מצחיק

מצחיק ../images/Emo6.gif

טיילתי לי בפורום ושמתי לב שהודעות על הלורד אוף דה דאנס (מכירת כרטיסים, "איזה יופי!") לא מקבלות תגובות. בתור אחת שלא הכי מחבבת את הלורד אוף ה דאנס, עלתה לי השאלה: האם חברי הפורום אוהבים?

אירילה

New member
לפני 12 שנה אהבתי אותם

אז הם היו עוד עניינים וגם מייקל פלאטלי היה אז הרקדן בהא הידיעה , היום עדיין רוקדים לא רע אבל זה כבר לא אותו הדבר ונהפך לצערנו לעסק כלכלי כמו כל דבר. ערבי מסורת אירים שמתקיימים בירלנד גם הם אמנם נושאים רווח , אבל עדיין משתדלים להישאר נאמנים למקור וזה עושה את כל ההבדל. אבל בדבר אחד אין ספק שהריקוד האירי קשה ודורש הרבה כוחות.

M a p s

New member
אז בואי אחזק את דברייך

אני הייתי בהופעה. לצערי, המיסחור התבטא בכל צורה אפשרית - ריקוד מבוים, בלונד בלונד ועוד בלונד, תלבושות מינימליסטיות, כוריאוגרפיה דלה. במשך כל המופע לא יכולתי שלא להתגעגע לקבוצה הישנה שידעה לרקוד מהלב ולסחוף עימה את הקהל. הייתי מעדיפה רקדנים עם נוכחות מאשר קבוצה של נערים יפים על הבמה. בריקוד כמו במוזיקה, מראה יפה ומושקע מדי רק גורעים (בשבילי) מהחוויה.

אירילה

New member
../images/Emo45.gif מסכים איתך בכל מילה

גם אני מתגעגע לקבוצה הישנה שהיתה אז (אני ראיתי אותם בקיסריה ב 1998 ) גדולה ומרשימה והרבה הרבה יותר מהוקצעת ,לעומת אלה שראיתי לפני כמה שנים בהיכל התרבות ,כבר אז הייתי מאוכזב.

Fozzie

New member
../images/Emo45.gifלכן לא הלכתי לראות אותם שוב....

בפעם הקודמת שהם היו בארץ זה מאוד הציק לי.

למעלה