מפורסמים ענו לכם?

GossipKid

New member
מפורסמים ענו לכם?../images/Emo9.gif

אהההההההההההההההה אני פותח את ההודעה הזאת מת מהתרגשות ! חוץ מקיקו ומורין, גל ואסף (מהבלוק) אף מפורסם לא ענה לי בשום מקום אף פעם XD והפעם, בטוויטר, בליייק ליבלי ענתה לי
מה שכתבתי לה: @blake_lively Blake You're the best i love you :) please answer me you are the best on GG and EVER !!!! (אני עדיין רב בתוך עצמי מי יותר טובה, היא או לייטון... לייטון יותר כובשת. אבל בלייק יש בה משהו מיוחד שאין ללייטון, כמו גם הגישה הזאת לסתם מעריצ\ה שהיא לא מכירה !!!O: לייטון למשל לא עונה) חחח אני בטוח האנגלית שלי בעלת שגיאות רבות ואם היא הבינה אותי זה נס
מה שהיא ענתה לי: @ evgmar Thanks, darling. <3 http://twitter.com/blake_lively תבדקו בעצמכם, evgmar.זה הטוקר שלי לניג'וס מפורסמים. וכדי שהשרשור הזה לא יהפוך לסתם שרשור סתמי שרק אני שמח בו, שאלון קנטנטן: האם מפורסמים אי פעם אנו לכם? האם ניסיתים לשלוח הודעות למפורסמים? את מי אתם מעריצים והאם יש לו טוקר? אם אנו לכם, ספרו

GossipKid

New member
דארלינג,

היא חושבת שאני בת או משהו :-O גם אם היא ענתה כי ניג'סתי, זה עדיין מגניב לא?

jasika siton

New member
וואי !

איזה חמודה :) איך כתבת לה בטוייטר ? אני בקושי מבינה שם משהו .. הגבת לה את זה בעמוד הראשי או בהודעה ?

GossipKid

New member
בהודעה פרטית לה

ואז היא הגיבה לי וזה הופיעה אצלה בראשי OO" טוויטר זה קשה? אפילו למוגבלי אנגלית כמוני זה לא
אז כנסי דרך talker.co.il הטוויטר בעברית D:

TetiBETTY

New member
אין הודעה פרטית.

בחלון של השורה שאת רושמת את הסטאטוס שלך, את רושמת @ ואז את הניק של הטוקר לדוגמא: @blake_lively ואח"כ את מה שאת רוצה לרשום לה...

GossipKid

New member
כן,אבל...

זאת הודעה פרטית בהחלט. היא מקבלת את זה, זה לא גלוי.

TetiBETTY

New member
זה גלוי רק אם יש לכם חברים משותפים ואז

רואים מה אתה שלחת ומה היא ענתה.. בישראל הסיכוי הוא אפסי

TetiBETTY

New member
בישראל הטוויטר לא מור בכלל בכלל

הוא לא במודעות הציבורית.... לכן מספר הישראלים שיש להם טוויטר הוא מועט ביותר..ביחס כמובן לכלל העולם

RayoDeLuz

New member
אממ שאלה טובה...

בעבר דודו זר (מ"פרפר נחמד") התארח כאן בתפוז ושלחתי לו שאלה... והוא ענה לי... זה היה שידור עם מצלמה והכל אז היה מגניב... למפורסמים בחו"ל אף פעם לא טרחתי לפנות... לא יודעת למה לא...

ליאור XX

New member
אממ

פעם פן וצ'ייס ענו לי שהם התארחו באיזו תוכנית טלויזיה ואמרו לשלוח שאלות ושלחתי סתם ואפילו לא חשבתי שהם יבחרו את השאלה שלי
ופאולה ולשטיין מכוכב נולד ענתה לי ורשמה לי בוול בפייסבוק

TetiBETTY

New member
הכי חשוב שלא אמרתי לך זה ש...

זה ממש מגניב שהיא ענתה לך!!! עם כל חפירות הטוויטר לא הגעתי לנקודה.. אני הייתי מתלהבת עם זה הרבה זמן

GossipKid

New member
בטח, אני מתלהב אבל בפנים../images/Emo99.gif

בקשר לטוויטר את לגמרי צודקת. לא הטוויטר ולא הטוקר הם במודעות. וחבל, יש מלא סלבס- שבאמת הם מעדכנים- DDD:

TetiBETTY

New member
איזה ישראלים מוכרים יש לך?

לא ראיתי שיש הרבה בכלל... יש לי את עינב וגורי על התוכנית שלהם לגלי צהל אסי עזר גיא פינס עברי לידר מיכל עינבי(שלא הוספתי אותו) מי עוד?

jasika siton

New member
אמ בקשר לשאלות ..

לפני כמה שנים שלחתי לשירי מימון הודעה במייל ואז היא ענתה לי, ואני לא יודעת אם זה נחשב אבל עומר אדם מכוכב נולד אז הוא היה חבר של חברה שלי והם שמרו על קשר ואז הכרתי אותו והכל, אז אנחנו מדברים בטלפון אז אני לא יודעת אם זה נחשב שמפורסם ענה לי D: ודרכו כאילו דיברתי עם לירן ומיי.. הא ומזמן עוד שהיה משחק החיים, אז ממש אהבתי אותם וכל הזמן היו צ'טים לדבר איתם אז דיברתי עם אפרת ביומלד. ונראלי שזהו שלא כלכך פניתי לעוד מישהו חח ..

למעלה