מפגש הכרות חברי הפורום

מפגש הכרות חברי הפורום

שלום ברצוני להזמינכם למפגש הכרות עם חברי הפורום בכל הגילאים (שגולשים כאן), כל מי שמעוניין זה יהיה ליד "באג מחשבים" ברחבת הקניון ערים ביום שישי בתאריך 1/7/05 בערב. נא לציין כאן שמות שלכם רק מי שמעוניין, אם יהיו מעט מדי אז אין טעם לבוא למפגש. או שניפגש במסנג'ר: [email protected] ביי ביי

אם אתה מחלק

מחשבי כף יד וסוכריות מנטוס למי שמגיע.. אז אתה מוזמן להגיע ישירות למשרדים שלי , יש לי שם גינה גדולה בריכה שולחן סנוקר ושולחן טניס שולחן ומנגל.. אתה יכול להגיע בכל זמן... עונת המכירה עכשיו.. אני תקוע שם בערך 59 שעות ביממה.

badboy3919

New member
נשמע לי רעיון מעולה....../images/Emo26.gif

שבכיף הייתי משתתף בו אך יש לי משהו שקצת יהרוס... כפי ששמת (או שלא שמת) לב, רב האנשים שכותבים פה בפורום הם בגדר ילדים ובני נוער,ממספר הפעמים שראיתי את התגובות שלך ראיתי שאתה אדם יותר מבוגר פה מכולם,מצדי אין שום בעיה לערוך מפגש..דווקא ההפך,אם נראה שאנשים באמת ירצו לערוך מפגש אז בכיף... בוא ונחכה לתגובות של האנשים...

תמיד יש חשש מלהוציא משהו

מאחורי המסך. יכולות להיות לזה השפעות חיוביות מאוד, אם כולנו נפגש ותהיה כימיה, אבל אם לא תהיה? חוץ מזה יש פה גם באמת בנות מאוד מאוד צעירות שאני לא חושבת שזה נכון בגיל כזה להתחיל להפגש עם אנשים מהאינטרנט.

איך שאת רוצה, לא מפריע לי שלא ניפגש

כולנו ביחד להכרות, כבר היו מפגשי הכרות פעם דרך הפורומים

נכון

הפורום שלי נפגש פעם בשבוע -שבועיים. ואין ספק שזה עשה רק טוב לפורום ולנו כי הכרנו אנשים נפלאים. אני רוצה לפגוש אותכם זה ברור ועדיין חוששת.

לא הייתי פה המון זמן=\

וגם אני קצת חוששת. בכל זאת, אני לא יודעת מי אתם בדיוק.. אבל אולי אני אבוא בכל זאת=]] אפשר רק לשנות את הזמן?

badboy3919

New member
זאת בדיוק הכוונה שנכיר אחד את השני.

בשבילך זה קיים מפגש...אבל אני מבין אותך...

Adidason326655

New member
אבל כל הקטע

בפורום אינטרנט הוא שאנשים יוכלו לכתוב תחת זהותם האינטרנטית. לא כך? תחשוב איך החייזרים יתבאס אם תראה אותו.

בקשר להחייזרים-צודקXD

אבל אני דווקא חושבת שהאינטרנט יכול לשמש גם כמקום שיכול ליצור קשרים חדשים.. למרות שזה קצת מסוכן..

למעלה