מעוניין לבנות רשת חדשה של תוכנית שותפים

KAGDI

New member
מעוניין לבנות רשת חדשה של תוכנית שותפים

הכוונה היא לתכנית עצמה - כלומר לפלטפורמה, ולא הכוונה להצטרף לאחת קיימת. מישהו יודע מה הפרוצדורה? האם יש תוכנות קיימות שניתן לרכוש או שחייבים בפיתוח? יודעים מה העלויות, דרישות וכו'? המעוניינים בשת"פ מוזמנים לפנות אלי במסר פרטי. שבוע טוב.

תוכנית עבודה ותוכנית עסקית

שלום לך מספר שלבים שעל פיהם כדאי לך לעבוד כתיבת נייר קונספט בניית מודל עסקי כתיבת נייר דרישות טכני כתיבת תוכנית עסקית מלאה קח בחשבון את אפקט ההטמעה אני לא יודע מה התוכנית שאתה רוצה להקים ובאיזה ענף יש שיקולים לשימוש בתוכנות קיימות ויש שיקולים לפיתוח היכן נמצא שוק היעד שלך ישראל או חול בהקשר של שפה וכן הלאה אם אתה חושב בגדול אז תמיד תחשוב על פיתוח. עלויות הפיתוח הן בהתאם לנייר אפיון בברכה גיא טל יועץ אינטרנט www.imec.co.il

KAGDI

New member
אני אחדד את השאלה - מה מבחינה טכנית

צריך לעשות. האם יש תוכנות קיימות להקמת פלטפורמה למסחר, או שיש צורך בפיתוח? שוב אני אומר - אני לא רוצה להקים לעצמי רשת שותפים בכדי למכור מוצר אלא לבנות פלטפורמה כמו CJ.COM גיא, תודה על תשובתך אך אני חושש שאמרת הרבה ולא אמרת כלום לצערי.

מבחינה טכנית

אם אתה רוצה לבנות פלטפורמה בסגנון של CJ אזי תפתח אחת כזאת. כי ברגע שהתחרות האמיתית תתחיל תצטרף לבצע שינויים והתאמות. תוכנות המדף המוצעות בשוק הן תוכנות לניהול רשת שותפים בסיסית. שוב הכול תלוי בהתאם לצרכים שהגדרת אם תיקח את מה שכתבתי בתגובה הקודמת תראה שזה אותם שלבים בדיוק נניח שאתה רוצה ל"שכפל" את המודל שלCJ.COM אתה צריך נייר קונספט, מודל עסקי, נייר דרישות ותוכנית עסקית ברמה הטכנית אל תלך למוצרי מדף. מוצרי מדף שעולים 100 דולר אינם מתאמים לניהול פלטפורמה בסדר גודל שכזה מה גם ברגע שאתה לוקח מוצר מדף ברמות מחירים כאלו רמת המתחרים שלך כל כך גבוהה שתצטרך להשקיע משאבים אדירים בפרסום המערכת. טכנית תכתוב נייר דרישות מה אתה באמת צריך היכן הולך להיות היתרון היחסי של המערכת שלך היכן אתה מקדים את השוק במספר צעדים ומהי הבשורה שלך לאחר מכן תבקש הצעת מחיר למערת מסוג זה אחרת המיזם שלך לא יתרומם למימדים שאתה רוצה כל מערכת רבת משתתפים ממותגת ברחבי עולם האינטרנט בעלת מערכת משלה ולא מוצר מדף. בברכה גיא טל יועץ אינטרנט www.imec.co.il

למעלה