מערכת קולנוע ביתי

משה אבי1

New member
סלון יחסית גדול שמחובר עם המטבח ( 50 מ"ר +- ) ספה מול הטלויזיה מאחורי הספה פינת אוכל.
קניתי שלושה רמקולים שקועים קדמיים של 7.4S2 B&W ( הרמקולים השקועים היחידים שיכולים להתאים לי)
ושני רמקולים סראונד Planet דגם Elipson.
האם רסיבר ימהה V4A יתאים להרכב הזה או שהוא יהיה "חלש" מידי לשמיעה של קולנוע ביתי או מוזיקה בווליום גבוהה
האם V6A של ימהה יהיה יותר אפקטיבי
תודה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
סלון יחסית גדול שמחובר עם המטבח ( 50 מ"ר +- ) ספה מול הטלויזיה מאחורי הספה פינת אוכל.
קניתי שלושה רמקולים שקועים קדמיים של 7.4S2 B&W ( הרמקולים השקועים היחידים שיכולים להתאים לי)
האם רסיבר ימהה V4A יתאים להרכב הזה או שהוא יהיה "חלש" מידי לשמיעה של קולנוע ביתי או מוזיקה בווליום גבוהה
תודה
אתה מדבר על דגמים ספציפיים. הייתי מציע שתיגש לחנות מתמחה, ואולי שם יסייעו לך לבחור במגבר הנכון, כל עוד אתה מתכוון לרכוש מגבר חדש. במידה שתרצה יד 2, סביר שתוכל לאמץ את המלצת החנות, ולחפש מגבר תואם שימלא את היעוד שלו.

1_JFK_1

Active member
תודה
הרמקול היחיד שיכול להתאים לך , לדעתי הוא :

רסיבר מומלץ לנ"ל......

קבצים מצורפים

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    KB 114.7 · צפיות: 1
נערך לאחרונה ב:
למעלה