מעוניין להכיר...

הנושא:הכרויות.
כשהייתי צעיר כמו רובינו כאן היו 2 דרכים להכיר:עיתון/מגזין וטלפון.היום יש מלא אתרים במחשב שנרשמים ושולחים את "לחמך" על פני ים הכרטיסים..
היה במעריב לנוער מדור הכרות,במקומונים כתבו על :ראיתי אותך בתחנה מחכה לקו 18 ומצאת חן בעיניי..צור קשר ב.. או במגזין לאישה היה גם מדור של חיפוש זוגיות ולשלוח לת.ד או לכתובת.. בטלפון היה טלקשר שבו פותחים תיבה ולשם היו משאירים הודעות..
כל האמצעים האלה ובסופו של דבר:צבא,מקום עבודה,"שידוכים"היה מוצלח יותר..
היום להכיר "ברחוב"או דרך אמצעי אחר נראה שלא קיים,אולי חוץ מהמתנה בסופר בדוכן לגבינות/נקניק ניתן לשלוח משפט..ו באתרי הכרויות באינטרנט בשביל להכיר צריך לשלם!!!
היו ימים...

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
הנושא:הכרויות.
כשהייתי צעיר כמו רובינו כאן היו 2 דרכים להכיר:עיתון/מגזין וטלפון.היום יש מלא אתרים במחשב שנרשמים ושולחים את "לחמך" על פני ים הכרטיסים..
היה במעריב לנוער מדור הכרות,במקומונים כתבו על :ראיתי אותך בתחנה מחכה לקו 18 ומצאת חן בעיניי..צור קשר ב.. או במגזין לאישה היה גם מדור של חיפוש זוגיות ולשלוח לת.ד או לכתובת.. בטלפון היה טלקשר שבו פותחים תיבה ולשם היו משאירים הודעות..
כל האמצעים האלה ובסופו של דבר:צבא,מקום עבודה,"שידוכים"היה מוצלח יותר..
היום להכיר "ברחוב"או דרך אמצעי אחר נראה שלא קיים,אולי חוץ מהמתנה בסופר בדוכן לגבינות/נקניק ניתן לשלוח משפט..ו באתרי הכרויות באינטרנט בשביל להכיר צריך לשלם!!!
היו ימים...
פעם היו שולחים מכתבים בדואר במקום SMS
היה לוקח 4~5 ימים עד שהיא הייתה מקבלת את ההודעה שלך.
ועוד 4~5 ימים עד שאתה מקבל את ההודעה שלה חזרה.
וככה הימים חלפו בנחת.
בלי כל הקוצים בת...
לדעתי התקופה ההיא על אף מגבלות התקשורת הבינאישית הייתה יפה ותמימה.
כיום אין לאף אחד/ת סבלנות.

פונדיצ'רי

Active member
האפשרויות היום הרבה יותר רחבות. תרצה, תכיר ב-live או ברשת, בהתאם לחוזקות שלך. רק חבל שכשאני הייתי רווקה לא היו אתרי הכרויות, ספידייט, פייסבוק וכו. נאלצתי ממש לצאת מהבית כדי להכיר 😀

אני זוכרת עד היום את המודעה שפרסמתי לפני מעל שלושים שנה במקומון: לקשר רציני, דרוש ברנש נאה עם ראש על הכתפיים...או משהו כזה. היום הייתי רושמת דברים אחרים.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אני זוכרת עד היום את המודעה שפרסמתי לפני מעל שלושים שנה במקומון: לקשר רציני, דרוש ברנש נאה עם ראש על הכתפיים...או משהו כזה. היום הייתי רושמת דברים אחרים.
את מזכירה לי מודעה אחרת שפורסמה באותם ימים:
בחורה מסודרת
מחפשת גבר לא מסודר
כדי לסדר אותו
כמו שסידרו אותה.....

מקווה בשבילך שמהמודעה שלך יצא משהו.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
את מזכירה לי מודעה אחרת שפורסמה באותם ימים:
בחורה מסודרת
מחפשת גבר לא מסודר
כדי לסדר אותו
כמו שסידרו אותה.....

מקווה בשבילך שמהמודעה שלך יצא משהו.
חחחח אתה מזכיר לי שאחת כתבה מודעה בעיתון לאישה : " גרושה שלא באשמתה מחפשת....וכולי"
אחרי זמן מה, עלתה מודעה של גבר באותה פינה "לגרושה שלא באשמתה, - לידיעתך, את גרושה בהחלט באשמתך......."

מאלף שבלולים

Well-known member
חחחח אתה מזכיר לי שאחת כתבה מודעה בעיתון לאישה : " גרושה שלא באשמתה מחפשת....וכולי"
אחרי זמן מה, עלתה מודעה של גבר באותה פינה "לגרושה שלא באשמתה, - לידיעתך, את גרושה בהחלט באשמתך......."
נראה שהיית מכורה לטור הזה....

פונדיצ'רי

Active member
את מזכירה לי שפרסמתי בצעירותי מודעת היכרות אחת בעיתון "דבר" (היש יותר אנכרוניסטי מזה?) כשהיה בשלהי הקריירה שלו, מתוך מחשבה שקוראי העיתון יותר איכותיים ממקומון "העיר" למשל.
יצרו קשר כמה קיבוצניקים מהפריפריה שקיוו לעבור לעיר הגדולה. פגשתי רק אחד לכמה דייטים. הוא היה שאנטי מדי בשבילי.

למעלה