מעוניין לבנות אקווריום

yonipr22

New member
מעוניין לבנות אקווריום

אני מעוניין לבנות אקווריום, יש למישהו פה מושג איך עושים את זה? כמה עובי זכוכית צריך על פי מידת האקווריום? איזה דבק להשתמש? תודה

wiz

New member
מספר תשובות...

1. הנה קישור לטבלת עובי הזכוכית הדרושה לאקווריום (כתלות בגודלו). את לוחות הזכוכית אפשר להזמין אצל זגגים. 2. הדבקה מתבצעת באמצעות סיליקון המיועד לאקווריומים. סיליקון המכיל חומרים נגד פטריות רעיל לדגים, ואסור להשתמש בו באקווריום. איני מתמצא בבניה עצמה, אבל ממה שידוע לי זו פעולה לא פשוטה, בייחוד כשמדובר על אקווריום גדול. כיום מדביקים אקווריומים בטכניקה מיוחדת (הזכוכיות לא נוגעות אחת בשניה, וביניהן נמצא הסיליקון), וקשה מאוד לעשות את זה ללא ציוד מתאים. אם אתה מעוניין לבנות אקווריום קטן או סתם כפרוייקט להתנסות, זה נחמד. אם אתה מחפש אקווריום במידות לא סטנדרטיות או שאתה רוצה משהו איכותי יותר - לך לבונה פרטי. בכל זאת מדובר על כלי שמכיל הרבה מאוד מים, ודווקא במיכל לא הייתי חוסך...

מסכים

במיוחד כשהעלויות אצל בוני אקווריומים מנוסים לא בשמיים יחסית לנסיון העצמי. בכל מקרה המלצה קטנה: אם החלטת לבנות בעצמך, בנה תחילה אקווריום מאד קטן, בערך 40 ס"מ או קטן יותר כדי שלא תתקע עם מלאי של זכוכיות ותסתבך איתן

adiemus

New member
למה לך?

בשביל מה לך לבנות אקווריום ??? זה סתם הרבה כאבי ראש אז תחסוך את הכאבי ראש במקום לכסוך כסף ואתה יודע מה אני לא בטוח שליבנות יעלה לך פחות בצורה ניכרת ארווריום מטר עולה בסביבות ה 700 או שתיקנה יד שניה ב 500 אבל באמת לא מומלץ...

למעלה