מערכון על האות "שין"

amitshur

New member
מערכון על האות "שין"

שלום לכולם,
לפני כמה שנים קיבלתי במייל מערכון טלוויזיה קצר, בו מנסה אחד המשתתפים להביא את ידידתו לומר מילה שכוללת את האות ש', בכדי להמחיש לחברו את צורת ההגייה המצחיקה שלה.
במשך כשתיים-שלוש דקות ארוכות הוא מנסה, אך ללא הצלחה. היא לא אומרת אף מילה שיש בה ש' (למשל, הוא שואל אותה - "מה היום האהוב עלייך בשבוע?" היא עונה - "רביעי").
לבסוף, מרוב תסכול, הוא מתפרץ עליה, וצועק עליה למה היא לא יכולה להגיד שום דבר עם האות ש'?!
ואז... היא מתפרצת בעצמה, ופוצחת במונולוג ארוך וקורע, שכמעט כל מילה בו כוללת את האות ש'...
אחד המערכונים המצחיקים שנתקלתי בהם.
אין לי מושג מי היו השחקנים, או במסגרת איזו תוכנית זה שודר.
אם מישהו זוכר, ויכול למצוא לי את המערכון הזה ברשת, הוא יעשה מצווה!

המון תודה!

אוסווין

Active member
מערכון על האות "שין"

שלום לכולם,
לפני כמה שנים קיבלתי במייל מערכון טלוויזיה קצר, בו מנסה אחד המשתתפים להביא את ידידתו לומר מילה שכוללת את האות ש', בכדי להמחיש לחברו את צורת ההגייה המצחיקה שלה.
במשך כשתיים-שלוש דקות ארוכות הוא מנסה, אך ללא הצלחה. היא לא אומרת אף מילה שיש בה ש' (למשל, הוא שואל אותה - "מה היום האהוב עלייך בשבוע?" היא עונה - "רביעי").
לבסוף, מרוב תסכול, הוא מתפרץ עליה, וצועק עליה למה היא לא יכולה להגיד שום דבר עם האות ש'?!
ואז... היא מתפרצת בעצמה, ופוצחת במונולוג ארוך וקורע, שכמעט כל מילה בו כוללת את האות ש'...
אחד המערכונים המצחיקים שנתקלתי בהם.
אין לי מושג מי היו השחקנים, או במסגרת איזו תוכנית זה שודר.
אם מישהו זוכר, ויכול למצוא לי את המערכון הזה ברשת, הוא יעשה מצווה!

המון תודה!
זה היה בסדרת הרשת "קוויקי" של נועה פניני מלפני איזה עשר שנים, בטח יותר. הבחורה יצאה עם מישהו שאומר את האות ש בצורה מצחיקה, והיא הייתה נחושה להראות לשותף שלה איך הוא הוגה את האות כשהבחור הגיע לאסוף את הסוודר שלו. אני לא מוצא קישור למערכון, אבל אני זוכר אותו גם כן. אמשיך לחפש.

עדכון: מצאתי! ורק עכשיו קלטתי שאני עונה להודעה מ-2015! נפלא!

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
זה היה בסדרת הרשת "קוויקי" של נועה פניני מלפני איזה עשר שנים, בטח יותר. הבחורה יצאה עם מישהו שאומר את האות ש בצורה מצחיקה, והיא הייתה נחושה להראות לשותף שלה איך הוא הוגה את האות כשהבחור הגיע לאסוף את הסוודר שלו. אני לא מוצא קישור למערכון, אבל אני זוכר אותו גם כן. אמשיך לחפש.
את המערכון לא זכרתי אבל את התוכנית כן. בתפקידים משניים יותר היו שם גם דביר בנדק, ליאת הר לב ורוני דואני (אז זמרת שפרצה וכיום מדריכת כושר).

טוני החתול

Well-known member
מנהל

גדול שמצאת באמת פתרון למישהו מלפני חמש שנים (בעצם יותר כמו שש)
וגם פתרון בשביל @מימי.10

מה שכן עם כל ההייפ והתיאור המקדים כבר לא כל כך היה מצחיק

didalf

Well-known member

אני בשוק שידעת במה מדובר בכלל. ואיך לעאזל זה קפץ לפה מ20158-*

מה שכן עם כל ההייפ והתיאור המקדים כבר לא כל כך היה מצחיק
חחחחחח דווקא הצחיק אותי יותר משציפיתי:-D

nerdkey treky

Active member
לפחות תפוז החדש יכול להקפיץ דברים (מצחיקים) מלפני שנים. כמו פייסבוק....
יצא משעשע

למעלה