מפרט למחשב נייד

Hanna42

New member
שלום לכולם

אשמח אם תוכלו למצוא מחשב נייד עם מפרט הנל בתקציב 3500 שח בערך

Minimum:

• 3 GHz processor (supporting SSE2 instruction set or higher)
  • 2 GB RAM
  • 12 GB available hard disk space
  • Shader version 2.0b-capable video card
  • Screen resolutions up to 1920x1200
  • Support for DirectX v9.0c or better
  • Windows 7, Windows 8, or Windows 10

Recommended:

• 3 GHz dual-Core processor
  • 4 GB of RAM
  • 16 GB available hard disk space
  • Nvidia GeForce 8800/AMD Radeon HD 5670 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB or higher Video Memory(VRAM))
  • Support for DirectX v9.0c or better.
  • Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10 with the latest service pack installed

ptc systems

Member
מנהל
שלום לך אשמח לדעת לאיזו תוכנה מיועד המחשב, לפי הדרישות שהעתקת אני מנחש שזה עבור תוכנה מסויימת אשמח לדעת את שמה כדי שאוכל לעזור.

arseny92

Well-known member
מנהל
שלום לך אשמח לדעת לאיזו תוכנה מיועד המחשב, לפי הדרישות שהעתקת אני מנחש שזה עבור תוכנה מסויימת אשמח לדעת את שמה כדי שאוכל לעזור.
דרישות סטנדרטיות עבור משחק מיושן מהעשור הקודם

ptc systems

Member
מנהל
יש מלא מחשבים שיכולים להתאים לצרכים שלך תעלי לפה את הדגמים שאת רוצה ונעזור לך לבחור בשמחה
בהצלחה

em28

Well-known member
כל מחשב בסיסי מלפני 10 שנים יתאים פה, גם מחשב משומש (תקין) ב-500 ש"ח

ptc systems

Member
מנהל
אם תבדקו בהודעות קודמות היא מציינת שהמחשב ישמש ללימודים פלוס המשחק שהיא מדברת עליו, לכן מחשב ללימודים צריך להיות קצת יותר חדש ממחשב בן 10 שנים. מחשב שיתאים ללימודים עדיף שיהיה כמה שיותר חזק כדי שיתאים בהמשך גם לתוכנות החדשות ולא יהיה צורך להחליף אותו כל שנתיים שלוש
מחשב עם מעבד i5 זיכרון ראם 8 ומעלה דיסק ssd חשוב מאוד גם בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

em28

Well-known member
i5 ו-8GB בשביל לימודים+משחק שלא דורש ביצועים ?
מה זה לימודים ?
אופיס, קורא PDF, תוכנה סטטיסטית בסיסית ? מחשב בן 10 יספיק.
אם מדובר בלימודי הנדסה/תכנות BI/פיתוח רשתי אולי צריך משהו יותר רציני.

ptc systems

Member
מנהל
לכן כתבתי את זה כדי שיתאים בהמשך גם לתוכנות החדשות יותר ולא יהיה צורך להחליף אותו כל שנתיים שלוש לא הייתי ממליץ לרכוש מחשב בן 10 שנים מכמה סיבות יכול להתקלקל מהר מאוד אין אחריות לא יהיה מספיק חזק כדי להתאים לתוכנות החדשות שיצאו בהמשך

ptc systems

Member
מנהל
לכי על זה הדל לדעתי הכי טובים וגם יש לו אחריות יבואן רשמי עד בית הלקוח במידה ותהיה לך תקלה יגיעו עד אלייך לתקן במקום בבית שימי לב שהמחשב מגיע ללא מערכת הפעלה! אם זה בסדר מבחינתך ויש לך מי שיתקין אחלה אם לא תחפשי אחד עם מערכת הפעלה כי קניה של מערכת הפעלה בנפרד תמיד יקרה יותר מקנית מחשב עם מערכת הפעלה מראש מקווה שעזרתי

אנטי 1

New member
לכי על זה הדל לדעתי הכי טובים וגם יש לו אחריות יבואן רשמי עד בית הלקוח במידה ותהיה לך תקלה יגיעו עד אלייך לתקן במקום בבית שימי לב שהמחשב מגיע ללא מערכת הפעלה! אם זה בסדר מבחינתך ויש לך מי שיתקין אחלה אם לא תחפשי אחד עם מערכת הפעלה כי קניה של מערכת הפעלה בנפרד תמיד יקרה יותר מקנית מחשב עם מערכת הפעלה מראש מקווה שעזרתי
היי, רק הייתי מציין שהמחשב הזה מגיע ללא מערכת הפעלה וזה עוד תוספת תשלום שיכולה להגיע עד כמה מאות ש"ח.

אנטי 1

New member
היי, האסוס הזה ASUS 15.6 X512 X512FJ-BQ558T שהבאת הוא מצויין, למרות שהוא עם מעבד i3 הוא מגיע בתוספת כרטיס מסך נחמד שנותן עוד כח לצפייה בסרטים ולשחק במשחקים והמחיר שלו ממש זול וכולל כבר מערכת הפעלה WIN 10 .

Hanna42

New member

תודה רבה. החלטתי לקנות אותו מאחר והוא יותר בתקציב שלי .

למעלה