מעוניין למכור 12 רובוטריקים מg-1

motor11

New member
מעוניין למכור 12 רובוטריקים מg-1

שלום רב לכולם, אני מעוניין למכור 12 רובוטריקים מgeneration 1 להלן הרשימה: 1) רובוטריקים מסדרת Seacons - Snaptrap, Tentakil, Skalor, Nautilator, Seawing, Overbite – ניתן להרכיב את 6 הרובוטריקים הנ"ל לרובוטריק אחד ענק (Piranacon). 2) Scattershot – רובוטריק מסדרת ה-Technobots (הופך לחללית). 3) רובוטריקים מסדרת Autobot Clones - Fastlane (הופך למכונית), Cloudraker (הופך למטוס). 4) Hun-Gurrr (הופך לדינוזאור) – מסדרת ה-Terrorcons. 5) Crosshairsמסדרת Targetmaster Autobots (הופך לג'יפ). 6) DoubleDealer מסדרת PowerMaster Mercenary (בסדרה זו יש רק רובוטריק אחד) – הרובוטריק הנ"ל יכול להפוך ל-3 דברים (משאית עם טיל ענק עליה, רובוטריק גדול, נץ עם כנפיים וטיל עליה). אציין גם כי: 1) יש לי גם את כל האביזרים שבאו יחד עם הרובוטריקים. 2) יש לי מס' פוסטרים שבאו יחד עם הקופסאות. 3) יש לי לרוב הרובוטריקים את הוראות ההפעלה המקוריות. 4) יש לי את האריזות המקוריות לחלק מהרובוטריקים. כל הרובוטריקים במצב מעולה וללא שום דבר שבור בהם מלבד אחד (Tentakil) שהראש שלו נשבר (חלק פלסטיק קטן שעדיין נמצא ברשותי וניתן להדביק אותו בדבק מגע – אציין כי זה שהראש שלו שבור זה לא מפריע להרכיב אותו יחד עם שאר הרובוטריקים בסדרה לרובוטריק הענק כי החיבור הוא במקום אחר). כל המעוניין יכול לפנות אלי למייל [email protected] ואני אשלח בחזרה תמונות לכל הרובוטריקים.

למעלה