מערכה עקובה מדם בדרום - שני הרוגים היום

מערכה עקובה מדם בדרום - שני הרוגים היום ../images/Emo16.gif

כל היום אני רואה את הידיעות בחדשות ומסרב להאמין. הידיעה על שני ההרוגים האמיצים שהלכו היא מכה קשה, נקווה שגם האחרונה במערכה הזו. רק שלא תבוא עוד מלחמה... בינתיים מסתמנים זמנים קשים לפנינו... יהי זכרם של שני החיילים הללו ברוך. אפשר רק להתפלל לשבוע שקט ולאור בקצה המנהרה הסבוכה הזו. שבוע יותר טוב, גיל.

DuBsYs

New member
stop the war

בדיוק היום הקשבתי לטיון stop the war של cornell campbell ואז הגיעו החדשות שהזכירו לכולנו בתוך איזה מציאות אנחנו חיים. ממש לא להאמין כמה השיר הזה רלוונטי שזה מדהים. 2 חיילים ישראלים ו50 פלסטינאים (מתוכם כ25 ילדים ואזרחים) נהרגו ביממה האחרונה ונראה שזה ממש לא הסוף של כל הסיפור. ואיך אומר השיר how many man have died in war with out knowing what they are fighting for so many man have lost their life with guns and bombs they destroy them selfs how many man to war they go just because the big man say so נקווה שהסיפור הזה יגמר במהרה.

xXx Shiraz xXx

New member
עצוב לראות איך בתוך המלחמה הזו

בחדשות מתייחסים למספר '50' כאל עניין של מה בכך. 50 בני אדם הם לא 50 שקל, ואני לא יודעת איזה רמז יותר עבה צריך בשביל לשנות את צורת הלחימה/הפעולה. 50 פלסטינים ו2 חיילים, זה 52 קורבנות של מלחמה שלא הייתה צריכה להתפרץ מלכתחילה. זה 52 משפחות שכולות. ועל מה? יהי זכרם ברוך. של כולם.

bigwill

New member
שירז את צודקת..

מעכשיו נזרוק עליהם פרחים.. מה זאת אומרת לשנות את צורת הלחימה? צריך להכנס בהם ולא יעזור לאף אחד שום דבר. כי אם שוב פעם ניפול עם ראש ממשלה בלי ביצים, ושדרות יתחילו לקבל בראש, אז בואו פשוט נבטל את שדרות. האנשים האלה צריכים להבין שעל כל קסאם שהם זורקים, גם אם הוא נופל בשטח פתוח, הם יקבלו בראש בעבוע. ותפסיקו להגיד "איזה מסכנים ה50 האלה", זה לא שצה"ל סתם התחיל לזרוק טילים על עיוור.. זה 50 שרצו לפגוע במדינה שלכם!! מה קורה לכם?! נראה שהימין זה הצד היחיד ששפוי במדינה הזאת..

