מפגש פורום

chuti

New member
מפגש פורום ../images/Emo65.gif

אוקי את המקום אתם יודעים. מה אתם רוצים לעשות באותו יום חוץ מלשבת ולדבר? אם יש לכם מקום אחר להציע שאפשר להגיע ברכבת אז תציעו ונראה

chuti

New member
סבבה.זהו?

כאילו רוב הזמן אני יודעת שנשב על התחת למעלה

sonic15

New member
לפי דעתי

לשחק בכל מני משחקים שם לראות סרט לעשות איזה חידון ראש גדולP: לא?

dj salmix

New member
כן, חידון? יש שם איזה מקום של משחקים

אפשר להיות שם קצת... אבל לא להגזים...

dj salmix

New member
אמת או חובה!!!!!, אמת או חובה!!!!!

חחחח סתם.... לא יודע... המקום מתאים לי... כי אני בטח הייה שם במשרד... בקיצור, תארגנו, תרימו טלפון ונבוא!, חחחח סתם.... לא יודע... המקום מתאים לי... כי אני בטח הייה שם במשרד... בקיצור, תארגנו, תרימו טלפון ונבוא!

ילד רע 16

New member
אחלה רעיונות הבאתם. למה שלא תלכו לסרט?

זה יהיה ממש נחמד וטוב! הרי אין הרבה מה לעשות... כאילו, לאכול וזה, לראות סרט, ולשבת שם ולא לעשות כלום חוץ מלדבר ולדבר? אז... תעשו גם חידון, כן הילה - חידון
למה זה מוזר ותמוה? זה יכול להיות נחמד. שמישהו יארגן חידון או משהו עם די הרבה שאלון (50 או 100, או מה שתחליטו) ותעשו לפי נקודות ותביאו פרס נחמד כזה. ^_^

dj salmix

New member
אחלה רעיון!!! נעביר לבן דוד שלי בכיתה ד'...

חחחחח סתם לא להעלב... אבל יראו אנשים עונים על חידון באמצע עזריאלי ויתפוצצו על הרצפה מצחוק... [למרות שאת זה כבר עשינו, וכן היו אנשים על הרצפה]

dj salmix

New member
טינק.... חברה שאני עובד בא...

קורה :| חחח.... סתם סתם, עשו שם שטויות, וגם נעשה שם שטויות!

chuti

New member
אתה לא יודע כמה שטויות ../images/Emo6.gif

סתם אני בטח מתארת אותנו יושבים מסתכלים אחד על השנים על השחקנים (אם יבואוו! אאאאאאאמן) וזהו

ילד רע 16

New member
אוי אני מכיר, אתה מכיר במקרה בנות בשם

ריצ'ל שמש וניבה אלוש? שהן כבר לא בטינק... חברה סודית
שמשווקת מוצרים ועוסקת בפרסום וזה, אם אני מבין

dj salmix

New member
סודית? בכלל לא...

אנחנו מפרסמים המון המון דברים... ואני עכשיו ראש צוות.. אז.. נחמד לי... ולא לא מכיר את ריצ'ל, אבל השם אלוש ממש מוכר לי אז אני אבדוק...

למעלה