מצב ישראל מול ארצות שונות

Harrington

Well-known member
מנהל
לא יודע מהיכן הרשימה או מה אמינותה. יודע שלפחות חלק מהמידע שמתפרסם בתקשורת הישראלית על מה שקורה, או לא קורה, במדינות אחרות, שגוי ולא אמין. זה לא באמת מפליא בהתחשב ברמה הרדודה של התקשורת הישראלית. אבל בכל זאת חשוב להיות מודעים לזה ולקושי מתוך כך לקחת את הדברים האלה כפי שנמסרים.

אבח"י

Well-known member
לא יודע מהיכן הרשימה או מה אמינותה. יודע שלפחות חלק מהמידע שמתפרסם בתקשורת הישראלית על מה שקורה, או לא קורה, במדינות אחרות, שגוי ולא אמין. זה לא באמת מפליא בהתחשב ברמה הרדודה של התקשורת הישראלית. אבל בכל זאת חשוב להיות מודעים לזה ולקושי מתוך כך לקחת את הדברים האלה כפי שנמסרים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, אהבתי מאוד את ההכללה. כלכך טיפוסית לימנונים מאז גאולה כהן, אללה ירחמה, עם התשקורת וכלה בסיבוני-רגב או יורשתהּ, מארי לה-פן וונאבי, אוסי מארק.

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, אהבתי מאוד את ההכללה. כלכך טיפוסית לימנונים מאז גאולה כהן, אללה ירחמה, עם התשקורת וכלה בסיבוני-רגב או יורשתהּ, מארי לה-פן וונאבי, אוסי מארק.
שמח שנהנית. אם וכאשר תשתמש בשמות של אנשים שאני מכיר, אוכל להגיב. הנסיון להגחיך אנשים מסוימים על-ידי עיוות שמותיהם חביב, אבל מרוב נסיון הופך פעמים רבות למשהו שפשוט לא ניתן לזהותו.
כך או אחרת הכללה או לא, יש לך משהו ענייני להגיב למה שכתבתי?

אבח"י

Well-known member
שמח שנהנית. אם וכאשר תשתמש בשמות של אנשים שאני מכיר, אוכל להגיב. הנסיון להגחיך אנשים מסוימים על-ידי עיוות שמותיהם חביב, אבל מרוב נסיון הופך פעמים רבות למשהו שפשוט לא ניתן לזהותו.
כך או אחרת הכללה או לא, יש לך משהו ענייני להגיב למה שכתבתי?
אתה רציני? לא מכיר את ח"כ מארק, וואלללה, לא מכיר את שרת ה-מה? סיבוני-רגב, לא מכיר את גאולה כהן? העיקר לענות, לא חשוב מה האדם אמר, העיקר לענות. נראה לי שחברתך הטובה כיום היא #אלין_שחר. נסה ותהנה.
אהה, לשאלתך, הכל כתוב בשורה הראשונה.
אולי , אולי שגם אני אהנה בפינגפונג הזה תנסה לשנות את התגובות המקובעות שלך. אתה נשמע ממש כמו בוט מעוטר במלל.

Harrington

Well-known member
מנהל
נראה לי שחברתך הטובה כיום היא #אלין_שחר. נסה ותהנה.
צר לי, אך אין לי מושג על מי אתה מדבר. אם וכאשר תרצה שנתדיין, תצטרך לכתוב שמות נורמליים. אם אין בכוחך לעשות זאת, אין לי אלא לאחל לך הרבה הנאה מכתיבתך שלך עצמך, אך אני לא אהיה כאן כדי לקרוא אותה או להגיב עליה.
לשיקולך.

אהה, לשאלתך, הכל כתוב בשורה הראשונה.
בשורה הראשונה כתוב חח ארוך ומשהו על הכללה שלא לגמרי הבנתי את הקשר שלו לדברי.
אם מזה אני אמור לדלות תגובה עניינית צר לי, אך לא הצלחתי.

אולי , אולי שגם אני אהנה בפינגפונג הזה תנסה לשנות את התגובות המקובעות שלך. אתה נשמע ממש כמו בוט מעוטר במלל.
לא ממש מפריע לי איך אני נשמע. בכל מקרה, די נהיר גם מתגובתך הנוספת הזאת שלדיון ענייני אינך מעוניין להגיע. זכותך המלאה כמובן, אם כי לדידי, תמיד חבל.
המשך יום שקט ונעים וגמר טוב.

