מצלמות בחטיבות

ba r2 0 1 0

New member
מצלמות בחטיבות../images/Emo35.gif

הועלתה לאחרונה הצעה להתקין מצלמות בחטה"ב בעיר, כמו אלה שקיימות בתיכונים. http://www.local.co.il/kfar-saba/6714/articles.htm (מתוך אתר LOCAL) האם נכון להכניס מצלמות גם לחטיבות? כמי שלומד באחד התיכונים בעיר, המצלמות לדעתי כן תורמות לנושאים העולים בכתבה,כי זה מהווה הרתעה. בהתחלה כן, זה הפריע להרבה אנשים. אבל היום אני שם לב שלאנשים זה לא ממש מפריע, ושווכחים שיש מצלמות בביה"ס. תלמידי התיכונים-האם גם אתם מרגישים ככה? כולם-האם כדאי להכניס את המצלמות גם לחטיבות?

מגי 336

New member
לא ידעתי שיש מצלמות בתיכוניים ../images/Emo12.gif

אקרא את הכתבה מאוחר יותר, הרעיון של מצלמות בבתי הספר נראה לי מאד חשוב, יכול למנוע אלימות, וונדליזם, ועוד... כשלאחר הגילוי האחרון על המאבטח שביצע מעשים מגונים בתלמידות שווה אפילו לחשוב על מצלומות גם בבתי הספר היסודיים ! תודה בר

צריך להכניס לחטיבות מצלמות

זה מונע השחתה וגניבות בחטיבות והדבר מאוד מאוד מוצדק לדעתי. אצלנו בתיכון אין מצלמות אבל אני סבור שחושבים להכניס גם אצלנו מצלמות...

מגי 336

New member
הי N o R i K o ../images/Emo20.gif

תודה על תגובתך, האם תוכל לפרט? האם יש בשפירא יותר אלימות / וונדליזם וכד' מבתי ספר אחרים בהם יש מצלמות?

N o R i K o

New member
אני בת XD ../images/Emo142.gif

והממ אני לא חושבת שיש לנו הרבה אלימות או ואנדליזם, אבל בשנה שעברה למשל, היו הרבה זריקות של שקיות מים ופצצות סירחון
והמנהלת לא ידעה מה לעשות כי היא לא יכלה לראות את האשמים בשום מצלמה XD; השנה... טוב, לא יודעת, לא ממש יצא לי להיות בבית הספר השנה O_O;

מגי 336

New member
../images/Emo13.gif לא הבנתי מה זה DX

עד ששאלתי את הבת שלי והיא אמרה שזה אומר שאת צוחקת... גם באורט שפירא שובתים? חשבתי ששם המורים שייכים להסתדרות. מה אתם עושים כל היום?

מגי 336

New member
ומה עם הפעילות המוצעת לימי השביתה?

יש היענות של בני גילך להצטרף או שאתם מעדיפים להשתעמם? כשאני הייתי בחטיבה (מזמןןןן) היתה שביתה ארוכה ארוכה... אבל אז אף אחד לא חשב לארגן לנו פעילויות... (סתם נזכרת בזמנים רחוקים
)

למעלה