מפגש פורום - בקרוב עוד אחד

Gilgam69

New member
מפגש פורום - בקרוב עוד אחד

אדיר, גדול, מגניב ומהנה הן רק חלק מהמילים שעולות לי בראש כשאני חושב על מפגש הפורום שהיה הלילה. היה כיף להכיר את הנפשות הפועלות וכמובן לראות משחקים חדשים שלצערי יצא לשחק/ללמוד רק חלק מהם. חייבים לעשות עוד אחד. תודה לשחר על האירוח הנעים. אני אפרוש לישון עכשיו... הגרון שלי צרוד והראש כואב אבל זה היה שווה את זה... לפחות השמדנו את הטבעת.

על המפגש

היה נהדר, ותודה להאטי על הארוח. כתבתי על מהלך הערב בג'ורנל שלי, ומכיוון שאין לי כוח לחזו על הדברים פעם שניה, מצורף קישור...

ננסק

New member
מה זה,

לכל האנשים בעולם יש בלוגים ב-Live Journal? אני חושב שכבר מצאתי שם את כל אנשי העמותה לקידום משחקי תפקידים. עכשיו צריך להתחיל לחפש אנשי בורד-גיימינג? שיייש....

האטי

New member
אל תשכח

...שיש כמה אנשי עמותה שהם גם בורד גיימרים. זה חוסך לך כמה אנשים. P:

Ultra Spidey

New member
אבל לאו דווקא כולם שם

להגנתי אומר

שלפחות ב-LiveJournal, אין קשר ביני לבין חברי העמותה. הגעתי לשם ממקום שונה לגמרי.

backdoorslam

New member
לפחות השמדנו את הטבעת

הבנתי שה-"פגש" (שילוב בין כנס למפגש) נמשך עד אחרי 2 בלילה.. מה שאומר שרובנו הפסדנו כשליש ממנו. לפעם הבאה צריך להביא יותר משטחי גיהוץ ואוכל לבע"ח.

backdoorslam

New member
רשמים אישיים מתוך LotR

אמול במפגש זכיתי להכיר את המשחק "Lord of the Rings". אין ספק שנהנתי מאוד, פחדתי ברגעים קשים, הזדכחתי, אכלתי חרא והקרבתי את עצמי למען השלמת המשימה. רק שתדעו - Fatty הוא אחלה גבר! בקיצור נמרץ (שהרי כולכם הייתם שם בזמן הקראת החוקים): מדובר במשחק קבוצתי כנגד החוקים. כל שחקן מגלם תפקיד של הוביט כאשר לכל אחד מהם יכולת מיוחדת וספציפית. ההוביטים נעים על גבי לוח המשחק, מנסים להגיע לסופו ונמנעים מלהתקדם אל ה Dark Side תוך כדי מסעם ("חרא"). המשחק מקבל אצלי ציון סופי של "משחק נחמד אבל לא 'מאוד'." קודם כל נושא ההתקדמות כנגד חוקי המשחק נראה לי פטתי במקצת. אני מאמין ששחקנים רצסיבים במיוחד, ממש כמו בחבורה אמיתית, נגררים אחרי תכנוני האסטרטגיה של הגדולים ממנו. מה שגורם לו להיות פעיל באופן מינימלי במשחק. אני מאמין ומקווה שתוספת הSauron משנה את כל תפיסת ה'משחק כנגד החוקים'. דבר נוסף שממתן את ביקורתי הוא שלמעשה, בתוך כל המולת "שר הטבעות" הזאת, כמעט ולא היה דבר שקושר את המשחק לעלילה. ראינו ציורים יפים על הלוח, הקלפים וגם הרגשנו 'שקועים עמוק', אבל בזה נגמרה כל תחושת הבסיס לסדרת הספרים. איך בדיוק קלף שכתוב עליו גימלי אמור לחבר את המשחק לעלילה? לא ממש ברור לי. באותה מידה היה אפשר להניח שמדובר בגרסאת משחק למרקו או למלחמת הכוכבים. מצד שני המשחק הצליח להוציא מאיתנו דיאלוגים שלקוחים ממש מתוך חבורת הוביטים אידיאלית, או לחלופין, מתוך מסע כומתה בצנחנים; פאטי: "פרודו, אל תגלגל את הקוביה!! אתה עלול להשחית את עצמך ולהגיע לידיו של סאורון הרשע!" פרודו: "לא נורא, אני אולי אמות אבל אתם תוכלו להמשיך את המסע בלעדיי ולהשמיד את הטבעת. שמור על הטבעת פאטי! רק אתה יכול לעשות זאת!!" וכמו שבן (ששיחק את פאטי) הגדיר זאת: "המשחק אכן נותן תחושה שאנחנו נמצאים עמוק בחרא."

shadowfax

New member
אישית נהנתי

אני למדתי את "פורטו ריקו" שהוא משחק נחמד מאוד אך לצערי האסטרטגיה שלי נבנתה לזמן ארוך יותר ממה שיכולנו לשחק כך שהפסדתי בצורה מבישה (עוד כמה סבבים והייתי מנצח
. המפגש עצמו היה נהדר, תודות להאטי. וycyclop קדימה פתח עץ עם תמונות המפגש (זה עוזר לכמות העצים וההודעות
)

האטי

New member
סיכום מפגש

מעט באיחור, רציתי גם אני לציין עד כמה נהניתי מהמפגש. משום מה הייתי תחת הרושם שמרבית משתתפי הפורום הם מאזור ת"א ובדיעבד גיליתי שגררתי רבים מהמשתתפים מאזורים שונים בארץ ורציתי להתנצל על כך. אני מקווה שזה לא פגם בהנאתכם מהערב. נהניתי להכיר את כולכם באופן אישי ואני אשמח להשתתף במפגשים נוספים. ועכשיו לפגש עצמו: הסבב הראשון שלי היה מפגש היכרות עם פורטו ריקו. זה משחק מורכב ועוד לא הצלחתי ל"מפות" את האסטרטגיות השונות האפשריות בו. במהלך המשחק עצמו נקטתי באסטרטגיה כאוטית ("המממ... אין לי מושג בשביל מה זה טוב, אבל אני אבנה את הבניין הזה ונראה מה יקרה") וניצחתי נצחון טכני בלבד (גלעד וטלי נאלצו ללכת מוקדם). בסבב השני, לאחר פרישת מחצית הנוכחים, התחיל משחק אילומינטי שאליו לא הצטרפתי על רקע דיעות קדומות (חוויה שלילית מהעבר) ולנוכח עייפות קיצונית שנחתה עליי. במקביל התנהל מרתון starship catan סוער בהשתתפות עומר (הברנש שלי) ויואב (ג'וי) ברטוב. הפגש הסתיים בסביבות השעה 3. בשעה 7:30 בבוקר התחילו לקדוח בבטון בבניין ממול במסגרת שיפוצים. שארית היום עברה עליי בערפול חושים...

backdoorslam

New member
Aixs & Allies

מה החלטנו לבסוף בקשר לפגש A&A? היפנים כבר פתחו חזית...

בפלה

New member
היה כיף

תודה לשחר על האירוח, למנהל הפורום (שכבר הספקתי לשכוח את שמו) על הארגון. היה כיף להכיר Gamers נוספים, אני כולי תקווה שנמשיך לנהל מפגשים נוספים ומהנים כמו זה. באותה נימה אנא ראו Thread נפרד בנושא Axis&Allies

למעלה