xXx Shiraz xXx

New member
נראה שמי שלא מקטלג אנשים לפי שמאל ימין

הוא הצודק פה. אני לא מתביישת בזה שאני שמאלנית, אני רואה עצמי כאדם הומניטרי ולכן דעות השמאל (המתון!! חס וחלילה קיצוני) יותר מתאימות לי אישית, אני לא רואה איך הלחימה בין הבתים שם עוזרת לאף צד- טל יקירי אתה מדבר על 50 בני אדם שקיפחו את חייהם, אז נכון שלחצי מהם זה הגיע כי הם טרוריסטים, אבל מה עם החצי השני? ילדים, נשים, אזרחים. למה להם זה מגיע? הם לא בחרו להיוולד למציאות הזו. אני לא רוצה לחשוב שהילדים שלי יגדלו בפחד איום מהמוות, לא רוצה שיתעוררו בלילה מקולות של קטיושות או קסאמים, לא רוצה שכל המצב מסביבם יוציא מהם כעס ושנאה וגזענות. אני רוצה שהילדים שלי יגדלו בדו קיום עם הפלסטינים, שפיגועי טרור וכניסות לעזה יהיו מנת חלקם בשיעורי היסטוריה בלבד... איך עושים את זה? הורגים את כל הפלסטינים או שמוצאים פתרון ידידותי, שמלחמה לא כלולה בו ? זה למה אני שמאלנית. אני מאמינה שאף אדם לא נולד גזעני (מה מאמינה... זה ככה. אדם נולד ריק מתוכן, זה הסביבה והחינוך שממלאים אותו בשנאה או אהבה) לכן צריך כבר מעכשיו להפסיק את כל הכניסות האלה לעזה, לעזור לכל האיזור שם לעמוד על הרגליים ולהעיף את ארגוני הטרור מהשלטון, ולהקים ריבונות עצמאית. כל עוד יש ארגוני טרור בשלטון שם, גם אם נשתדל מאוד לפגוע רק בחמאסניקים, על הדרך יהיו הרבה מאוד אזרחים שייפגעו, וצריך להמנע מזה בכל מחיר. בעיניי ערך חיי האדם הוא בלתי ספיר כספית, הדבר היחידי שמשתווה לחיי אדם הם חיי אדם אחר. לא משנה אם הוא יהודי או פלסטיני. ואם בשני הצדדים יש קורבנות אדם, כנראה שמשהו פה דפוק. וצריך לטפל בזה. משחקי הנרדף-רודף האלה לא מועילים לשום צד.. הם מפוצצים פה, אנחנו יורים שם, הם הורגים פה ילד, אנחנו הורגים 50 אנשים אצלם, זה לא ייגמר עד שמישהו יבלע את הכבוד ויפסיק. או עד שמישהו ירים את קולו ויגיד שהרג זה לא דרך חיים ונעבור לדיפלומטיה... זה לא שאני נגד הצבא, אני מאוד מאמינה בצבא שלנו ומי שמכיר אותי טוב יודע כמה אני מורעלת להתגייס. הצבא שלנו חזק אבל מנוצל למטרות לא נכונות. לא בטעות כינו אותו צבא הגנה לישראל וכרגע הוא יותר תוקף מאשר מגן. הממשלה במקום לדאוג לרווחתם של תושבי שדרות ובד בבד לעבוד על הפסקת אש, בוחרת בדרך הכי מטומטמת - להוסיף עוד שמות לרשימת המנוחים. נו יופי. זה כל מה שיש לי להגיד לעת עתה. אני מאוד לא אוהבת להכנס לדיונים כאלה פה בפורום, אז לא אגיב עוד . BLESS UP

K C

New member
אין צד שמחזיק בקלף הצדק

שני הצדדים טעו וטועים. אם היה צדק ישראל ופלסטין היו חיים בשלום יחדיו. טבעו של האדם להיות חמדן ולרצות יותר. יותר שטח, יותר כסף, יותר שליטה. אולמרט המושחת, מי יודע איזה מקורב בעל כיס עמוק דואג שהמלחמה הזו תמשך. הנייה, "המנהיג", שמעדיף לראות את עמו חי בעוני וכלא תמידי בשביל לשמור את הקיצוניות שלו בשלטון. give them justice

K C

New member
ספיר../images/Emo47.gif דואג לילדים הקטנים

Love within equality Love within justice Love within rights Let them love Let them love Let them love themselves Hold your stick, mamie, Don't you beat the little children Burning Spear - Mamie מתוך Rocking Time

bigwill

New member
שירז את יודעת שאני אוהב אותך

אבל ההשקפה שלך פשוט לא נכונה. זה לא שאני לא מסכים, זה פשוט טעות מה שאת אומרת. א. החמאס וכל החבר'ה שם משתמשים בילדים ונשים כמגן אם עדיין לא הבנת את זה - זה לא משהו חדש. ב. איזה פיתרון בדיוק יש לעם אחד שרוצה לחיות בשקט ועם אחר שכל מטרתו היא להשמיד אותנו? עם מי תדברי על שלום? עם החמאס? את צריכה להבין שעד שמדינת ישראל לא תמחק או לחילופין תעבור לשליטתם הם לא ירגעו. מה שאמרת אצלך הוא מעין חלום ורוד - לפגוע רק בטרוריסטים, לעשות שלום, להקים שתי מדינות שחיות זו לצד זו ושאר פנטזיות ורודות למיניהן. זה לא יקרה, את יכולה להיות בטוחה. עוד משהו - המלחמה הזאת זה לא עניין של כבוד, אלא עניין של קיום. אם אנחנו "נבלע את הכבוד" הם ימשיכו למחוק את שדרות לאט לאט. ממך אמנם זה קצת רחוק, אבל לי יש אחות שגרה בקיבוץ סמוך לשדרות. אחותי הייתה שמאלנית בדעותיה לפני המעבר. המשפט האחרון ששמעתי ממנה לפני שהיא חזרה לקיבוץ בסוף השבוע היה "צריך למחוק אותם מהאדמה". בקיצור שירז אני נותן לך לחיות חודש בשדרות להגיב פה את דעתך, אם צריך "לבלוע את הכבוד" ולא לתקוף. קל לדבר שזה רחוק ממך. טל.

