מפגיני בלפור אמש: "אי אפשר איתו. הוא מושחת ונוכל. התעוררנו מאוחר.

אבנר ג

Well-known member
הוא שחק את מערכת המשפט.
הדמוקרטיה אינה מצליחה להתמודד עם נכלוליותו.
לא נוותר עד שילך

קבצים מצורפים

• 1618110067620.png
    1618110067620.png
    1.3 MB · צפיות: 6
נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא שחק את מערכת המשפט.
איך בדיוק? מערכת המשפט שחוקה? היא לא יודעת להתמודד? לפחות נכון לעכשיו היא מתמודדת מצוין עם הטענות לשחיתות ראש הממשלה. עושה בדיוק מה שהיא צריכה לעשות במקרה כזה. העובדה שזה לא מוצא חן בעיני המלעיזים שרוה"מ עדיין לא נתלה בכיכר העיר, לא אומר שהמערכת לא עובדת או נשחקה. זה בס"ה אומר שהם חבורת חולי נפש שלא מבינים דמוקרטיה מהי.
גם כאן, הדמוקרטיה מתמודדת מצוין. העובדה שהדמוקרטיה לא מאפשרת את סילוקו אם זה לא רצון הציבור, לא אומר שהדמוקרטיה לא יודעת להתמודד. רק אומר שאותה קבוצת מלעיזים לא גדולה דיה בקרוב הציבור הרחב כדי לגרום לכך. תואיל הקבוצה לשכנע את חבריה שלא מסכימים איתה והופה, הדמוקרטיה תסלק את ה'נכלולי'.
לא נוותר עד שילך
מעניין מה התוכנית לעשות זאת בדיוק... מילא כשאמירה כזאת באה מפי אדם שמכיר בדמוקרטיה וכו', זאת לא אמירה נעימה אבל היא לגיטימית. אבל כשהיא נשמעת מפי אדם שטוען שמערכת המשפט והדמוקרטיה לא יודעים כבר להתמודד, זה נשמע כמעט כמו איום למעשה לא לגיטימי (ולא לגאלי) לסילוקו...

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא שחק את מערכת המשפט.
לא נוותר עד שילך
בינתיים - כל החקירות המפוברקות / כתבי האישום ההזויים / ההטיה התקשורתית / בג"צ המוטה ושאר מרעין בישין לא מצליחים להדיחו מתפקידו.

רובו של העם היהודי ( כולל החרדים ) מעדיף את נתניהו כמנהיגו למרות מצבו המשפטי - אלמלא המשותפת לא הייתם מצויים במצב המאפשר לכם אפילו לחלום על חזרה לשלטון.

הגעתם לשפל נפשי אדיר ובמצוקתכם אתם פועלים להחרבת הדמוקרטיה הישראלית באמצעות מערכת המשפט המצויה תחת שליטתכם - אתם מנסים לבסס דיקטטורה משפטית על פני רצון העם - לתת לחבורת פקידים משפטיים את הכח להדיח מתפקידו את בחירתו הדמוקרטית של העם.

כמה מרור אתם מאכילים אותנו.....

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בינתיים - כל החקירות המפוברקות / כתבי האישום ההזויים / ההטיה התקשורתית / בג"צ המוטה ושאר מרעין בישין לא מצליחים להדיחו מתפקידו.

רובו של העם היהודי ( כולל החרדים ) מעדיף את נתניהו כמנהיגו למרות מצבו המשפטי - אלמלא המשותפת לא הייתם מצויים במצב המאפשר לכם אפילו לחלום על חזרה לשלטון.

הגעתם לשפל נפשי אדיר ובמצוקתכם אתם פועלים להחרבת הדמוקרטיה הישראלית באמצעות מערכת המשפט המצויה תחת שליטתכם - אתם מנסים לבסס דיקטטורה משפטית על פני רצון העם - לתת לחבורת פקידים משפטיים את הכח להדיח מתפקידו את בחירתו הדמוקרטית של העם.

