מצטרפת חדשה

מצטרפת חדשה

אני רואה מזה שנים צעירים חסרי מנוח ונהנית מכל רגע אני במתח האם כרסטין ופול יהיו ביחד? אבל מה עם הילד שלו?

brum

New member
ברוכה הבאה ו-../images/Emo58.gif

כמה שנים את רואה את צח"מ ? לגבי פול וכריסטין - הם התקרבו שום אחת לשני אך כל הזמן יהיו דברים מסביב שיגרמו להם להפרד (בעיקר באדיבות איזבלה)

גם חדשה.. שאלה חשובה

לא עקבתי כבר כמה חודשים .. לאחרונה יצא לי לחזור לראות אבל לסירוגין.. רציתי לדעת מה בדיוק הסיפור עם איזבלה ומייקל? מה בדיוק הם הסתירו מפול? הלכתי לאיבוד.. תודה

brum

New member
אז זה הסיפור שנגלה עד כה

מייקל ייצג את איזבלה בתביעה לפני שנים (לא ברור איזו אבל ברור שזה משהו שגרם להרבה בושות) והיא הייתה חייבת לו טובה, כשמייקל התאהב בכריסטין וראה את ההזדמנות כשכריסטין ברחה לאוסטרליה בתרוץ של עבודה, דבר שערער מאוד את נישואיה לפול (גם הרקע לבריחתה היה חילוקי דעות בינה לבין פול על הבאת ילד משותף, היא רצתה קודם קריירה), פול תכנן נסיעה לאוסטרליה על מנת לנסות לשקם את נישואיו ואז מייקל "שלף" את איזבלה ו"תפר" סיפור שידע שפול לא יוכל להתנגד לו (שאיזבלה מאוימת על ידי בעלה שבכלא והיא צריכה את פול על מנת שיגן עליה), הסיפור הצליח ופול דחה את נסיעתו ובנתיים איזבלה פיתתה אותו (ובדיוק ביום בו הצליחה לגרום לו להתפתות בכל מובן כריסטין הגיעה לראות אם אפשר לשקם את הנישואין והדקה שבה נכנסה לסלון היא בדיוק הדקה בה איזבלה ופול התנשקו נשיקות להוטות וקילפו אחד מהשניה את הבגדים)... איזבלה הייתה אמורה רק לפתות ולהעלם אבל היא התאהבה בפול ואח"כ גם גילתה שמהפעם היחידה שהייתה עם פול היא גם נכנסה להריון.

למעלה