מעדכנים ומתעדכנים ב-

מעדכנים ומתעדכנים ב-../images/Emo43.gif

פורום אסון הכרמל נפתח גולשים יקרים, בימים האחרונים צפינו כולנו בדיווחים אודות שריפת הענק בכרמל והתפללנו לנס חנוכה. הפורום נפתח על מנת לקבל דיווחים אודות השריפה, לעדכן במראות מהשטח, לקבל סיוע ואוזן קשבת, להציע אירוח למפונים ולחלוק את התחושות בנושא. כולם מוזמנים לשתף, לעדכן ולהתעדכן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=2235 כולנו מתפללים איתכם לכיבוי מהיר של השריפה ולשלומם של תושבי הכרמל.
שיטות אלטרנטיביות לטיפול בפיברומיאלגיה רן לואל - מטפל על פי תורת הגזעים והענפים בדיקור, טווינא וצמחי מרפא ומנהל פורום רפואה סינית בתפוז יתארח הערב ב-19:00 בפורום פיברומיאלגיה ו-CFS. לואל ישיב לשאלות הגולשים בנושא דיקור כטיפול לחולי פיברומיאלגיה. כולם מוזמנים! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=672&MessageId=147467652
תחרות הצעות הנישואין - שלב ההצבעות לאחר שגולשות פורום חתונות סיפרו על הצעות הנישואין הכי מרגשות שקיבלו, אתם מוזמנים להצביע לסיפורים שהכי אהבתם ולעזור להחליט מי מהן תקבל שמלת כלה בעיצוב אישי של נינה דבש: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=153&MessageId=147538653

spiceupmylife1

New member
הידעתן שיש ספרי גוסיפ( באנגלית) בארץ?

* אני הולכת לחפש מחר* כדאי לקנות

marauders

New member
מן הסתם... ../images/Emo58.gif

מישהי שאני מכירה הצליחה לקנות אותם מהארץ, לא אמורה להיות בעיה. מקסימום מזמינים מחול ומוסיפים עוד כמה שקלים. אם כדאי לקנות... נמממ... אני יודעת שהסדרה מבוססת על הספרים, אבל היא גם שונה מהם במאה שמונים מעלות. (חוץ מהעונה הראשונה, בה פחות או יותר הם נצמדו למקור.) צ'אק, לדוג', הוא רק דמות משנית שם. לא נותנים לו הרבה קרדיט. לעומת זאת עוסקים נורא במשולש האהבה סרינה/נייט/בלייר. אני, אישית, שונאת את נייט ובלייר ביחד. זה כאילו, לא יודעת, לא מתחבר לי. אבל טוב, בגלל שהספרים שונים מהסדרה אולי הדמות של נייט יוצאת אחרת גם כן, בשונה ממה שקורא בתוכנית, שהדמות שלו בעלת איי קיו ששואף כל הזמן להגיע למינוס. אני זוכרת שהייתה תקופה שהתלבטתי גם אם להתחיל לחפש את הספרים ולרכוש אותם, אבל בסופו של דבר החלטתי לא לעשות את זה. אני חושבת שהיה הורס לי לקרוא את גוסיפ בגרסה שונה לגמרי עם עלילה שמתפתחת אחרת, אני אוהבת את הסדרה כמו שהיא.
רק כדי לתת טעימה, לדוג': צ'אק בס, לדוג', בספרים הוא ביסקסואל (דו מיני). הוא יוצא זמן מה עם בלייר, אבל זה מחזיק מעמד מעט זמן ואין למערכת היחסים הזאת משמעות גדולה.(חחח, ולא תאמיני מאיזה סיבה הם נפרדים. כ"כ שונה ממה שהכרנו.) אהו, כן, ויש לו קוף. וונסה היא פריקית עיוורת צבעים ווירדית במלוא מובן המילה. לדן יש תקופה בה הוא חושב שהוא הומו, ומתנסה בכיוון הזה, עד שלבסוף הוא מחליט לצאת עם הפריקית הנ"ל. יש עוד מלא דברים שפשוט יגרמו לך להרים גבה. כי כשאנחנו נמצאים ב'פרספקטיבת התוכנית' זה פשוט מוזר מידי לראות את אותן דמויות מרגישות, עשויות, פועלות בצורה שונה לגמרי.

JAP Noa

New member
אני ניסיתי לקרוא..

האמת שיש לי 2 ספרים או 3 בבית, כולם מחו"ל..ממש ניסיתי להתחבר, ופשוט לא אהבתי. אני קוראת הרבה ספרים, ככה שלא הקריאה הייתה הבעיה כמו העובדה שזה פשוט שונה לחלוטין מהסדרה. לחלוטין. אני לא נהנתי ועזבתי אותם בצד. יכול להיות שאת תהני יותר.. אם את ממש אוהבת את הסדרה, לא הייתי ממליצה לך לקרוא, נראה לי שתתאכזבי.

קראתי...

את הרוב.. עוד לפני הסידרה יצאה.. התוכן של הספר נגד התוכן של הסדרה לגמרי שונה... השמות אותו דבר אבל העלילה לגמריי שונה.. כמו אמרו לפני יש קצת דמיון בין העונה הראשונה לספרים אבל אחרי זה כבר לא ממש...

hodaya0r

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo53.gifמישהו יודע מה קורה עם התרגומים?

מצטערת אם כבר שאלו כאן את השאלה הזאת אבל אני כ"כ מחכה לתרגומים כדי לראות את הפרקים!! אני תקועה עוד בפרק 8 למרות שיש לי בבית עד 11

Shiri from the block

Active member
אחד מהם אמר שעכשיו בהפוגה של הסדרה הוא ישב לתרגם את הפרקים, ושהוא עכשיו עובד על פרק 9.. לא זוכרת אם זה היה ב sratim.co.il, torec או סאבסנטר..

למעלה