אתה אף פעם לא תודה בטעותך?
אין לו שום רוב, וקיימת קבוצה שלא רוצה לראותו בהנהגה, גם אם הקו המנחה שלה הוא "ימין".
ויתרה מזו: הנערץ שלך הוא בכלל לא מייצג ימין אמיתי וגם זה דבר שהוכח זה מכבר.
לאיש ההוא אין כרגע (וגם לא הייתה לו מזה 4 סבבי בחירות) שום יכולת להקים ממשלה יציבה, והדבר היחיד שמחזיק אותו זו העובדה שהוא ממשיך ומנהל "ממשלת מעבר" המשכית.
אילו הייתה בו נאמנות כלשהי לאומה, הוא היה מפנה את מקומו, ואז היית מגלה (במהירות הבזק), שניתן להקים כאן ממשלה רחבה, יציבה ושלטונית.
אבל רק בגלל אדם אחד, שהאינטרסים שלו הם הישרדותיים נטו הכל נעצר, ולכם הביביסטים זה לא אכפת.
שתמות המדינה. אבל חייבים לדאוג לרווחתו של הנאשם.
כבוד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אין לו שום רוב, וקיימת קבוצה שלא רוצה לראותו בהנהגה, גם אם הקו המנחה שלה הוא "ימין".
לאיש ההוא אין כרגע (וגם לא הייתה לו מזה 4 סבבי בחירות) שום יכולת להקים ממשלה יציבה, והדבר היחיד שמחזיק אותו זו העובדה שהוא ממשיך ומנהל "ממשלת מעבר" המשכית.
אילו הייתה בו נאמנות כלשהי לאומה, הוא היה מפנה את מקומו, ואז היית מגלה (במהירות הבזק), שניתן להקים כאן ממשלה רחבה, יציבה ושלטונית.
אבל רק בגלל אדם אחד, שהאינטרסים שלו הם הישרדותיים נטו הכל נעצר, ולכם הביביסטים זה לא אכפת.
כבוד.
אני אודה בטעותי ? - היכן טעיתי ?

אני דיברתי על "רוב יהודי" ואני מציע לך לקרוא היטב לפני שאתה מגיב

מאחורי נתניהו יש 59 מנדטים עם אידיאלוגיה דומה - כולל בנט ומצביעיו.

4 פעמים ניסיתם להקים ממשלה שמאלית ונכשלתם - אין במחנה שלכם שום "דבק" מלבד השנאה לנתניהו - ערב רב של מפלגות עם אינטרסים שונים ומנוגדים - ממשלה שאם תוקם תתפרק תוך כמה שבועות/חודשים קצרים כך ששום יציבות לא תושג כאן ואתה יודע זאת היטב.

יש כאן דמוקרטיה ואתם לא הצלחתם להחליף את השלטון בצורה הוגנת - לכן אתם מנסים דרכי עקלתון - כולי תקווה שתכשלו.

נתניהו מוציא אתכם מדעתכם - ברוך השם הקורונה אוטוטו מאחורינו וממש לא בזכותכם.....שבנו לחיים בה בעת ששאר העולם עדיין שרוי עמוק במגיפה - במקום לשמוח אתם מדוכאים - כהרגלכם בקודש.

מבחינתכם - שתשרף המדינה....כל עוד תצליחו להדיח את נתניהו מתפקידו.....זה מה שנקרא אפס פטריוטיות !

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

4 פעמים ניסיתם להקים ממשלה שמאלית ונכשלתם - אין במחנה שלכם שום "דבק" מלבד השנאה לנתניהו - ערב רב של מפלגות עם אינטרסים שונים ומנוגדים - ממשלה שאם תוקם תתפרק תוך כמה שבועות/חודשים קצרים כך ששום יציבות לא תושג כאן ואתה יודע זאת היטב.

