מפגש הפורום - הודעה שלישית

מפגש הפורום - הודעה שלישית

אוקיי אני ויגאל קבענו תאריך והתאריך הנבחר הוא.............. (תופים) ה-27 לרביעי (אפריל)!!!!!!!! (זה בחופש פסח) זה התאריך אי אפשר לשנות אז תגידו להורים שלכם המקום: עזריאלי שעה תיהיה בהודעה הבאה שתיהיה בקרוב

שאלה..../images/Emo163.gif

גם השחקנים מוזמנים..??

לירןןןן

New member
אז הבנות שבאות למפגש

חוץ מספיר כמובן אל תתאמצו להתגנדר ולהתאפר ספיר באה כל הפוקוס הולך אליה
כאלו הם מושלמות!

סורי...

היי רק רציתי להגיד שאני מצטערת על מה שעשיתי!!!! ואם את לא זוכרת מה עשיתי לך אז אני בטעות קראתי לך מיכאלה במקום מיכל אז.... סורי אם את סולחת אז שלחי הודעה!!!!!!

רותםםםםםםםםםםםםםםםםםם

אני לא כועסת עליך כפרה... אני כועסת על לירן
... מואהההההההה..
וחפיף שקראת לי מיכאלה...
אוהבתתתתתתתתתתתתת
מיכל (וינברג לעתיד).... רועי אני משוגעת עליך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך

huuuuuuu

תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה
יווווו איך אני שמחה שסלחת לי את יודעת איך הרגשתי רע בגלל זה?! מוווואאאההה....... תודה!!!

חחחחחח נחייה וניראה...חחח וספיר

איזו מין שאלההההההה??ניראה לך?אתצ חושבת שנאה לנו לראות אותך?חחח היית מתה!בעעעע....!!!בטח שאת מוזמנת מה זה זה!!!!מחכים לכם הכי שבעולם! נ.ב....אה אההה...רשמתי פהההההה....תרשמו את זה בקשה חחח

יאאאאאאאאא...ספירושששש

אז אתם כן נכנסים וממשיכים לראות שירשורים :).. ברור שאתם מוזמנים..... זאת אפילו לא שאלה..... יאאאאא... אני אדבר עם רועי (פאדיחות-פעם ראשונה), אני רוצה שהוא גם יבוא.... רועי(וינברג-משום מה,אין יותר מושלם ממך) מטורפת עליך...
בשבילי אתה האחד והיחיד.... אוהבת המונות... מיכל..

lilo the sexit

New member
ספיררר את באה?!יווו אני באה גם!

אני מקווה שאני יוכל כי בדיוק אני צריכה ללכת לתל אביב מ-26 עד 27... אני מקווה שיעשו את זה בשעה 16:00 זה הכי מוקדם נירא לי..!! יווו ספיררררררררררררררררררררררררררר!!!!!!!!!!!!!! את תבואי גםםםםםםםם!!!!!!!!???? אני לא מאמינהההה!!!!!!!!! ישששששששששששששששששששששששששששששששששש..........

לספיר

ברור שגם השחקנים מוזמנים! ותיכנסו כבר לקומונה שלי! בבקשה! שיהיה שם יותר מבאנדם וחצי!! הינה הכתובת: http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=8561&smsMsg= והינה יחסיי ציבור: כתבתי שם שיר בתגובה להודעה של עומרי (green day) אם תיכנסו תוחלו ליראות אותו! חיחיחיחי :p הקומונה על יובל "שייגעצ" מנדלסון, סולן להקת שייגעצ, יש שם סקרים (טוב נו... סקר אחד... אבל בקרוב אני ישים עוד כמה!), ומלא דברים! אולי אני גם אצליח לשכנע את יובל מנדלסון בכבודו ובעצמו להיכנס! נו,נו... ומי אמר שאני לא טובה בפרסומות? חחחחח ושוב פעם ספיר- ברור שהשחקנים מוזמנים!

אה.. יומיים אחרי היומולדת שלי (25.4

וליומולדת
הפתעה הכי גדולה... רועי... רועי וינברג... חיחיחיחחחי... הלוואיייייייייייי
אוהבת... מיכל.

yuviz

New member
לא!! לא ה-27

בבקשה לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף... אני לא אוכל לבוא! אני לא אבוא אוףףףףףףףףף

למעלה