מפגש פורום- חוויות

מפגש פורום- חוויות

חוויות עלאק.. חח למרות שהיו. היינו 5 בנות סך הכל! לא יאומן פשוט! לא יאומן! האם איי פעם נעשה מפגש פורום שבו רוב הפורום יגיע? עצבים עצבים. ועוד עצבים אחד. בקיצור, היה נחמד.. היינו אני, סתיו, תמר חן חן ואופק כמובן, ועשינו כיף חיים ! קנינו פימו כדי לעשות עגילים של 30 מפימו! ומצאנו את המגזין של YRB שהיה שם כתבה ענקית של 30 עם צילומים אקסלוסיביים לגיליון הזה, למרות שכולם יש את הצילומים האהל אבל מה זה משנה. וחילקתי מדבקות של 30 (וגם לא של 30) וקנינו פוסטרים ושטויות ואוכל ופרוזן יוגורט עם חורים ושאריות אבל חסרתם לנו. הו כן, ומשום מה הרבה אנשים הרגישו צורך לבוא ולבהות בנו, לבקש כסף, לחבק אותנו, לשאול אותנו דברים, להעיר לנו או לעקוב אחרינו. ממש ממש אבל ממש מוזר. איזה חיילת הראתה לנו את הכוויה שלה ושאלה אותנו "מה אתם מהפריקים האלה למעלה?" ואנחנו אמרנו" טוקיו הוטל?! לא, איכ" הבנות האלה של טוקיו לא יודעות לקדם.. הם באו אלינו איזה 5 פעמים עם פליירים ועם פקצוף תשעה באב. כן אני לא סובלת טוקיו אבל בננות, הלהקה שאתן הכי אוהבות באה לארץ, מה אם קצת התלהבות?! קצת?! כמובן שסירבנו לפליירים חהחה. ואפילו קרענו אחד לגזרים... אבל זה כי אופק מרשעת. אבל נכנסנו לחנויות תכשיטים ורקדנו כמו מטורפות, נענענו את התחת. וסתיו קנתה את הדיסק הראשון של 30.. וסתם הסתובבנו והשתובבנו ואנסנו אחת את השנייה (חוררתי את אופק מואהאהאהא) ובאתי את החתימות והבנדנה מההופעה חהחהחה וחילקתי מדבקות, כבר אמרתי זאת?
בקיצר אני שכחתי להביא מצלמה וכך גם שאר הבנות ,אבל אני יודעת שסתיו צילמה משהו, אז נעלה כמה תמונות ברגע שנוכל. וזהו. כן. מפגש הבא שכ-ו-ל-ם יבואו!!!

my reflection

New member
ממ כמו שאמרתי היה ממש נחמד../images/Emo13.gif

אני יעלה תמונות עוד מעט כמו שאמרתי
.. ואני אף פעם לא ירקוד שוב בחנויות פשוט אף פעם|סגד|
.... (טוב,אולי רק שאופק בסביבה)XDD

my reflection

New member
שני כותבת את מה שעשינו../images/Emo6.gif

התמונות באיכות חברא,סליחה
....

נה-אה שלנו היה יותר טעים ../images/Emo11.gif