יש כאן דמוקרטיה ואתם לא הצלחתם להחליף את השלטון בצורה הוגנת - לכן אתם מנסים דרכי עקלתון - כולי תקווה שתכשלו.

נתניהו מוציא אתכם מדעתכם - ברוך השם הקורונה אוטוטו מאחורינו וממש לא בזכותכם.....שבנו לחיים בה בעת ששאר העולם עדיין שרוי עמוק במגיפה - במקום לשמוח אתם מדוכאים - כהרגלכם בקודש.

מבחינתכם - שתשרף המדינה....כל עוד תצליחו להדיח את נתניהו מתפקידו.....זה מה שנקרא אפס פטריוטיות !
אה. אתה ממש צודק. 59 זה ה-61 החדש.
וגם אם יהיו 61? אבוי לממשלה שנסמכת על 61. כי בכל הצבעה, לאף חבר קואליציה אסור להיות חולה או שאל לו לצאת מהארץ.
ויופי. נכון. 4 פעמים הנקלה ניסה להקים ממשלה עם רוב מקרטע ולא הצליח לו, למרות בגידתם שם בוגדים. הוא לא עמד בהתחייבויותיו כלפיהם, ולכן ממשלתו נפלה גם בסבב השלישי, בהחלט באשמתו.
אז הוא כן מסוגל לייצב? איזה כדור בדיוק נטלת לפני שכתבת זאת?
ואתה הרי יודע היטב, שאם יהיה סבב 5 (וסביר שיהיה), כוחו של הנקלה יירד עוד יותר.
כי כל חבר מרעיו האינטרסנטיים יבינו שככה הם לא ישיגו את התקציבים שהם חולמים עליהם, והלוא כל הדבק שמדביק אותם לישבנו אינו אלא דבק הכסף.
כבר היום יש בליכוד אנשים שאט אט מתעוררים מחלום הבלהות שלהם, וידם כבר לא תורם אוטומטית "לכבודו".
אז חלאס. החלום שלך נגוז גם אם האיש הצליח למוטט חלומות של אחרים. כי היכן שהוא עומד, דשא כבר לא יצמח. תודה בכך ותבורך.

evglev1

Well-known member
מנהל
אה. אתה ממש צודק. 59 זה ה-61 החדש.
וגם אם יהיו 61? אבוי לממשלה שנסמכת על 61. כי בכל הצבעה, לאף חבר קואליציה אסור להיות חולה או שאל לו לצאת מהארץ.
ויופי. נכון. 4 פעמים הנקלה ניסה להקים ממשלה עם רוב מקרטע ולא הצליח לו, למרות בגידתם שם בוגדים. הוא לא עמד בהתחייבויותיו כלפיהם, ולכן ממשלתו נפלה גם בסבב השלישי, בהחלט באשמתו.
אז הוא כן מסוגל לייצב? איזה כדור בדיוק נטלת לפני שכתבת זאת?
ואתה הרי יודע היטב, שאם יהיה סבב 5 (וסביר שיהיה), כוחו של הנקלה יירד עוד יותר.
כי כל חבר מרעיו האינטרסנטיים יבינו שככה הם לא ישיגו את התקציבים שהם חולמים עליהם, והלוא כל הדבק שמדביק אותם לישבנו אינו אלא דבק הכסף.
כבר היום יש בליכוד אנשים שאט אט מתעוררים מחלום הבלהות שלהם, וידם כבר לא תורם אוטומטית "לכבודו".
אז חלאס. החלום שלך נגוז גם אם האיש הצליח למוטט חלומות של אחרים. כי היכן שהוא עומד, דשא כבר לא יצמח. תודה בכך ותבורך.
האם רוב ה-61 הפריע לך גם אצל רבין ז"ל ששרד הצעות אי אמון ב-61 מול 59? אין רוב יותר מקרטע מליברמן עם הערבים זה בערך כמו קואליציה באירופה של ניאו ליברלים טאצ'ריסטים יחד עם קומוניסטים מרקסיסטים שכל מה שמעניין אותם זה למנוע ממשלה מהסוציאל דמוקרטים ומהשמרנים המתונים. וזה גם ממשלה שלא יכולה להחזיק אפילו 24 שעות כי בטיל הראשון שנורה מעזה ליברמן דורש להגיב והרשימה המשותפת דורשת להבליג ואצל שניהם זה ייהרג בל יעבור.