אבח"י

Well-known member
צר לי, אך אין לי מושג על מי אתה מדבר. אם וכאשר תרצה שנתדיין, תצטרך לכתוב שמות נורמליים. אם אין בכוחך לעשות זאת, אין לי אלא לאחל לך הרבה הנאה מכתיבתך שלך עצמך, אך אני לא אהיה כאן כדי לקרוא אותה או להגיב עליה.
לשיקולך.

בשורה הראשונה כתוב חח ארוך ומשהו על הכללה שלא לגמרי הבנתי את הקשר שלו לדברי.
אם מזה אני אמור לדלות תגובה עניינית צר לי, אך לא הצלחתי.

לא ממש מפריע לי איך אני נשמע. בכל מקרה, די נהיר גם מתגובתך הנוספת הזאת שלדיון ענייני אינך מעוניין להגיע. זכותך המלאה כמובן, אם כי לדידי, תמיד חבל.
המשך יום שקט ונעים וגמר טוב.

לבי ממש נקרע בי לאור אי יכלתך לחבר מלים למשט פשוט. אז אולי כדאי שתלמד לקרוא, כי התוצאה שאתה גם כותב הבלים.

Harrington

Well-known member
מנהל
לבי ממש נקרע בי לאור אי יכלתך לחבר מלים למשט פשוט. אז אולי כדאי שתלמד לקרוא, כי התוצאה שאתה גם כותב הבלים.
אם לך עושה טוב על הלב לכתוב כך וזה עוזר לך לישון, אין לי אלא לאחל לך המשך הנאה רבה ושינה ערבה.
אנא סלח לי אם לא אקרא את המשך תגובותיך בתת-השרשור הזה. אם וכאשר תגיע לרמת בגרות וחשק שתאפשר לך לקיים דיון ענייני ובוגר, תרגיש חופשי לעדכן. עד אז, תצטרך להמשיך לשחק עם עצמך. משום מה יש לי הרגשה שאתה די בקי בכך.

המשך ערב שקט ונעים וגמר טוב.

אבח"י

Well-known member
אם לך עושה טוב על הלב לכתוב כך וזה עוזר לך לישון, אין לי אלא לאחל לך המשך הנאה רבה ושינה ערבה.
אנא סלח לי אם לא אקרא את המשך תגובותיך בתת-השרשור הזה. אם וכאשר תגיע לרמת בגרות וחשק שתאפשר לך לקיים דיון ענייני ובוגר, תרגיש חופשי לעדכן. עד אז, תצטרך להמשיך לשחק עם עצמך. משום מה יש לי הרגשה שאתה די בקי בכך.

המשך ערב שקט ונעים וגמר טוב.
תפסיק באמת, בגללך קראתי שלוש פעמים יותר מדיי את מה שכתבתי. לך תשחק בארגז החול ואל תטחן סתם כאן שטויות. כתבתי לך - העיקר לענות, לא חשוב אם קראת/לא קראת. אם לקרוא אתה יודע באמת, אז לא צריך להיות לך קושי. אם מטרתך להעביר ביקורת על עיוות שמות, זה כבר הובן בפעם הראשונה שכתבת את זה. אם ברצונך להציג מראית של "השכלה, יושר לב, תמימות ורצינות" אותי לא שכנעת, אולי את עצמך. ואתה ממשיך לשעמם עם החזרה הכפייתית על השטויות שלך.
תקרא, ודאי תקרא, למרות ההצהרות שלך. כלכך משעמם לך, שבוודאי תקרא.

SupermanZW

Well-known member
אתה יכול לחפש את המידע בעצמך, עדיף מלהניח.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה יכול לחפש את המידע בעצמך, עדיף מלהניח.
לגמרי נכון ומדויק.
אבל הלכה למעשה, כמה אנשים נוהגים כך? מן הסתם הרוב קוראים/שומעים כותרת או רבע ידיעה בתשקורת הישראלית, ומסתמכים עליה בבואם לקבוע עמדה. גם אלה שייטענו שהם לוקחים את הידיעות בערבון מוגבל, בתכל'ס בדרך כלל לא יידעו לעשות זאת והמידע שהם מואכלים הופך להיות חלק מהנתונים שבראשם.

למעלה