מציאת זוגיות

היי רחליקה שבוע טוב ומבורך
מעוניינת לשאול מה אוכל לעשות כדי למצוא זוגיות ..הרבה זמן שלא הולך לי בתחום הזוגי.
אשמח לדעת מדוע.
האם משהו חסום אצלי או שזה עניין של מזל?
כווני אותי בשאלה ובפריסה הנכונה:)
מודה לך

השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות כדי להביא לחיי זוגיות ברבעון השנתי הקרוב?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - חמש החרבות
עיצה - נער החרבות
ממה להמנע - מלכת החרבות
תוצאה - כח

אשמח לפרשנותך
תודה:)

דוריטוס יקרה, בוקר אור,

השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות כדי להביא לחיי זוגיות ברבעון השנתי הקרוב?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - חמש החרבות
עיצה - נער החרבות
ממה להמנע - מלכת החרבות
תוצאה - כח

הקלפים מספרים לי שזה הזמן לצאת מהחשיכה אל אור ההבנה העצמית.

הדגש לכך מופיע בקלף בעמדת התוצאה, אותו אני מכנה קלף הסיכום.

כאן הוצג בעמדה זו קלף הכוח- מזכיר לי את ספר דניאל המקראי.

עפ"י יואב בן דב, ע"ה, זהו קלף שפירושו:

"כוח ואומץ להתמודד עם קשיים. שליטה עצמית גמישה ומסתגלת, ביטוי מבוקר של תשוקות ודחפים יצירתיים. שיתוף פעולה בין גבוה ונמוך בנפש או במערכת חברתית. גיוס של משאבים פנימיים נותן לשואל עוצמה. נטילת סיכונים."

למיטב הבנתי וידיעתי את הפריסה, הקלפים, וההקשרים בינהם עפ"י הקלפים שהוצגו - ההמלצות עבורך לרבעון השנתי הקרוב בהקשר לשאלתך על זוגיות הן:

רגשות שליליים פועלים נגדך- בין שהם נובעים מליבך ובין שהם מופנים כלפייך.

עלייך להביט במי שאת מאשימה או במי שאת עלולה להאשים, אם משהו לא יהיה לרוחך.
האשמה היא ביטוי של רחמים עצמיים, ואף אינה עולה בקנה אחד עם קארמה .
קארמה היא חוק הסיבה והמסובב. לפיכך, מחשבותייך, דברייך ומעשייך בעבר יצרו את מציאותך העכשווית – טובה כרעה. במילים אחרות, אושר והצלחה מוענקים מעצמך, ואף אומללות וכישלון נגרמים מעצמך.
עלייך להמנע מהונאה עצמית שהופכת אותך לעיתים קרובות לאויב הגרוע ביותר של עצמך.
תוכלי גם לבחור להיות החברה הטובה של עצמך אם תתגברי על תחושת האובדן ותחושת הפספוס שגורמים לך לרצות שליטה מלאה ומוחלטת גם על הזולת . זו גם הדרך לפרוץ קדימה.
כידוע, קארמה היא מערכת של צדק מוחלט , היוצרת את החוויות הדרושות כדי שתלמדי את לקחייך. וכיוון שאת יוצרת באופן זה את כל התנסויותייך - לא תוכל להאשים איש במצבך הנוכחי. המצב שבו את נתונה כעת הוא קארמטי ונובע מן העבר. כל מה שעובר עלייך, הוא פרי מאורעות או סדרת מאורעות, ממקום ומזמן אחרים.

האם בגלגול הנוכחי חווית אובדן ומאז את מרגישה תקיעות ויצר להחזיר לזולת כגמולו?

אם לתחושתך הדברים שאת חווה כעת נובעים מגלגול קודם כלשהו- תוכלי להעזר במטפל לחיים קודמים כדי לרדת לשורש הדברים ולמצוא להם פתרון.

אם אינך רוצה להעזר במטפל לחיים קודמים- תוכלי ללמוד לחזור לעבר במדיטציה או בהיפנוזה עצמית. במצב תודעתי שונה קראי למדריכים הרוחניים שלך ובקשי לחזור לסיבת המצב שעליו ברצונך לדעת יותר. דמייני את עצמך עוברת במנהרה או חוצה גשר אל עברך. ביטחי בעצמך, כאשר הרשמים מתחילים להופיע כמראות, כמחשבות, כתחושות או כקול פנימי. בעזרת מעט אימון תגלי גם שביכולתך לנווט את עצמך בקלות במרחב ובזמן.
תוכלי תוך כדי התהליך לומר לעצמך: " לאחר ספירה עד שלוש אנוע כמה שבועות קדימה כדי לגלות את תוצאות המצב."
כאשר תגלי את מה שרצית לגלות, בקשי לחזור לכאן ולעכשיו עם הצעות מעשיות חיוביות , כולל הבקשה להתעורר כשאת זוכרת כל מה שחווית זה עתה. אם אינך מיומנת - ייתכן שיידרשו מספר נסיונות אולם ביטחי בכך שהתשובות אכן תגענה למודעותך.

ספר דניאל בעברית:

בהצלחה,
רחל |4U| |4U|

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך

היי רחליקה
תודה על המענה המהיר ועל ההארה..
עם זאת הדברים אינם מובנים לי לגמריי..אשמח שתתני לי הבהרה כדי שאדע איך אוכל לעבוד על עצמי.
אני מודעת לתרעומת שיש לי כלפיי דברים מסוימים ומרגישה שצריכה לעבוד על זה.
האם העבודה הפנימית על הרגשות השלילים תוביל אותי למציאת זוגיות חדשה? (כי דיברת על לרדת לשורש הדברים ולמצוא פתרון)
כשאת כותבת סדרת מאורעות ואירועים מהעבר האם את מתכוונת לזוגיות שהייתה בעברי? האם הוא מונע ממני מלמצוא אחת חדשה? האם פה טמונה התחושה של האובדן והפספוס?

אשמח לתגובתך
תודה :)

דוריטוס מתוקה,

תודה על המשוב.

אני בטוחה שיש דברים מהעבר שמשפיעים על ההווה והעתיד.

ייתכן שמשקעי העבר בתחום מערכות היחסים מעוררים בך עדיין תרעומת ומעכבים את התקדמותך בשלב זה לעבר מציאת זוגיות מלאת אושר.

אינני נוטה להאמין שהבחור מעכב אותך אלא אם הוא נוכח בחייך ומהווה איום.

תחושת אובדן ופספוס נובעת משיפוט של העבר והחלטה שהיתה מצידך השקעה שירדה לטמיון.

במסגרת צמיחה לעיתים מדובר בירידה לצורך עליה.

מאמינה שכך זה עבורך,

רחל |4U|

עשי במידע כטוב בעינייך ועל אחריותך.

תודה רחל:)
שאלה אחרונה ברשותך
מתי אוכל לעשות פריסה נוספת שקשורה לזוגיות?

דוריטוס, נשמה טובה,

בדרך כלל, ניתן לחזור על כל פריסה שהיא במקרים הבאים:

1. בתום פרק הזמן שהוגדר לפריסה.

2. אם חל שינוי מהותי בתוך פרק הזמן שהוגדר לפריסה.

במקרה שלך, אני מקווה שלפני טו' בשבט תכירי עלם חמודות ואם תרצי לפרוס בנוגע לסיכוי ולדרכים לבנות זוגיות מרנינה זה בהחלט יהיה אפשרי.

אם זה מתעכב עד 14/3/2021 חלילה וחס - אז לקראת 14/3/21.

חודש מבורך,

רחל|חיבוק|

למעלה