evglev1

Well-known member
מנהל

אם אתה מכיר בכך שאין דבק במחנה הרל"ב, אתה למעשה מכיר בכך שליברמן וסער הם אנשי ימין שאין שום דבר שמחבר אותם עם מר"צ והרשימה המשותפת חוץ מהרצון להחליף את ביבי.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה שייך "נאמנות לאומה"? האיש חושב שהוא האדם המתאים לתפקיד בתקופה זו. דעתו זו מחוזקת על-ידי מליוני אזרחים שבחרו בו להמשיך בתפקיד. אין שום נאמנות מיוחדת בהתפטרות, אך בגלל העובדה שיש מי שמבקש להיפטר ממך ומשלטונך. על כך אפשר להוסיף שרבים סבורים שכל ההתנגדות לנתניהו היא בעצם התנגדות לשלטון הימין ולאו דווקא לאיש עצמו, על אף שהוא התירוץ, ותמצא שאין כאן שום קשר ל"נאמנות לאומה" ולדרישתך שיפרוש מתפקידו.

אגב, את אותה דרישה אפשר להציב לפוליטיקאים אחרים וגם אז הבעיה תיפתר. כך למשל אם לפיד יכריז על פרישתו מהחיים הפוליטיים, ניתן יהיה להקים קואליציה יציבה בישראל לקדנציה שלמה ובא לציון גואל. האם גם אצלו תדבר על "נאמנות לאומה" שהוא לא עושה כן?
אכן, מהסיבות דלעיל ובנוסף לכך, מאחר ואנו רואים בדרישה דרישה לא לגיטימית ולא הוגנת לכתחילה. זה אגב לא הופך איש מאיתנו לביביסט דגול. בכל אופן אותי לא :). אבל זאת עמדה לגיטימית, גם אם אתה חולק עליה.
לא, להיפך, שהמדינה תתקיים כמדינה יהודית ודמוקרטית ולא כמדינה בה אפשר להפיל ראש ממשלה ממחנה יריב רק בגלל שיש 'לנו' כוחות בחלק ממוסדות המדינה. אין כל קשר בין השקפה זו לרווחתו של אדם כזה או אחר ספציפית, נאשם או אחר.
תודה.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה שייך "נאמנות לאומה"? האיש חושב שהוא האדם המתאים לתפקיד בתקופה זו. דעתו זו מחוזקת על-ידי מליוני אזרחים שבחרו בו להמשיך בתפקיד. אין שום נאמנות מיוחדת בהתפטרות, אך בגלל העובדה שיש מי שמבקש להיפטר ממך ומשלטונך. על כך אפשר להוסיף שרבים סבורים שכל ההתנגדות לנתניהו היא בעצם התנגדות לשלטון הימין ולאו דווקא לאיש עצמו, על אף שהוא התירוץ, ותמצא שאין כאן שום קשר ל"נאמנות לאומה" ולדרישתך שיפרוש מתפקידו.

אגב, את אותה דרישה אפשר להציב לפוליטיקאים אחרים וגם אז הבעיה תיפתר. כך למשל אם לפיד יכריז על פרישתו מהחיים הפוליטיים, ניתן יהיה להקים קואליציה יציבה בישראל לקדנציה שלמה ובא לציון גואל. האם גם אצלו תדבר על "נאמנות לאומה" שהוא לא עושה כן?

