים מידע כוזב על-מנת ליצור אווירה לא נעימה, בלשון המעטה. גורמים אלו אינם נותנים לעובדות לבלבל אותם. בניגוד לעמדתי נמכר בניין ההסתדרות לידיים פרטיות. אני התנגדתי לכך, אך לצערי לא שעו לעמדתי. כל זה נעשה בקדנציה הקודמת. כאשר היזם החל להגיש תוכניות, הצלחתי אני, באמצעות משא ומתן, להכניס התחייבות בתוכניות עצמן, להקים קן חדש לנוער העובד, בטרם זה ייהרס. בימים אלו אנו מקצים קרקע לטובת בניית הקן החדש, שתעשה ע''י היזם. מפגש שלי עם בני נוער ובמיוחד עם חניכי תנועות הנוער ומדריכיו,הוא מעשה שבשגרה. גם בנושא זה, אפגש בשבוע הקרוב עם אנשי הנוער העובד והלומד שהם לי כבני משפחה''. ראש העירייה לשעבר, יצחק ולד בתגובה:''אני כבר לא יודע אם לחייך או לגחך על כל מיני דברים שמיוחסים לי וידי לא הייתה בהם, דא.

אריה גל

New member
למה ב ש/ל כשאפשר את הזוועה גם לצבוע.

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1843307 .

למעלה