מצטטת את אמנון אברמוביץ.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אמנון אברמוביץ
אמר באולפן שישי "כל האקדחים ימניים".

כדאי לרענן את זכרונו: מרוצחי דה האן, רוצחי אלטלנה, ניסיון ההתנקשות בשר פנקס - ועד האיומים לרצח נתניהו ותקיפות עיתונאים ושוטרים בהפגנות בלפור.

Harrington

Well-known member
מנהל
השמאל (בהכללה) לא מסוגל להודות שיש אלימות משני הצדדים. זאת בדיוק חלק מהבעיה. לא, זה לא מוריד מחומרת האלימות מצד ימין. זה כן מלמד שהסיכוי למגר את האלימות נמוכה, שכן כשאתה לא מזהה בעיה אתה ממילא לא יכול לפתור אותה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא הכעיס אותי כלל, מלכתחילה לא היו לי ציפיות ממנו. זה שאני לועג לו לא אומר שאני כועס עליו. ב99% מהמקרים כשאני לועג אני לא כועס.
דבריך למעלה אינם לועגים לאברמוביץ, אלא לך ולכלל קוראים הפורום. חבל שאתה נוהג כך.

SupermanZW

Well-known member
דבריך למעלה אינם לועגים לאברמוביץ, אלא לך ולכלל קוראים הפורום. חבל שאתה נוהג כך.
ברור לי שבשרשור הזה וגם ברבים אחרים, לועגים לי חלק מהמשתתפים, אבל אני לא נעלב, צוחק מי שצוחק אחרון.

Harrington

Well-known member
מנהל
ברור לי שבשרשור הזה וגם ברבים אחרים, לועגים לי חלק מהמשתתפים, אבל אני לא נעלב, צוחק מי שצוחק אחרון.
בעניין הזה אין לי מושג. מה שכתבתי הוא שבלעג שלך כלפי אברמוביץ כביכול, אתה בעצמך למעשה לעגת לעצמך ולכל קוראי המקום. זו המשמעות של ירידה לרמות כל כך נמוכות.

SupermanZW

Well-known member
בעניין הזה אין לי מושג. מה שכתבתי הוא שבלעג שלך כלפי אברמוביץ כביכול, אתה בעצמך למעשה לעגת לעצמך ולכל קוראי המקום. זו המשמעות של ירידה לרמות כל כך נמוכות.
בשרשור הזה וגם באחרים, יש לפחות הודעה אחת שתוקפת אותי אישית, לרמה של לתקוף כותב ראשון לא ירדתי מעולם, כך שלגבי ללעוג לעצמי אני עוד לא הספקתי לעשות זאת ולגבי קוראי המקום האחרים, אך ורק אם תקפו אותי לגופו של כותב וגם זה לא תמיד, לכן הקרדיט שלי גבוה בסדרי גודל משלהם, אז שהם ידאגו למוניטין שלהם, אני עוד רחוק מאוד מלהצטרך לכך.

Harrington

Well-known member
מנהל
בשרשור הזה וגם באחרים, יש לפחות הודעה אחת שתוקפת אותי אישית, לרמה של לתקוף כותב ראשון לא ירדתי מעולם, כך שלגבי ללעוג לעצמי אני עוד לא הספקתי לעשות זאת ולגבי קוראי המקום האחרים, אך ורק אם תקפו אותי לגופו של כותב וגם זה לא תמיד, לכן הקרדיט שלי גבוה בסדרי גודל משלהם, אז שהם ידאגו למוניטין שלהם, אני עוד רחוק מאוד מלהצטרך לכך.
עכשיו אם רק היה קשר כלשהו בין מה שאתה כתבת למה שאני כתבתי, היה מושלם.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
השמאל (בהכללה) לא מסוגל להודות שיש אלימות משני הצדדים. זאת בדיוק חלק מהבעיה. לא, זה לא מוריד מחומרת האלימות מצד ימין. זה כן מלמד שהסיכוי למגר את האלימות נמוכה, שכן כשאתה לא מזהה בעיה אתה ממילא לא יכול לפתור אותה.
אני מסכים שיש אלימות משני הצדדים, אבל לבטח שאין איזון באלימות. זה כל כך בולט, שאפילו חורזת בכדי להמחיש את הפוסט שלה על אלימות בשמאל נאלצת להביא דוגמאות מתקופת תרפ"פו.
ד"א , מניין אתה יודע בכלל שישנה אלימות ? ספר מי לוחש על אוזנך בבקשה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אבל לבטח שאין איזון באלימות.
אשריך שאתה מסכים שיש אלימות משני הצדדים. זה לא מובן מאליו.
לגבי האיזון, אני לא מחפש איזון בדברים האלה. כל אלימות בהקשר הזה פסולה, נקודה.