לא רציתי שזה יהפוך לדיון פוליטי

אבל תנו לי להגיד לכם משהו: אני לא מייחל למותו של איש. אסור לנו לשאוף לעוד מלחמות שרק יסבו לכולנו סבל ושכול. אבל - אסור לנו לעמוד מנגד, אסור לנו להמשיך להיות אדישים לירי השוטף על ישובי הדרום ולהבליג. בדיוק ברקע בחדשות מספרים על רקטה שהתפוצצה בסמוך לגן ילדים באשקלון, ואני שואל למה זה מגיע לנו? זה לא. ולכן המבצע היה מתבקש, ומתבקשת כל פעולה שתגן עלינו ועל המדינה שלנו. (מקווה שזה לא יצא פוליטי משהו
)

xXx Shiraz xXx

New member
אם פה יש אבדות בנפש

איך אבדות נפש שם תעזור לנו נרגיש יותר טוב ש"הכנסנו" להם? אני לא רואה אךי המלחמה הזו מועילה לשום צד וברור טל, שהדעות שלי הן בגדר חלום ורוד וחריגות משל השאר פה, ודווקא כי אני אובייקטיבית ולא מסתכלת על זה מנוקדת מבט של מי שגר בשדרות. חיי ערבי הם עדיין חיים, זה שהחמאס מפוצצים עלינו גראדים וקסאמים כל היום לא נותן לנו לגיטימציה ללכת ולהחריב להם את כל עזה. צריך להרוג את הטרוריסטים, ולא את האנשים שגרים בשכונה שלהם. שיידי זה כן יצא פוליטי.

אני לא מבין איך הדברים שאמרת

באים בסתירה לדברי שלי. אמרתי שאני לא מייחל למותו של איש. עם זאת, אני לא מוכן שאנשים במדינה שלנו ימותו לשווא ויחיו בפחד קיומי מאיומי טרור. עם זאת, מובן שדמם של חפים מפשע שנשפך לא משרת שום מטרה של אף אחד. דעתי כדעתך שירז, מחלמה שלא נועדה להגנה עצמית היא מיותרת ואף גורמת רק נזק. אבל אני לא חושב שמה שקורה כאן זה משהו אחר... וזהו.

SaBaGMaN

New member
עצוב עצוב עצוב

ליפניי חודש וקצת איבדתי חבר קרוב,רצחו אותו בדם קר בשועפט..לוחמת שהייתה ליידו חטפה גם כמה וניצלה בנס..אנחנו עדיין לא מעקלים והגולה בגרון לא מיתכוונת לעזוב בקרוב.. כמוהו הלכו ונישברו עוד אלפי מישפחות בישראל..הכל כדיי להגן על עצמנו.. בשבת המירס האדום צילצל בקצין העיר,עוד הודעה..עוד מודיע נישלח למישפחה לספר לה את הגרוע מכל..כל הודעה כזאת אני כואב שוב.. שלא נדבר על פצועים שלנו שלא תמיד התיקשורת יודעת על הכמיות וכמה..אבל יש יותר ממה שמספרים תאמינו לי.. החמאס מיזמן לא כמה מושפעים עם קלצ' יש להם כבר שיטות לחימה מתוחכמות וכל גולנצ'יק שחיי את עזה אומר שזה לא מה שהיה פעם,הם התחזקו בגדול. לא רוצים ומכירים בנו כאן נקודה. ערבי שיגיד לכם שכן הוא משקר. במיקרה יצא לי ליפגוש לא מעט טרוריסטים (אין לי כוח לפרט איך מאיפה וכמה) לא מכירים בך פה נקודה, רוצים שההורים שלי יקפלו ציוד יחזרו למרוקו והשכן שלי לאתיופיה והשכנה לפולין והלאה.. לא ינוחו עד שלא יגרשו אותך מפה ונגיד ולא אז תחיה בלי ירושליים רמת הגולן וכן גם התל אביבים בסכנה.. תושבי הדרום אוכלים פה חול..שאף אחד לא יצא בהצהרות נגד הפעולה הזאת או כל פעולה אחרת..לא מיתכוון ליכתוב על הדעות שלי יותר מידיי,כמו כולם רוצה לחיות פה בשקט ושחברים שלי יחזרו הבית בשלום..לצערי אין פרטנר לשלום ולא יהיה בדורות הקרובים..מה שנישאר לנו זה להגן על הנקודה הקטנה הזאת במפה שניקראת ישראל,ותכלס אין אף מקום אחר בעולם שיהודי יכול לחיות בו יותר טוב מפה. ישמור על כל עמו ישראל ונאמר אמן.

למעלה