מעריצה בת 31

mohana1

New member
מעריצה בת 31

שלום לכולם, רק רציתי שתדעו של"ראש גדול" יש מעריצה בת 31. בזכות הבת שלי בת ה - 9 גיליתי את הסדרה הישראלית המקסימה והמרגשת הזאת בעלת שחקנים מעולים - סוף סוף רואים בארץ משהו טוב, עלילה מעניינת, מרגשת ומצחיקה וכמו שאמרתי עם שחקנים טובים ואיכות תמונה מעולה ! בקשר להעדפות שלי - שונאת את טלי - קשה לי להאמין שמיכאלה כל כך שונה במציאות, אני מקווה שאני טועה. מור (כלומר אלמה) הכי הכי מקסימה במיוחד עם כל מה שהיא עושה לטובת אבא שלה ויונתן הקטן (כלומר אח של תומר בסדרה). אחריה איתי (רועי) הכי חמוד וגם ריקרדו (יונתן)מגניב. אז זהו בינתיים. אשמח לשמוע שיש עוד אימהות קוליות (דרך אגב אני בחופשת לידה כרגע...) מירי המעריצה מהר-אדר.

פשששששש ../images/Emo8.gif

שמחה לדעת שיש גם מבוגרים שרואים

SiM GirL

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

מה
פיצול אישיות
האם אביבית בת 9 או 31
תקבעו-מי תהיה החוליה החלשה
חיחי סתם.....ועכשיו- מספיק כבר עם ההתחזויות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה יצא לי מכל החורים
אוף מה יהיה

לא מתחזה !!!!!

מקווה שהבנת... אני משתמשת בשם משתמש של הבת שלי - אני לא מצליחה בשם משתמש שלי כי האינטרנט נפתח אוטומטית עליה. אנא אל תמשיכי להכפיש ולפגוע בביתי בת ה -9 - אני מבינה שזה יכול לבלבל - אתם לא יודעים אם היא או אני כותבת אז אני מבטיחה לחתום בשמי כשאכתוב מהשם שלה. לילה טוב - מירי.

SiM GirL

New member
בסדר../images/Emo26.gif

סליחה על אי הסדר
בכלמקרה-שתיכן כותבות נורא דומה חח
איזה 'אלגנטיות' חיחי
זה תורשתי חייחי...

mohana1

New member
את ממש מצחיקה !

טוב לפחות למדתי מזה לא לכתוב יותר עם שמה של אביבית - מעכשיו והלאה רק עם השם שלי ובהמשך כבר תראי את ההבדלים בין הכתיבה שלה (בת 9) לשלי (בת 31)..... מירי.

מבוגרים?כל המשפחה אצלנו רואה חח

בשעה 5:00 שומעים בבית רק תשחקנים של ראש גדול זה מה זה לא יאומן אחי בן 17 שמזה לא בקטעים האלו רואה ההורים שלי חולים על זה האחים הקטנים שלייי חיחחחח....מגיע להם!!זו באמת באמת אחלה סידרה ויותצר מכללל--->אחלה תגליותשל שחקנים!

Ben LeVi 232

New member
כיף לשמוע! ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

מקווים שתהני בפורום
! ומזל טוב! (
על התינוק
)

תודה !

תודה על המזל טוב ! (כותבת עם שם משתמש של הבת שלי) לא כל כך הבנתי מה זה שרשור - כלומר אפשר לכתוב לשחקנים עצמם ? מירי.

Ben LeVi 232

New member
שרשור

כתיבת תגובות להודעה מסויימת- יצרית תגובת שרשרת. כדי להגיב להודעה מסויימת לפתוח אותה, ולבחור בתחתית ההודעה "הוסף תגובה". אם יש לך שאלות לשחקנים בנושא הסדרה אז את מוזמנת לשאול אותן כמו כל הודעה
אבל אם זו הודעה לשחקנים, הודעת הערצה או הודעה פרטית אז לשרשר אותה לשרשור מיוחד- הודעות לשחקנים.

1dana1

New member
אורי גם שווה...נעלבתי ../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif

חחח סתתתתתתאםםםםםםםםם אני יודעת שהוא שווה בכל זאת.. וברוכה הבאה ומזל טוב על התינוק..!!

mohana1

New member
תודה אבל כבר ילדתי

תודה על ה - welcome -דרך אגב כבר ילדתי לפני 3 חודשים וגם אין דבר כזה לידה נעימה.... (בלי להפחיד את הבנות) אבל אילו החיים ... אבל זה ממש שווה - הם כל כך מתוקים כשהם קטנים (חוץ מזה שלא נותנים לישון בלילה....) טוב זהו לבינתיים. בי, מירי.

למעלה