מצחיק.

nofar17

New member
מצחיק.

חחחחחחחחחח איזה מצחיק שלעיר המסכנה שלנו יש פורום בתפוז :)

את מגזימה.. דווקא לגיל שלך

לא חסר מה לעשות בכפר סבא ויש גם את רעננה פה ליד

הממ..

בטוח יש משהו במתאים לתחומי העניין שלך.. וגם אם בכפר סבא טיפה יבש.. יש את רעננה, צמוד לכפר סבא שם יש קצת יותר מה לעשות בכל מקרה.. אני זוכר שכשאני הייתי בגיל 15.. לא ממש יצאתי מכפר סבא ותמיד היה לי מה לעשות היום בדרך כלל אני מבלה בתל אביב , אבל זה לא בשבילך.

nofar17

New member
יאפ.

תנסה להזכר מה עשית, אולי תיתן לי רעיונות להעביר את הזמן. מה ברעננה יש לעשות? הפארק ברעננה? קניון רננים? אני חושבת שזה אותו דבר בדיוק כמו כפר סבא. אבל לא אכפת לי לנסות.

יש

כמה מועדונים חמודים ברעננה.. של מוזיקה שחורה אם אני לא טועה זה נחמד הממ והייתי נותן לך רעיונות.. אבל עכשיו כשאני מתחיל להיזכר מה עשיתי בגיל 15 , שוב דבר מזה לא היה בתחום החינוכי והמועיל
אז אני מעדיף לא לתת לך רעיונות כאלה בכל מקרה.. יש גם בכפר סבא מקומות שפשוט אפשר להעביר בהם את הזמן יש פה גם אחלה בתי קפה , מסעדות וכו'

nofar17

New member
הבנתי, שובב.

בכל אופן, אני בטוחה שמיציתי את כפר סבא מכל הכיוונים, ז"א מהדברים שאני יכולה למצות פה. בתי קפה ומסעדות, כמו שאמרת. צריך עוד אטרקציות לגילי.

סורי שאני מנתקת לכם את השיחה...

את תמיד יכולה לנסות גם בתי קפה ומסעדות ברעננה, יש שם כמה.... זה יתן לך תעסוקה לזמן מה... לא?!

את יכולה

גם ללכת לים , למצוא תחביבים כמו ספורט או למצוא עבודה... לא חסר מה לעשות

למה מצחיק

אני דווקא חושבת שזה אחללה שיש לעיר שלנו איזה פורום קטן אולי נתעדכן ממה שקורה כאן ברכילות ובכלל מה נוער עושים בכפר סבא. כמה שכפר סבא עיר גדולה מתברר שהיא בכל זאת כמו כפר נכון?

badboy3919

New member
דבר ראשון אין לי מושג מה כל כך

מצחיק בפורום? אולי הצחוק שלך נובע מחוסר בגרות להבין למה באמת קיים פורום לעיר מסויימת ובמקרה שלנו לכפר סבא. דבר נוסף הוא שאין שום קשר אם משעמם או לא בעיר שלנו,הפורום נועד לא כתחליף לפעילות היומיות שלנו (לפחות שלי) הוא אך וק נועד לפגוש אנשים חדשים ולהביע את דעתנו על נושאים שעולים ביום ביום הקשורים במקרה (או שלא במקרה) לעיר בה אנחנו חיים. מצטער שמישהי בת 15 לא מתחילה להבין בעצם למה פורום קיים אבל את מוזמנת לכתוב פה. ברוכה הבאה.

nofar17

New member
תודה באמת.

לא התכוונתי בצורה הזאתי, לא חשבתי שבאמת יכול להיות לעיר שלנו פורום. שומדבר לא בשביל להחליף את העיסוק היומי שלי, תודה באמת על ה"ברוכה הבאה", בכל אופן, אני אשמח להביע פה את דעתי ולהכיר אנשים חדשים. יומטוב.

badboy3919

New member
הכוונה לא היתה לפגוע בך בצורה זו

או אחרת פשוט אמרתי את דעתי ודרך אגב, באמת התכוונתי לברוכה הבאה,כל אדם שכותב בפורום ותורם לו הוא חשוב.

ba r2 0 1 0

New member
קודם כל ברוכה הבאה!

ו... זה לא כל כך מצחיק..... זה דווקא מראה שיש פה אנשים צעירים שאיכפת להם! והעיר לא כזאת מסכנה! חחח

למעלה