אכן, מהסיבות דלעיל ובנוסף לכך, מאחר ואנו רואים בדרישה דרישה לא לגיטימית ולא הוגנת לכתחילה. זה אגב לא הופך איש מאיתנו לביביסט דגול. בכל אופן אותי לא :). אבל זאת עמדה לגיטימית, גם אם אתה חולק עליה.

לא, להיפך, שהמדינה תתקיים כמדינה יהודית ודמוקרטית ולא כמדינה בה אפשר להפיל ראש ממשלה ממחנה יריב רק בגלל שיש 'לנו' כוחות בחלק ממוסדות המדינה. אין כל קשר בין השקפה זו לרווחתו של אדם כזה או אחר ספציפית, נאשם או אחר.

תודה.
אם ההתנגדות היא לשלטון הימין אז הכי ישתלם לביבי להוכיח את זה ולפנות את מקומו למישהו אחר בליכוד שאין נגדו בכתב אישום ואז להראות שצדק שמפגינים גם נגד איש הליכוד שמחליף, שמהר מאוד מצאו גם אצלו שחיתות, אם הוא ואתה חושבים שהבעיה היא הימין ולא כתבי האישום, אז הכי משתלם לאתגר את היריב ולהעמיד ממשלת ימין בראשות מועמד שאין כתב אישום נגדו ואז על הרל"בים יהיה להוכיח שהם מרוצים לאחר שהשיגו את מטרתם או לחפש תירוץ אחר ובכך לחשוף את זה שלא כתבי האישום הפריעו להם אלא ממשלת הימין.

החרדים מסרבים לשבת בממשלה בראשות גדעון סער ובנט שלא לדבר על אורנה ברביוואי ומאיר כהן, כך שהטענות של עופר שלח שלפיד לא יכול להיות ראש ממשלה בגלל החרדים לא מחזיקות מים כי החרדים התחייבו אישית לביבי, למרות שגפני עושה קולות של חוזר בו. כך שגם עם עופר שלח היה מחליף את לפיד ביש עתיד זה לא היה מאפשר להם להביא את החרדים לממשלה בראשות עופר שלח או מנהיג יש עתיד אחר.

דווקא מבחינה טכנית זה לא בריא שראש ממשלה גם מנהל מדינה וגם עומד למשפט, לא מההיבט המוסרי, אלא אפילו רק מהעומס על אדם אחד, שאפילו אפשר להחשיב את זה שהוא עלול להיות מורשע כשהוא חף מפשע כי לא היה לו זמן לבסס את ההגנה שלו בזמן שניהל מצבי חירום בניהול מדינה.

evglev1

Well-known member
מנהל
כבוד.
הוא לא דיבר על רוב ישראלי אלא על רוב יהודי, אמנם זה לא נחשב בפוליטיקה. אבל רוב היהודים או אפילו רוב הישראלים שתומכים בחוק השבות מעדיפים אותו, אם רואים בבוחרי בנט לפחות את אלה שרואים בו את הרע במיעוטו. אם אכן מחברים את ימינה למחנה הרל"ב כפי שביבי עשה בתשדירים שלו, אז אכן יש רוב יהודי/ציוני לרל"ב כי בלי 10 הח"כים הערבים יש לביבי 52 ח"כים ושאר ה-58 נגדו.

אבנר ג

Well-known member

מערכת המשפט היא חלק מהדמוקרטיה, בלעדיה אין דמוקרטיה,] והמשפט רק התחיל
ואם בראשכם עומד איש מושחת מיסודו, מערכת המשפט תמצה את הטיפול בו

כבר שלחה לכלא נשיא משלכם אנס, ראש ממשלה משלכם שחד, ולפחות 5 שרים - ח"כים משלכם גנבים שחדים - כולם מבין ראשיכם
היה צריך לכלוא עוד ראש ממשלה שחד משלכם, אבל עקב זאת שזכרו לו את גבורתו, הסכימו שבנו ימלא את מקומו בכלא

