מפורקת לגמרי

Star108

New member
מפורקת לגמרי

ישבתי על הרצפה בחוץ ורק בכיתי לפסיכולוג שלי.
תוך כדי שאני רואה את כל העולם שלי קורס סביבי.. ולא נותר לי לעשות דבר,
מלבד להסתכל מהצד.. ולבכות.

DrBenSheetrit

New member
אל תוותרי!
האמור מטה נועד להשכלה כללית בלבד ולא נועד כייעוץ רפואי ו\או משפטי, אינו מחליף בדיקה או הערכה רפואית, ובכל מקרה מהווה דעה אישית ולא מקצועית. בכל שאלה כיצד לנהוג יש להיוועץ ברופא המטפל.

התחושות הקשות הללו יכולות להיות מאחורייך ברמה שיום אחד תזכרי בזה וזה יראה כל כך רחוק ולא רלוונטי. גם אם כרגע זה נראה לך שאין מה לעשות - זה לא נכון, זה מסוג השקרים שדיכאון ו-OCD מספרים לאנשים, חשוב שתזכירי לעצמך שזה לא באמת נכון, ושכרגע מתוך מצב כזה קשה לראות את האמת, וצריך לדחות החלטות ולהשהות את הקביעות הנחרצות לגבי העתיד.

כמו תמיד, אם מדובר במצב דחוף ו\או מצב חירום מבחינה רפואית (לדוגמא, מחשבות אובדניות, כוונות תוקפניות, הזיות, מחשבות מוזרות, מיעוט שינה קיצוני ומתמשך, וכדומה) אז ההמלצה זה להתקשר למד"א ולהתפנות לחדר מיון לצורך הערכה וטיפול דחופים.

במידה וזה לא מצב חירום רפואי, את מוזמנת לפנות (יש פרטי צור קשר באתר שלי, ראי למטה) ואשתדל לחזור אלייך בהקדם האפשרי.

האמור לעיל נועד להשכלה כללית בלבד ולא נועד כייעוץ רפואי ו\או משפטי, אינו מחליף בדיקה או הערכה רפואית, ובכל מקרה מהווה דעה אישית ולא מקצועית. בכל שאלה כיצד לנהוג יש להיוועץ ברופא המטפל.

למעלה