מפגש פורום
יש חיה כזו?

מפגש פורום../images/Emo35.gif יש חיה כזו? ../images/Emo8.gif

אוקיי כמו שאתם יודעים יש לנו מפגש קטן לדסקס עליו, אז ככה.. תציינו כאן-
איפה נוח לכם בסבבה להיפגש?
מישהו מהמרכז אולי יכול לנדב בית [גשם!] או שמתאים לכם חוף הים?
איך נשמע לכם בחנוכה? אפילו שזה עוד חודש וחצי, פשוט זה החופש הכי קרוב.
באיזה יום הכי נוח לכם? חמישי ככה?
באיזה שעה ככה מתאים לכם? סביבות 18:00?
מי מביא גיטרות<גם תופים>?
כמו ששמתם לב, כיוונתי את המפגש פחות או יותר, בשביל שחבר'ה כאן לא יתחילו להתפזר עם התשובות
ויאללה שיהיה בכיף, תהנו היום! אני רואה ביצבוצי שמש
-כשף!

Carcass

New member
...

איפה?במרכז איפשהוא אני משער. כל תאריך שהוא אחרי ה 17 לדצמבר מתאים לי (פסיכומטרי),ואם אני זוכר נכון ה17 זה היום הראשון של חנוכה,אז כה. יום ושעה לא רלוונטיים מבחינתי,יש רכב עם מקום לעוד 3-4 ראשלצים חח שמישו יביא גיטרה אני יביא תמפרט :) חח,הגיטרה הקלאסית שלי לא במצב נגינה,אני כרגע משפץ וצובע אותה מחדש. קיצר יש לי מבחן היום,בה. :)

JamicaniT

New member
יש יש :)

איפה נוח לכם בסבבה להיפגש? וואלה, לא משנה איפה. מישהו מהמרכז אולי יכול לנדב בית [גשם!] או שמתאים לכם חוף הים? אין כמו ים :) אבל חורף וזה .. לא ממש מסתדר. איך נשמע לכם בחנוכה? אפילו שזה עוד חודש וחצי, פשוט זה החופש הכי קרוב. אוח, חנוכה, כשאני אהיה אזרחית :) באיזה יום הכי נוח לכם? חמישי ככה? לא משנה. באיזה שעה ככה מתאים לכם? סביבות 18:00? מעולה :) מי מביא גיטרות<גם תופים>? אני יכולה להביא גיטרה :)

MC SammY

New member
ממ

הכי נוח בראשון כמובן
אבל אני חושבת שכולם יתפשרו על ת"א. לגבי מקום..צריך למצוא משהו. חנוכה נשמע סבבה. חמישי נשמע סבבה. יותר מוקדם מ6 לדעתי...

fleaboy

New member
מפגש זה טוב :]

איפה נוח: כל מקום שבאיזור המרכז ויש אליו תחבורה ציבורית לנדב בית: אני בעיקרון בשנת שירות בנהלל, אז אם זה בחג או סופשבוע ובא לכולם לסוע צפונה, יש לי מקום מעולה וגדול... חנוכה: נשמע טוב... אבל אולי עדיף באיזה סופשבוע לפני זה... באיזה יום: בהחלט חמישי אחרי הצהריים-ערב מי מביא גיטרות: אם אני בא ויהיה לי מצברוח... אני מביא באס :]

S t o l a

New member
נשמע טוב....

איפה? לא יותר צפונה מתל אביב נראה לי הכי נורמאלי.. חנוכה יכול להיות טוב... אפשר אפילו סתם יום חמישי... אז כן.. חמישי.. או מוצ"ש... לא אמצע שבוע שעה? אחרי הערב... יאללה להיות רציניים !

johnnypsy

New member
קדימה...

רק שיהיה בסוף שבוע... חמישי ככה... בערב... אחרי 7-8 תעדכנו..

K C

New member
חנוכה עוד רחוק

ולא סגור על זה עוד עכשיו, למרות שיש אישור מהנהלה אצלי בית ריק בזמן הזה ולא מפריע איזה דאנס נחמד בביתי הקט חמישי אפשרי, למרות ששישי גם נשמע טוב (no school for the fool) גיטרה גם יש חוף הים רחוק 10 דקות מהבית ואני מתכוון לחנוך פוף חדש בחדר כשף, את A+ סוף שבוע נעים חברים

טובא

New member
אפשר כמובן גם

לבוא אל ביתיי החדש והקט (והדי גדול) פטיפונים?יש רמקולים?יש וייב'ס?יש נרגילות בשפע?יש כל מי שרוצה בלי קשר למפגש של הפורום יותר ממוזמן לבוא.!(צרו קשר במסרים וכאלה)

למעלה