הטיפול במושחתותו של נתניהו כבר הוחל - גם הוא יושלם, ולא תהיינה הנחות

שחר 676

Well-known member
מנהל
מערכת המשפט היא חלק מהדמוקרטיה, בלעדיה אין דמוקרטיה,] והמשפט רק התחיל
ואם בראשכם עומד איש מושחת מיסודו, מערכת המשפט תמצה את הטיפול בו

כבר שלחה לכלא נשיא משלכם אנס, ראש ממשלה משלכם שחד, ולפחות 5 שרים - ח"כים משלכם גנבים שחדים - כולם מבין ראשיכם
היה צריך לכלוא עוד ראש ממשלה שחד משלכם, אבל עקב זאת שזכרו לו את גבורתו, הסכימו שבנו ימלא את מקומו בכלא

הטיפול במושחתותו של נתניהו כבר הוחל - גם הוא יושלם, ולא תהיינה הנחות
ברור שאנו חלוקים בדעותינו אבל נדמה שאפילו אתה התחלת להפנים עד כמה זה מסוכן להניח את גורל בחירת הדמוקרטיה בידיו של פקיד משפטי במקום בידי בית המשפט.

נתניהו עומד למשפט בשל התיקים שתפרתם לו - אם יצליח להקים קואליציה הוא ימשיך בתפקידו ובמקביל ינהל את משפטו - כך החוק קובע. אתה והחברים השמאלנים שלך מנסים להדיח אותו מתפקידו רק מפני שתלויים ועומדים נגדו שלושה כתבי אישום מעשה ידיכם להתפאר.....אתם עוד לא הפנמתם שאדם זכאי עד אשר תוכח אשמתו - צביעותו של השמאל שוב הוכחה.

אם נתניהו יצליח להקים קואליציה אתם תמתינו בסבלנות עד שבית המשפט יפסוק פסוקו.

בעזרת השם זה מה שיהיה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
על סמך מה אתה טוען זאת?
הוכחות ? - האם לפרקליטות יש הוכחות חותכות לאשמת נתניהו ? ברור שלא - אם היו לה לא היינו הולכים למשפט.

גם לי אין הוכחות - אבל יש לי שכל ישר והגיון בריא.

ניר חפץ המסכן - שינה גרסה לאחר תרגיל משטרתי מצחין ולא חוקי אשר בוצע לו על ידי משטרת ישראל - מנדלבליט טען שלא ידע מכך. - אני מקווה שאתה מבין שעדותו של חפץ אינה שווה את הנייר עליו היא כתובה - חכה שהוא יעלה על דוכן העדים לחקירה נגדית....חחחח

בלעדי חפץ לא ניתן לבסס את הקשר בין "המתת" לבין ראש ממשלת ישראל.

לא סתם החליטו בפרקליטות להעיד את ישועה ראשון - הוא העד היחיד שיכול לספק כותרות תקשורתיות נגד נתניהו ברגעים קריטיים אלו של בחירות / ניסיונות הרכבת הממשלה.

עזוב - אני יכול להמשיך לדון גם על שאר התיקים אך כתבתי עליהם כל כך הרבה פעמים....סלח לי שאין לי כח לשוב ולחזור על עצמי.

evglev1

Well-known member
מנהל
נראה לי להיפך! הפרקליטות הולכת למשפט בגלל שיש לה ראיות נגדו, הם לא היו מעיזים ללכת למשפט אם לא היו להם כאלה
אז בשביל עדי מדינה? למה לסלוח לכל שותפיו לפשע רק כדי שיעידו נגדו, אם יש מספיק ראיות גם ככה? ולמה צריך ללחוץ על ניר חפץ מעבר לאיום במאסר ממושך וצריך להתערב בענייניו האישיים כדי להכריח אותו להפוך לעד מדינה. ואמנם זה רלוונטי כי תיק 3000 נסגר כלפי ביבי, אבל כדי להרשיע את בן דודו דוד שימרון (אולי בתקווה שיהפוך לעד מדינה נגד ביבי) הפכו את העבריין העיקרי בפרשת 3000 לעד מדינה.

evglev1

Well-known member
מנהל
הוכחות ? - האם לפרקליטות יש הוכחות חותכות לאשמת נתניהו ? ברור שלא - אם היו לה לא היינו הולכים למשפט.

