מפלגת העבודה בדרך הנכונה

יוֹאב

New member
מפלגת העבודה בדרך הנכונה

לראשונה מזה 15 שנים, למפלגת העבודה יש יו"ר עם אמירה פוליטית ברורה ועם סדר יום חברתי. מכאן, מ-8 מנדטים, אפשר רק להתרומם. המוני אנשים גאים לומר היום שהם חברי מפלגת העבודה, מה שלא היה קיים בשנים האחרונות בראשות ברק, פואד ושאר העסקנים. מה שנשאר כדי להצליח להתחיל מחדש, זה להביא לסילוקו המהיר של פואד מהזירה הפוליטית. הוא מקור רוב הרוע במפלגה הזאת

קצת קשה לי עם האמירה הזאת

אולי אני תמימה ואולי סנטימנטלית קצת יותר מידי, אבל אני רוצה להאמין שהוא בכל נימי נפשו איש מפלג העבודה ופעל למענה רבות. וגם גילו מקשה עלי להצטרף לקריאה - לסלק אותו ממפלגת העבודה.

יוֹאב

New member
על כך אין ויכוח

הוא איש מפלגת העבודה בכל נימי נפשו - אבל מפלגת העבודה מהדור הישן והעסקן. הוא תככן ברמות הכי גועליות שיש והגיע הזמן שיילך הביתה

סליחה אבל

מה הקשר? כלומר יש הבדל עצום בין מבוגרים שמשתנים עם העיתים ומחליטים או לפרוש או להתקדם ובין אלה שחיים על אדי עשיה עתיקת יומין ומשתמשים בפוליטיקה כמוסד גריאטרי. אני יודעת שהמילים קשות אבל באמת יש גבול. אדם רציני יודע מתי מיצה את עצמו. שיעסוק בייעוץ או בהרצאות אם יש מי שמעונין בשרותים אלה מידיו. נימי נפשו אינו מינוח שמעיד על כלום חוץ מקשר רגשי חזק. השאלה למה? לאינטרסים אישיים? לאינטרסים מפלגתיים שמשרתים אג'נדה אישית ואם כך אזי מהי? האם היא חולקת את טובת הכלל אם לאו לפעול למען המפלגה עומד בזכות עצמו? למען הציבור בעזרת המפלגה זה ספור אחר ואני חולקת עלייך אם את אומרת שהוא עשה למען הציבור באמצעות המפלגה. אינו היחיד כמובן אבל כרגע הוא המדובר.

למעלה