מפחד להתאהב בבחור חדש אחרי האקס שנעלם

מפחד להתאהב בבחור חדש אחרי האקס שנעלם

כפי שרשמתי בעבר. אני 7 חודשים אחרי פרידה מהאדם שהיה הכי יקר לי בחיי והיום הוא האקס שלי למרות שהאמנתי שנחזור. היינו 2.5 יחד. וגליתי לאחרונה שיש לו בנזוג 4 חודשים. מצד שני שוחחתי איתו ושנינו בכינו. אני באיזשהו מקום בלב הייתי ממש רוצה לחזור אליו ולנסות שוב (אחרי 2 פרידות).

אני סובל מעצבות ברמה יומית. אני מתקשה להאמין שזה נגמר.
ובכל זאת אני יוצא עם גברים חדשים. בד״כ פוסל. בד״כ פסימי.
הערב פגשתי מישהו שהיה לי די נחמד. אומנם יש הרבה פמטרים שלא מרגישים לי נכונים (גרוש עם ילדה, מעשן, העדפה במיטה שונה קצת משלי).
ובכל זאת אני רוצה להכריח את עצמי לתת לזה צ׳אנס. כי אני רוצה בכח להשתחרר מהאקס. וזו אופציה לא גרועה במיוחד.
האם אני יכול להרגיע את עצמי, שזה ריבאונד. אפילו כדי לקבל חום זמני.
אם אני לא בטוח. וכנראה מרגיש שזה פחות מתאים מהאקס.
או שלא יכאב לי יותר להקשר למישהו שמראש יש לי לגביו שוני (אולי הכי גדול זה ההעדפה במיטה) ?
אני מבין שאין תשובה נכונה או שגויה. סתם משתף. והייתי שמח לשמוע דעתכם.
אני לא רוצה לשחרר בשלב זה את האקס. למרות שהוא כבר כנראה שיחרר או לפחות חלקית. על פניו אני יכול לנסות לדבר עם האקס פעם נוספת (נסיתי לפני חדוש כששנינו בכינו) ולדבר עם חברים שלו שאמרו לי שאני יותר מתאים מהבנזוג החדש שלו (למרות שהוא זה שיודע מה מתאים וכל מה שיגידו זה סתם)
אני חושש. אני מבולבל. ולא רוצה להשלות את עצמי או ללכת נגד הרצון לחכות לאקס עוד טיפה. אבל אולי כדאי לפעול בניגוד לרגש.

ravitm0007

New member
צא ותכבוש את העולם ))

היי לך ,
לגבי האקס , אתה צריך להבין שיש דברים שלא נועדו להיות ... וכל עוד אתה לא משחרר אתה נשאר תקוע /דורך במקום .. עם העצבות והתסכול ..לא מתקדם לשום מקום .
ממליצה לך בנתיים רק צא תבלה, תיסע . תכיר , תהנה .... אולי בשלב הזה לא מתאים להיכנס לקשר רציני נוסף ... למה לך עכשיו להתאהב? ועוד אתה לא סגור עליו .... בנתיים אם זה יעשה לך טוב הקשר ,אז לך על זה בגדול וללא ציפיות גדולות ...אל תחשוב על מה יהיה , תחייה את הרגע ,תתחזק קודם ואז מה שצריך לקראת יקרה . צא ותכבוש את העולם , תמצא בן זוג שירצה ויעריך כל דקה איתך ,שים לב שבזוגיות החדשה לא תחזור על אותם טעויות ... בהצלחה !

תודה, זה מצחיק ועצוב- שאני מבין לוגית שיש פערים

אבל היינו יחד שנתיים וחצי ואהבנו מעל התקרה. כל שניה יחד. חשבנו שנביא ילדים יחד. ובררנו על דירה ומשכנתא.

אני מתקשה להפנים או לעכל שזה מסוג הדברים ״שלא נועדו״.

אולי זה רק עניין של זמן. של התבגרות של כל אחד מאתנו.
אולי יהיה סבב שלישי?

טיבעי להיות עצוב ....אפילו בסוג של אבל על אהבה שנגמרה ,,,,על

פרידה שלא ביוזמתך, תן ללב להחלים לרגשות הסוערים להרגע , תן לעצמך זמן, תעזר ביועץ פסיכולוג לזוגיות שם תוכל לפרט את הדילמות שפחות מתאים לפרט בפורומים , שם תוכל לעשות תהליך "הבראה" אמיתי לנפש שלך ,
תעשה הרבה ספורט.....זה ממריץ את הנפש מחזק את הגוף משחרר חומרים שמחים למוח ,
תצא לרקוד יש חוגים לריקודים ,,,,,,ריקודי עם ריקודים סלוניים לפגוש אנשים שמחים נמרצים זה מדבק זה כייף ,,,,,לשיר......בבית , עם מקהלה , עם חבורת זמר, קריוקי בבתי קפה .....כל אלה רעיונות להרים את הנפש מעצבות , להעסיק את עצמך בדברים טובים ,ולחזור ל"זירה " לחפש בן זוג חדש כשאתה שמח שלם לא שבור ..........בהצלחה .

תמיד מבליחה בי תקווה שגויה, שאולי זה עוד יחזור איתו

היא זו ששורפת אותי אני מניח.

כי הפרידה הייתה יוזמה משותפת. אבל אני מבין שאני לא רוצה בלעדיו.

אין לי ככ חשק לצאת ולרקוד. לכן הכל מרגיש לי מאולץ

מתרשמת שאתה בדיכאון,קח אחריות , תן לשכל להוביל......ותוציא

את עצמך מזה ......שלא תשקע עמוק יותר,,,,,,תהייה עסוק בדברים טובים
1.עבודה
2.ספורט
3,חברים
4,משפחה
5,מדיטציות
6, תחביבים
7,קורס קצר/ ארוך
8, סדנא חויתית
9,תקרא ספרים על איך יוצאים ממשברים /דיכאון
תהייה יצירתי......איש מקצוע פסיכולוג/ מאמן אישי / קואוצ'ר טוב גם יכול לעזור.....
תשקיע בעצמך
תאהב את עצמך
ואז יתאהבו בך ירצו אותך.....
ואהבה חדשה ובריאה והדדית תגיע.....

עושה כל מה שציינת

מה שמכאיב לי קצת שאני חושב עליו מדי פעם
חושב שאני קצת משתפר ואולי ירצה אותי או איך יקבל אותי אם בכלל בעתיד.

וקצת חושש שאתפשר באהבה החדשה, כי הוא היה אופטמלי (גם תוך כדי) בהרבה מ מובנים.

אבל תודה. אעשה כל מאמץ. תודה

למעלה