גם לי אין הוכחות - אבל יש לי שכל ישר והגיון בריא.

ניר חפץ המסכן - שינה גרסה לאחר תרגיל משטרתי מצחין ולא חוקי אשר בוצע לו על ידי משטרת ישראל - מנדלבליט טען שלא ידע מכך. - אני מקווה שאתה מבין שעדותו של חפץ אינה שווה את הנייר עליו היא כתובה - חכה שהוא יעלה על דוכן העדים לחקירה נגדית....חחחח

בלעדי חפץ לא ניתן לבסס את הקשר בין "המתת" לבין ראש ממשלת ישראל.

לא סתם החליטו בפרקליטות להעיד את ישועה ראשון - הוא העד היחיד שיכול לספק כותרות תקשורתיות נגד נתניהו ברגעים קריטיים אלו של בחירות / ניסיונות הרכבת הממשלה.

עזוב - אני יכול להמשיך לדון גם על שאר התיקים אך כתבתי עליהם כל כך הרבה פעמים....סלח לי שאין לי כח לשוב ולחזור על עצמי.
אילן ישועה הוא העדות שבגללה נפתח תיק 4000, התיק היחיד שבו יש כתב אישום על שוחד, כך שברור שהוא עד התביעה המרכזי. נכון שהעיתוי מסריח בגלל מו"מ קואליציוני דווקא עם בנט שהוא כף המאזניים בין ר"ב לרל"ב והעדות חושפת שביבי לכאורה ניצל את כל הקשרים שלו בוואלה כדי לחסל את בנט פוליטית וזה גורם לבנט להיראות סמרטוט אם הוא מסכים להצטרף לממשלה בראשות ביבי, אבל אני מאמין שגם לולא הבחירות שאגב ביבי היה יכול למנוע בקלות על ידי העברת תקציב דו שנתי כשממילא התקציב של 2020 מוסמס והדיונים היו כבר ב-2021 אילן ישועה היה העד הראשון במשפט.

evglev1

Well-known member
מנהל

נו הם מצפים לתשלום החוב שיש למערכת המשפט עבורם, הם סילקו את אולמרט למרות שעשה את דבריהם במדיניות חוץ כי אולמרט לא נענה לדרישת מערכת המשפט לפטר את שר המשפטים דניאל פרידמן, ומכיוון שדניאל פרידמן לא בא מהתחום הפוליטי, הם לא מצאו שום לכלוך נגדו, אז הם החליטו שבשביל להעיף את פרידמן שרוצה מערכת משפט דמוקרטית כמו בכל מדינה בעולם המערבי הם יקריבו גם את ראש ממשלת שלום עכשיו שלהם. עכשיו הם וויתרו על מסירת רמת הגולן, על מסירת 94% לאבו מאזן והכרה עקרונית בהחלטה 194 כדי להגן על הדיקטטורה של בג"צ, עכשיו הם מצפים לחוב שיש לבג"צ כלפיהם.

אבנר ג

Well-known member
גם מפני הספחת והצרעת הרופאים מתקשים לרפא
זה לוקח זמן, ונדרשת עקשנות

בהדרגה התמיכה בו גם מצד מוכרי החמוצים שבליכוד הולכת ופוחתת
ו"הדתיים" מתחילים להשמיע זמירות שנמאס להם ושמשענת שלהם עשויה מקנה רצוץ
בסוף הוא יסולק

ניפטרנו מפרעה ניפטר גם מנתניהו
הוא שחק את מערכת המשפט.
לא נוות

למעלה