זה כל כך בולט, שאפילו חורזת בכדי להמחיש את הפוסט שלה על אלימות בשמאל נאלצת להביא דוגמאות מתקופת תרפ"פו.
שיהיה לה לבריאות. כיצד זה קשור לדעתי?

ד"א , מניין אתה יודע בכלל שישנה אלימות ? ספר מי לוחש על אוזנך בבקשה.
אין לי מושג. בחום הזה אני לא מאפשר לאף אחד ללחוש על אוזני. עדיין מתקשה להתמודד עם זה שיש לאנשים לפעמים דעות משלהם?

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אשריך שאתה מסכים שיש אלימות משני הצדדים. זה לא מובן מאליו.
לגבי האיזון, אני לא מחפש איזון בדברים האלה. כל אלימות בהקשר הזה פסולה, נקודה.

שיהיה לה לבריאות. כיצד זה קשור לדעתי?

אין לי מושג. בחום הזה אני לא מאפשר לאף אחד ללחוש על אוזני. עדיין מתקשה להתמודד עם זה שיש לאנשים לפעמים דעות משלהם?
מעניין שיכולה להיות לך דעה על משהו שאינך יודע [בהיעדר מקורות מידע].
כנראה שיש לך קשר עם בונה עולם שלוחש על אוזנך למרות החום... ואתה ברוב ענוותך מצניע את הקשר הזה.
כל הכבוד.

Harrington

Well-known member
מנהל
מעניין שיכולה להיות לך דעה על משהו שאינך יודע [בהיעדר מקורות מידע].
א. זה שאתה החלטת שאין לי מקורות מידע לא אומר שאין לי מקורות מידע.
ב. עובדתית יש לי דעה. מהיכן היא מגיעה? כנראה מהשטח שבין אוזני.
ג. המלצה לדיון ענייני ואיכותי: נסה פעם להתמודד עם הדעה במקום להתדיין ארוכות מהיכן היא מגיעה.

כנראה שיש לך קשר עם בונה עולם שלוחש על אוזנך למרות החום... ואתה ברוב ענוותך מצניע את הקשר הזה.
כל הכבוד.
אכן בהחלט יש לי קשר עם בונה/בורא עולם. קשר בין הקשר הזה לשאלה מה דעתי בנושא כזה או אחר, קיים בעיקר בדמיונך.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
א. זה שאתה החלטת שאין לי מקורות מידע לא אומר שאין לי מקורות מידע.
ב. עובדתית יש לי דעה. מהיכן היא מגיעה? כנראה מהשטח שבין אוזני.
ג. המלצה לדיון ענייני ואיכותי: נסה פעם להתמודד עם הדעה במקום להתדיין ארוכות מהיכן היא מגיעה.

אכן בהחלט יש לי קשר עם בונה/בורא עולם. קשר בין הקשר הזה לשאלה מה דעתי בנושא כזה או אחר, קיים בעיקר בדמיונך.
א. ציינת מהם מקורות מידע שיקריים, ונשאלת במסגרת דיון עיניני כמה פעמים על מקורות המידע האמינים שלך ולא נענית, כנראה מפני שאין לך.
ב. אני מקווה שהדעה שלך מגיע מהנפח שבין אוזנך , קרי מהמוח.
ג. אתה משקר בטענתך שתגובתי לא הייתה בנושא התדיינות.
אני מסכים שיש אלימות משני הצדדים, אבל לבטח שאין איזון באלימות. זה כל כך בולט, שאפילו חורזת בכדי להמחיש את הפוסט שלה על אלימות בשמאל נאלצת להביא דוגמאות מתקופת תרפ"פו.

למעלה